9 Scania yı teslim etti

Samsun Erçal Otomotiv A.Ş., Scania R440 çekici filo teslimatlarına bir yenisini daha ekledi. Ordu nun Ünye İlçesi nde faaliyet gösteren Birmet Ltd. Şti. ne 9 adet Scania R440 çekici, düzenlenen törenle teslim edildi

9 Scania yı teslim etti

Samsun un Tekkeköy İlçesi nde bulunan Erçal Otomotiv A.Ş. de 9 adet Scania R440 çekicinin teslimat töreni düzenlendi. Törende konuşan Erçal Otomotiv A.Ş. CEO su Burhan Erçal, Scania filo teslimatlarına bir yenisini ekledik. Ünye de faaliyet gösteren Birpet Ltd.Şti. sahipleri Mustafa Özkan ve Ahmet Özkan a yeni 9 sadet Scania filolarıyla bol kazançlar diliyorum. Scania Streamline temel olarak hava akışının yakıt verimliliği üzerindeki etkisinin göz önünde bulundurulduğu, yeniden tasarlanmış seriyi tanımlıyor. Scania Streamline, G ve R Serisi uzun yol araçlarının hali hazırda sunduğu yüksek donanım standartlarıyla kalite farkını ortaya koyarken, aerodinamik tasarımın düşük yakıt tüketiminde ne kadar etkili olduğunu gözler önüne seriyor. Scania Streamline, yüksek performansa sahip üstün teknoloji ile donatılmış yeni çekicileriyle tüm zorlu sürüş koşullarında pratik ve akıllı uygulamalarıyla sürücülerin en büyük yardımcısı olurken güç, güvenlik ve konfordan ödün vermiyor dedi.

Yeni Streamline kabin tasarımının, Scania Opticruise Otomatize Şanzıman sürücü kaynaklı kullanım hatalarını önleyerek, güç ve aktarma organlarında olası arızaları asgariye indirdiğini de söyleyen Burhan Erçal, Standart sürüş modu, Scania’nın karakteristik özellikleri olan yakıt ekonomisi ve performansı arasında iyi bir denge sağlayarak, genel uygulamalarda optimal verimliliği, ekonomik sürüş modu, seyir süresince en düşük yakıt tüketimini, power mod (güç modu) hızlı nakliye süresinin önemli olduğu çalışma koşulları optimum fayda ve verimliliği, off-road sürüş modu, çamurlu kaygan yüzeylerde veya dik inşaat zeminleri gibi zorlu yol koşullarında, motor devrini yol şartlarına uygun olacak şekilde kendisi ayarlıyor ve olumsuz koşullarda sorunsuz sürüş için maksimum destek veriyor diye konuştu.
 
Teslimat törenine Erçal Grup Satış Müdürü Muhammet Demir, Birpet Ltd.Şti. sahipleri Mustafa Özkan ve Ahmet Özkan ile  aileleri katıldı. 

Bayram OK EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da futbol sahalarında görülmemiş olay

1 Samsun'da futbol sahalarında görülmemiş olay

Samsunspor Teknik Direktörü Durmuş: 'Hakem 3 puanımızı çaldı'

2 Samsunspor Teknik Direktörü Durmuş: 'Hakem 3 puanımızı çaldı'

Boluspor taraftarından büyük ayıp

3 Boluspor taraftarından büyük ayıp

Samsunspor'a ceza kapıda

4 Samsunspor'a ceza kapıda

11 dakikalık resital

5 11 dakikalık resital

Ayite sürprizi kötü bitti

6 Ayite sürprizi kötü bitti

Devletin güler yüzü Selin Kaymakam

7 Devletin güler yüzü Selin Kaymakam

Hop oturup hop kalktı

8 Hop oturup hop kalktı

Samsun Diş Hastanesi'nden Türkiye'de bir ilk

9 Samsun Diş Hastanesi'nden Türkiye'de bir ilk

Öldük öldük dirildik

10 Öldük öldük dirildik