HEDEF SÜPER LİG

OMÜ Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi nin düzenlediği Antrenörlerin dünü ve bugünü konulu panele katılan Başkan Erkut Tutu, Teknik Direktör Erhan Altın ve futbolcular, Hedef Süper Lig mesajı verdi.

HEDEF SÜPER LİG

OMÜ Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi nin düzenlediği Antrenörlerin dünü ve bugünü konulu panele katılan Başkan Erkut Tutu, Teknik Direktör Erhan Altın ve futbolcular, Hedef Süper Lig mesajı verdi. Tutu, Samsunspor un, Süper Lig deki büyük pastadan payını alabilmesi için orada olması gerekir dedi

OMÜ DE PANEL
Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, Teknik Direktör Erhan Altın ile futbolculardan Musa Aydın ve Mbilla Etame, 19 Mayıs Üniversitesi Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen Antrenörlerin dünü ve bugünü konulu panele katıldı. Fakülte dekanı Prof. Dr. Osman İmamoğlu ile birlikte fakülte eğitimcileri, TFF Bölge Müdürü İbrahim Güven, TÜFAD Samsun Şube Başkanı Hakkı Bayrak, TFFHGD Samsun Şube Başkanı Samet Çiçek, Samsunspor Altyapı Sorumlusu Mehmet Ali Çınar ve çok sayıda öğrenci panelde hazır bulundu. 

AKSOY DAN SUNUM
OMÜ Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi eğitim elemanı ve Türkiye Futbol Federasyonu nun TUDOR ünvanlı antrenörü Fedai Aksoy un, antrenör ve sporcu gelişimi üzerine yaptığı sunumun ardından Başkan Erkut Tutu ile Teknik Direktör Erhan Altın, takımın son durumuyla ilgili açıklamalar yaptı. Başkan Tutu, Bu bir antrenör paneli ama benim antrenörleri değerlendirmem mümkün değil. Ben Samsunspor u değerlendirebilirim. Samsunspor un, Süper Lig deki büyük pastadan payını alabilmesi için orada olması gerekir. Ben ve ekibim bunun için mücadele ediyoruz. İnşallah bunu başarırız dedi. 

OYUNCULAR ARABALARINI SATACAKTI
Başkan Tutu, futbolcu gelişiminde altyapının önemli olduğunu vurgulayarak, Önümüzdeki sezon ister bu ligde ister Süper Lig de olalım, altyapıya büyük önem vereceğim. Çünkü Samsunspor un hem borç batağından kurtulması hem de özüne dönmesi için bu şart diye konuştu. Teknik Direktör Erhan Altın ise, Sezon başında önemli sorunlarla karşılaştık. Hesabıma göre bu sorunlardan dolayı en az 8 puanımız gitti. Maddi sıkıntılar boy gösterince oyuncularımız arabalarını ve ziynet eşyalarını satmaya kalktılar. Ama bu yönetim gelip sorunları çözdü. Bizim de artık hedefimiz Süper Lig diye konuştu.

Selçuk KAYA- Salim YILDIZEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunsporda imzalar an meselesi

1 Samsunspor'da imzalar an meselesi

Samsunspor taraftarından kombine isyanı

2 Samsunspor taraftarından kombine isyanı

Akif Çağatay Kılıçın acı günü

3 Akif Çağatay Kılıç'ın acı günü!

Samsunda feci kaza Yaralılar var

4 Samsun'da feci kaza! Yaralılar var

Samsun için kuvvetli fırtına uyarısı

5 Samsun için kuvvetli fırtına uyarısı!

Sahadan çekilen İranlıları Bakan Bak ikna etti

6 Sahadan çekilen İranlılar'ı Bakan Bak ikna etti

Kırmızı ışıkta katliam yapan şoför adliyede

7 Kırmızı ışıkta katliam yapan şoför adliyede!

Samsunda inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

8 Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

Samsunda emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

9 Samsun'da emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

Samsunsporun son rakibi Giresun

10 Samsunspor'un son rakibi Giresun