Köylü devrimi yapacağız

CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Şaban Sevinç, köylünün perişan olduğunu, yoksullaştırıldığını belirterek, 7 Haziran’da Samsun’da köylü devrimi yapacağız. Köylerimizi iktidarın acımasız ellerinden kurtaracağız dedi

Köylü devrimi yapacağız

Halk TV Genel Müdürü ve CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Şaban Sevinç, Türkiye nin işsizliğin arttığı, yoksulluğun zirvede olduğu, çiftçinin, memurun, işçinin ezildiği bir ülke haline geldiğini belirterek, Bir yandan sistemli yoksullaşırken, bir yandan da Atatürk ilkelerinden sistemli bir şekilde uzaklaşıldı. Eğitim sistemimiz yapboz gibi her dönem değişti. Çocuklarımız katledilmeye başlandı devlet gücüyle. Her gün bir cinnet, cinayet ,tecavüz haberi mutlaka gazetelerde var.  Adeta demokrasi devletinden polis devletine doğru bir geçiş dönemi yaşıyoruz. 
O kadar çok ters giden şey var ki, 7 Haziran ı iple çekiyorum dedi.

KURTULUŞ MEŞALESİNİ YAKTIK
Aylardır köy köy gezdiğini ifade eden Sevinç, Köylümüz perişan, köylümüz yoksullaştırılmış.
7 Haziran’da Samsun’da köylü devrimi yapacağız. Köylerimizi iktidarın acımasız ellerinden kurtaracağız. Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’undan yeniden kurtuluş meşalesini yaktık. Başaracağız. Köylü kardeşlerimizle, işçimizle başaracağız, memurumuzla, emeklimizle başaracağız. Samsun’un yüreği vatan sevgisiyle atan CHP örgütleriyle başaracağız. Kuva-i Milliye ruhuyla yeniden Samsun’dan başaracağız diye konuştu.

SAMSUN A YAKIŞAN YAPILACAK
Samsun’u CHP’nin kalesi yapmak için siyasete girdiğini vurgulayan Sevinç, İktidarın faşist uygulamalarına dur demek için siyasete girdim. Köylü kardeşimin yüzünü güldürmek için girdim. İşsiz gençlerimize iş bulmak için girdim. Ben yaptığım tüm işlerde, gereken neyse hakkını vererek yaptım. Gerek RTÜK üyesi olduğum dönemde, gerekse Halk TV’de sonuna kadar hiç korkmadan yılmadan mücadele ettim, etmeye devam ediyorum. Mustafa Kemal Atatürk ün Samsun’una yakışan neyse onu yapmaya devam edeceğim dedi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Jandarma, yolcu otobüsündeki iki yolcuda eroin ele geçirdi

1 Jandarma, yolcu otobüsündeki iki yolcuda eroin ele geçirdi

İzmitli avukatın katili eğlence mekanında yakalandı

2 İzmitli avukatın katili eğlence mekanında yakalandı

Çine'de emekli polis intihar etti

3 Çine'de emekli polis intihar etti

Milli Savunma Bakanlığı Müsteşarı Ali Fidan, şehidin baba evinde

4 Milli Savunma Bakanlığı Müsteşarı Ali Fidan, şehidin baba evinde

Yeraltı çöp konteynerine düşen adam ölümden döndü

5 Yeraltı çöp konteynerine düşen adam ölümden döndü