Genç avukat kansere yenik düştü

Samsun da, genç bir avukat, grip olduğunu düşüncesiyle gittiği hastanede konulan kan kanserine 70 gündür verdiği mücadelede yenik düşerek hayatını kaybetti. Avukat, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı

Genç avukat kansere yenik düştü

Samsun Barosu avukatlarından 31 yaşındaki 1 çocuk babası Orhan Öztemür, 70 gün önce gribe yakalandığını zannederek hastaneye gitti. Genç avukata, yapılan tahlillerin ardından kan kanseri teşhisi konuldu. OMÜ Tıp Fakültesi nde tedavi görmeye başlayan Av. Orhan Öztemür, önceki gece yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Genç Avukatın ölüm haberi, sevenlerini ve meslektaşlarını yasa boğdu. Çevresinde oldukça sevilen bir avukat olan Orhan Öztemür ün cenazesi Çiftlik Mahallesi ndeki  evinin önünde helallik alındıktan sonra Samsun Adalet Sarayı bahçesine getirildi. Cenazede eşi Nilüfer Öztemür, yakınlarının yardımı ile güçlükle ayakta durabildiği görülürken, 3 yaşındaki oğlu ise yakınlarının kucağında, babasının cenaze törenine katıldı. 

SAYGIN BİR AVUKATTI
Samsun Adalet Sarayı Bahçesi nde düzenlenen törende konuşan Samsun Barosu Başkanı Av. Kerami Gürbüz, Meslektaşımız Orhan Öztemür u, meslek hayatında, hem de sosyal hayatında duruşu, saygınlığı olan, karşısındakine saygı duyan, ama asla haksızlık karşısında eğilmeyen bükülmeyen bir kardeşimiz olarak tanıdık. Bizim üzerimizde böylesine güzel intibalar bırakarak aramızdan ayrıldı. Orhan kardeşimiz hastalığı belli olmadan sosyal medya da paylaştığı bir yazısı var. Ölüm diye bir gerçek var. O gerçek bir gün bizi yakalayacak, bizde bir gün bir tek kişilik odaya gireceğiz. Ona hazırlık yapıyormuyuz? diye yazmıştı. Bir gerçeğin var olduğunu ve o gerçeğe herkesin inanmasına davet ediyordu. Kardeşimizin mekanı cennet olsun dedi. 


Bayram OKEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da asfalt silindiri eve girdi! 1 ölü

1 Samsun'da asfalt silindiri eve girdi! 1 ölü

Samsun'da alkollü mekan yandı

2 Samsun'da alkollü mekan yandı

Samsun'da baltalı ve bıçaklı kavga: 2 yaralı

3 Samsun'da baltalı ve bıçaklı kavga: 2 yaralı

Doğalgaz patlaması sonucu 7 ev kül oldu

4 Doğalgaz patlaması sonucu 7 ev kül oldu

Denize düşen 2 kişi hayatını kaybetti

5 Denize düşen 2 kişi hayatını kaybetti

Yankaya bakalım mı bankaya?..

6 Yankaya bakalım mı bankaya?..

Düğün konvoyunda zincirleme kaza: 22 yaralı

7 Düğün konvoyunda zincirleme kaza: 22 yaralı

Samsun'da kokain sevkiyatına darbe! Narkotik affetmedi...

8 Samsun'da kokain sevkiyatına darbe! Narkotik affetmedi...

Binali Yıldırım'ın yeni görevi belli oldu

9 Binali Yıldırım'ın yeni görevi belli oldu

Elini kıyma makinesine kaptırdı

10 Elini kıyma makinesine kaptırdı