SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ

MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Muzaffer Candemir, Atakum, Bafra, Alaçam ve Yakakent ziyaretlerinde sorunları bildiklerini ve MHP olarak çözmeye geldiklerini söyledi

SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ

MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Muzaffer Candemir seçim çalışmaları kapsamında Atakum, Bafra , Alaçam, Yakakent İlçelerini ziyaret etti. İlçelerde MHP ilçe teşkilatlarını ziyaret eden Candemir, her gittiği ilçede vatandaşlarla sohbet ederek dert dinledi, MHP nin çalışmalarını ve projelerini anlattı.

İlk olarak MHP Atakum İlçe Başkanlığı na giden Candemir, burada İlçe Başkanı Mehmet Uzun ve ilçe yöneticileri tarafından karşılandı. Candemir Atakum un Samsun un en çok gelişen ve nüfus alan bir ilçesi olduğnu belirterek, Atakum büyüyor, göç alıyor. Ancak bu güne kadar yanlış yönetimlerin kurbanı olarak ekonomik gelişme konusunda maalesef geri bırakıldı.  Büyükşehir Yasası ile Atakum un sahil şeridi Büyükşehir e verildi ve rant kapısı haline getirildi. Sahil Yolu çalışmaları ile doğa öldürüldü. Vatandaşa ait olan Kıyı kenar şeridi yandaşlara peşkeş çekilmek için  işgal edildi.Atakum ranta göre planlanan imar uygulaması ile bina yığını haline getirildi. MHP İktidarında Atakum a ve sahilerimize gereken önemi verecek, Atakumluları ve tüm Samsunluları özlediği günlere ve iktidara kavuşturacağız dedi.

KURTULUŞ GÜNÜ OLACAK
Candemir in ziyaretinden memnun olduklarını ifade eden MHP Atakum İlçe Başkanı Mehmet Uzun da, Sayın Candemir in ziyareti bizleri memnun etti. Türkiye yi AKP zulmünden, parçalanmaktan, yoksullukta, yolsuzluktan ve hırsızlıktan ancak MHP iktidarı kurtarır. Biz de güçlü adaylartımızla bunu sağlamak için elimizden gelen çalışmayı yapacağız. 7 Haziran kader günüdür. AK Parti iktidarı 7 Haziran da tarihe gömülecektir.. Muzaffer Candemir e çıktığı kutlu yolda başarılar diliyoru diye konuştu.
Muzaffer Candemir ve Mehmet Uzun daha sonra partililerle birlikte vatandaş ve esnaf ziyaretinde de bulundu.

SAMANI BİLE İTHAL EDER HALE GELDİK
MHP Milletvekili Aday Adayı Muzaffer Candemir Atakum dan sonra sırasıyla Bafra, Alaçam ve Yakakent i de ziyaret etti. Bafra da Bafra İlçe Başkanı ve teşkilatı tarafından  coşku ile karşılanan Candemir, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Candemir, Bafra Ovası Dünyanın en önemli ovalarından biri. Bafra da tarım kenti. Ancak geldiğimiz noktada AKP nin yanlış tarım politikaları nedeniyle Bafra artık göç vermeye başladı. Köyler boşaldı. Tarım arazileri neredeyse atıl hale geldi.Üretici, ürününün hakettiği değeri alamıyor. Gübre, mazot pahalı. ürün para etmeyince de zarar ediyor ekemiyor.Tarım desteği adı altında verilen paralarla sadaka toplumu olma yolunda alışkanlık yaratıldı. Bununla üreticiyi uyutup, Türkiye de üretilen herşeyi ithal etmeye, Türk tarımını yoketmeye başladılar.
Artık samanı bile ithal eder hale geldik. Çiftçiye verilecek destek ile hem tarımsal üretim artacak, hemde ürün para edecek ve dünyayı besleyecek klapasitedeki verimli ovalar hayat bulacak, istihdam artacak. Bu istihdanm artışı da hem üreticiye, hem Samsun esnafına hem de tüm vatandaşlara yarayacak. MHP iktidarında , çok yakında bunu sağlayacağız ifadelerini kullandı.

TÜTÜN ORTADAN KALDIRILDI 50 BİN ÜRETİCİ MAĞDUR EDİLDİ
Bafra da uygulanan yanlış politikalala tütünn yokedildiğini, tekel fabrika ve depolarının satıldığını, Bafra Harası nın özel sektöre peşkeş çekildiğini ifade eden Candemir, Sadene Tekel ve tütün üretiminin yokedilmesi ile Bafra ve yöresinde en az 50 bin üretici ve ailesi mağdur edilmiştir. Bu aileler üreticilikten tüketic, hale dönüşmüş, bu gelir kapsının kapanması esnaflatrı da olumsuz etkilemiştir. Bunların hesabını da MHP soracaktır şeklinde konuştu.
Bafra MHP İlçe Başkanı Hüseyin Acar da Candemir in ziyaretinden duydukları memnuniyeti belirterek şunları söyledi: Bafra kan kaybediyor. Buı AKP İktidarı ve AKP yönetimleriile dayanılmaz hale geldi. Biz 7 Haziran da AKP Saltanattına son vermek içöin yola çıktık ve çok güçlü aday adaylarımızla iktidara doğru yürüyoruz. Sayın candemir de teşkiletlarımzın tanıdığ, iyi bildiği bir  isim, kandisine başarılar diliyorum. 7 Haziran MHP iktidarının ve Türkiye nin AKP den kurutıluşunun bayramı olacaktır.

ANKARA YA GÖNDERDİĞİMİZ VEKİLLERDEN BİR DÖNÜŞ OLMADI
MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Muzaffer Candemir, Türk Eğitim Sen Samsun Şube Başkanı Levent Kuruoğlu nu ziyaret etti.
Ziyaret sırasında  konuşan Türk Eğitim Sen samsunŞube Başkanı levent Kuruoğlu, öğretmenlerin sorunlarınınçözümü ve yaşam staddartlarının artırılması, mesleki hakların verilmesi için mücadlelerini sürdürdklerini belirterek, Ziyaretiniz bizi mutlu etti. Bu güne kadar TBMM ye yolladığımız milletvekillerimizden seçildikten sonra bize dönüş yapan olmadı. Sayın Candemir, i yakından tanıyoruz. Ankara ya milletvekili olarak gittiğinde bizim talekperimizi yerine getireceğine inanıyoruz. dedi.
 Candemir in Ankara ya gittiğinde  sorunları ile ilgileneceğine olan inançlarının tam olduğunu bildiren Kuruoğlu, Biz sorunlarımızın çözümü konusunda karşılıklı olarak katkı sağlayacağımıza inanıyor , çıktığı yolda başarılar diliyoruz. diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

1 Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na yüklendi

2 AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na yüklendi

Kızılcahamam Emniyetinden zehir tacirlerine ağır darbe

3 Kızılcahamam Emniyetinden zehir tacirlerine ağır darbe

Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kuşadası'nda yapıldı

4 Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kuşadası'nda yapıldı

İznik'te şüpheli ölüm

5 İznik'te şüpheli ölüm

Bakan Taşlı çocukların bayramını kutladı

6 Bakan Taşlı çocukların bayramını kutladı

Kadına yönelik şiddet ile mücadele eğitimi verildi

7 Kadına yönelik şiddet ile mücadele eğitimi verildi

Keskin'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

8 Keskin'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Düzce Üniversitesi öğrencileri madalyaya doymuyor

9 Düzce Üniversitesi öğrencileri madalyaya doymuyor

Peyzaj mimarlarının sorunlarına değinildi

10 Peyzaj mimarlarının sorunlarına değinildi