HEDEF SÜPER LİG

OMÜ Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi nin düzenlediği Antrenörlerin dünü ve bugünü konulu panele katılan Başkan Erkut Tutu, Teknik Direktör Erhan Altın ve futbolcular, Hedef Süper Lig mesajı verdi.

HEDEF SÜPER LİG

OMÜ Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi nin düzenlediği Antrenörlerin dünü ve bugünü konulu panele katılan Başkan Erkut Tutu, Teknik Direktör Erhan Altın ve futbolcular, Hedef Süper Lig mesajı verdi. Tutu, Samsunspor un, Süper Lig deki büyük pastadan payını alabilmesi için orada olması gerekir dedi

OMÜ DE PANEL
Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, Teknik Direktör Erhan Altın ile futbolculardan Musa Aydın ve Mbilla Etame, 19 Mayıs Üniversitesi Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen Antrenörlerin dünü ve bugünü konulu panele katıldı. Fakülte dekanı Prof. Dr. Osman İmamoğlu ile birlikte fakülte eğitimcileri, TFF Bölge Müdürü İbrahim Güven, TÜFAD Samsun Şube Başkanı Hakkı Bayrak, TFFHGD Samsun Şube Başkanı Samet Çiçek, Samsunspor Altyapı Sorumlusu Mehmet Ali Çınar ve çok sayıda öğrenci panelde hazır bulundu. 

AKSOY DAN SUNUM
OMÜ Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi eğitim elemanı ve Türkiye Futbol Federasyonu nun TUDOR ünvanlı antrenörü Fedai Aksoy un, antrenör ve sporcu gelişimi üzerine yaptığı sunumun ardından Başkan Erkut Tutu ile Teknik Direktör Erhan Altın, takımın son durumuyla ilgili açıklamalar yaptı. Başkan Tutu, Bu bir antrenör paneli ama benim antrenörleri değerlendirmem mümkün değil. Ben Samsunspor u değerlendirebilirim. Samsunspor un, Süper Lig deki büyük pastadan payını alabilmesi için orada olması gerekir. Ben ve ekibim bunun için mücadele ediyoruz. İnşallah bunu başarırız dedi. 

OYUNCULAR ARABALARINI SATACAKTI
Başkan Tutu, futbolcu gelişiminde altyapının önemli olduğunu vurgulayarak, Önümüzdeki sezon ister bu ligde ister Süper Lig de olalım, altyapıya büyük önem vereceğim. Çünkü Samsunspor un hem borç batağından kurtulması hem de özüne dönmesi için bu şart diye konuştu. Teknik Direktör Erhan Altın ise, Sezon başında önemli sorunlarla karşılaştık. Hesabıma göre bu sorunlardan dolayı en az 8 puanımız gitti. Maddi sıkıntılar boy gösterince oyuncularımız arabalarını ve ziynet eşyalarını satmaya kalktılar. Ama bu yönetim gelip sorunları çözdü. Bizim de artık hedefimiz Süper Lig diye konuştu.

Selçuk KAYA- Salim YILDIZEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

1 Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

2 Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

3 Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

4 Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı'

5 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı'

Samsunspor'un rakibi Atakum

6 Samsunspor'un rakibi Atakum

Samsun'da otomobil takla attı: 1 yaralı

7 Samsun'da otomobil takla attı: 1 yaralı

Samsun'da Demir'e yeni görev

8 Samsun'da Demir'e yeni görev

Anlamaları zor...

9 Anlamaları zor...

Samsun'da itfaiyeden keçi kurtarma operasyonu

10 Samsun'da itfaiyeden keçi kurtarma operasyonu