Yeni Türkiye gençlerle yükselecek

Gençlerin 2071 vizyonu için ayrı bir öneme sahip olduğunu belirten AK Parti Milletvekili Aday Adayı Elif Coşkun Bilgin, Yeni Türkiye azimli, kararlı, gözlerinde umut ışığı hiç sönmeyen gençlerimizle yükselecektir dedi

Yeni Türkiye gençlerle yükselecek

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde çocuk ve gençlerle biraraya gelen ve onlarla yakından ilgilenen AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Elif Coşkun Bilgin, 2071 vizyonu için gençlerin ayrı bir öneme sahip olduğuna vurgu yaptı. Gençlerin Türkiye nin dinamizmi olduğunu ifade eden Bilgin, Gençlerimizin fikirlerini, düşüncelerini çok önemsiyorum. Gençlerimiz Türkiye’nin istikbali, Türkiye’nin aydınlık yarınlarıdır. Bu ülkenin gençleri yarınımızın teminatıdır. Ben inanıyorum ki, gençlerimiz ülkemizi çok daha ilerilere taşıyacaktır. Yeni Türkiye azimli, kararlı, gözlerinde umut ışığı hiç sönmeyen gençlerimizle yükselecektir dedi.
 
MANEVİ DEĞERLER ÖNEMLİ 
Seçilme yaşının AK Parti iktidarında indirildiğini hatırlatan Bilgin, Manevi değerlerimiz üzerinde hassasiyetle durmamız gerektiğine inanıyorum. Çocuklarımızı yetiştirirken daha adalet merkezli, maneviyatı güçlü, eğitimli bireyler olmaları üzerinde yoğunlaşmamız gerektiğini düşünüyorum. Milli ve manevi değerlerin güçlendirilmesi, toplumda gençlere iyi örnek oluşturacak şahsiyetlerin öne çıkarılması ve özendirilmesi büyük önem taşımaktadır diye konuştu. 
 
EN ÖNEMLİ ETKEN AİLE 
Türkiye nin değerleriyle birlikte ilerleyebilmesinin planlı ve sistemli değerler eğitiminin uygulanması ile mümkün olacağını dile getiren Bilgin, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ın da ortaya koyduğu 2023, 2053, 2071 hedefleri arasında gençlerin milli ve manevi değerlerine bağlı, ahlaklı ve dindar bir gençlik tasavvur ettiğini biliyoruz. Bu nedenle yeni nesillerin eğitim, ahlaki yapı ve diğer konularda daha donanımlı yetişmesindeki önemli etkenlerin başında anne ve aile gelmektedir. Ben de milletvekili seçilmem halinde çocuk ve gençlerimizin milli, manevi değerleriyle yetişmeleri konusunda çalışmalar yapacağım dedi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da yıkım!

1 Samsunspor'da yıkım!

Samsunspor - Denizlispor maçı canlı anlatım

2 Samsunspor - Denizlispor maçı canlı anlatım

Samsunspor maçından sonra taraftarlar birbirine girdi

3 Samsunspor maçından sonra taraftarlar birbirine girdi

Haberaks TV canlı yayınlayacak

4 Haberaks TV canlı yayınlayacak

Samsun'da şafak operasyonu, çok sayıda gözaltı...

5 Samsun'da şafak operasyonu, çok sayıda gözaltı...

Samsunlular Dernek Başkanı'nın oğlu silahla yaralandı

6 Samsunlular Dernek Başkanı'nın oğlu silahla yaralandı

Samsunspor'a ceza kapıda

7 Samsunspor'a ceza kapıda

Samsun'a yeni hastane

8 Samsun'a yeni hastane

Canberk'e tepki vardı

9 Canberk'e tepki vardı

Samsunpor'a çılgın prim...

10 Samsunpor'a çılgın prim...