Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

HEDEF SÜPER LİG

OMÜ Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi nin düzenlediği Antrenörlerin dünü ve bugünü konulu panele katılan Başkan Erkut Tutu, Teknik Direktör Erhan Altın ve futbolcular, Hedef Süper Lig mesajı verdi.

HEDEF SÜPER LİG

OMÜ Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi nin düzenlediği Antrenörlerin dünü ve bugünü konulu panele katılan Başkan Erkut Tutu, Teknik Direktör Erhan Altın ve futbolcular, Hedef Süper Lig mesajı verdi. Tutu, Samsunspor un, Süper Lig deki büyük pastadan payını alabilmesi için orada olması gerekir dedi

OMÜ DE PANEL
Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, Teknik Direktör Erhan Altın ile futbolculardan Musa Aydın ve Mbilla Etame, 19 Mayıs Üniversitesi Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen Antrenörlerin dünü ve bugünü konulu panele katıldı. Fakülte dekanı Prof. Dr. Osman İmamoğlu ile birlikte fakülte eğitimcileri, TFF Bölge Müdürü İbrahim Güven, TÜFAD Samsun Şube Başkanı Hakkı Bayrak, TFFHGD Samsun Şube Başkanı Samet Çiçek, Samsunspor Altyapı Sorumlusu Mehmet Ali Çınar ve çok sayıda öğrenci panelde hazır bulundu. 

AKSOY DAN SUNUM
OMÜ Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi eğitim elemanı ve Türkiye Futbol Federasyonu nun TUDOR ünvanlı antrenörü Fedai Aksoy un, antrenör ve sporcu gelişimi üzerine yaptığı sunumun ardından Başkan Erkut Tutu ile Teknik Direktör Erhan Altın, takımın son durumuyla ilgili açıklamalar yaptı. Başkan Tutu, Bu bir antrenör paneli ama benim antrenörleri değerlendirmem mümkün değil. Ben Samsunspor u değerlendirebilirim. Samsunspor un, Süper Lig deki büyük pastadan payını alabilmesi için orada olması gerekir. Ben ve ekibim bunun için mücadele ediyoruz. İnşallah bunu başarırız dedi. 

OYUNCULAR ARABALARINI SATACAKTI
Başkan Tutu, futbolcu gelişiminde altyapının önemli olduğunu vurgulayarak, Önümüzdeki sezon ister bu ligde ister Süper Lig de olalım, altyapıya büyük önem vereceğim. Çünkü Samsunspor un hem borç batağından kurtulması hem de özüne dönmesi için bu şart diye konuştu. Teknik Direktör Erhan Altın ise, Sezon başında önemli sorunlarla karşılaştık. Hesabıma göre bu sorunlardan dolayı en az 8 puanımız gitti. Maddi sıkıntılar boy gösterince oyuncularımız arabalarını ve ziynet eşyalarını satmaya kalktılar. Ama bu yönetim gelip sorunları çözdü. Bizim de artık hedefimiz Süper Lig diye konuştu.

Selçuk KAYA- Salim YILDIZEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 3 takımı geçebildi

1 Samsunspor 3 takımı geçebildi

HERŞEY HOCAYA BAĞLI

2 HERŞEY HOCAYA BAĞLI

Samsun ve Sinop birbirini destekliyor

3 Samsun ve Sinop birbirini destekliyor

Samsuna elektronik kelepçe

4 Samsun'a elektronik kelepçe

Sağlıkçılara izin yasağı

5 Sağlıkçılara izin yasağı

Bakan Müezzinoğlundan kıdem tazminatı açıklaması

6 Bakan Müezzinoğlu'ndan kıdem tazminatı açıklaması

Otogarda kaçak  sigara baskını

7 Otogarda kaçak sigara baskını

SAMSUNSPORA AĞIR FATURA

8 SAMSUNSPOR'A AĞIR FATURA

Taklit gıdalardan uzak durun

9 Taklit gıdalardan uzak durun

Bereket

10 Bereket...