Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Bizlere çamur atıp hakaret ediyorlar

AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır, Muhalefet partileri bizlere çamur atarak, hakaret ederek tutunmaya çalışıyor dedi

Bizlere çamur atıp hakaret ediyorlar

Samsun un Bafra İlçesinde bir dizi ziyaretlerde bulunan AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır, Muhalefet partileri bizlere çamur atarak hakaret ederek tutunmaya çalışıyor diye konuştu.
7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan ve muhalefet partilerine yüklenen Bakır, Partimizin kuruluş misyonlarından biride seçime yılın 365 günü, her günün 24 saati seçime hazır olmasıdır. AK Parti bütün organları ile 7 Haziran seçimlerine hazırdır. AK Parti ailesi olarak bizler her yönden Milletimizin hizmetinde olduğumuz için hiçbir seçimden korkumuz yok önceki dönemlerde yapılan üst üste seçimlerde bunun göstergesidir. Biz seçime her zaman hazırız inşallah milletimizin karşısında mahcup olamayacağız. İnanıyoruz ki, halkımız AK Partimize iktidar olma gücünü bir kez daha verecektir. Bizim hizmetlerimizi muhalefet partileri eleştiriyor fakat bu eleştirilerde hiç bir zaman dayanakları yok. Kürsüye çıkarken dahi hazırlık yaparak çıkmıyorlar. Doğru dürüst eleştiremiyorlar. Sadece çamur atarak, hakaret ederek ve yapılanları başka taraflara çekerek halkın karşısında tutunmaya çalışıyorlar. Sanırım uzun yıllardır iktidar olamamalarının nedeniyle bir moral bozukluğu var ve bu nedenle üslupları daha ağır oluyor ifadelerini kullandı.

HİZMET ETMEYEN PARTİ 
SANDIĞA GÖMÜLÜR
Başkanlık sisteminde halkın seçtiği bir başkan ve halkın seçtiği milletvekilleri ile mecliste denge sağlanacak diyen Bakır açıklamalarını şöyle sürdürdü: Bu denge sayesinde halkın iradesi daha güçlü olacak. Halkın seçtiği bir başkan ve halkın seçtiği milletvekilleri ikisinin arasındaki denge halkın iradesidir bunu göremiyor insanlarımız. Belli bir çoğunlukta yasa çıkıyor, o zaman ise belki 30 milletvekili olan bir partinin de dedikleri daha önemli bir hale gelebilecek. Bunu anlayamıyorlar, zannediyorlar ki, önüne set çekilecek hayır bilakis halk iradesi burada bence, karışıklık yerine iki temsili olacak halkın. Ben onun için Başkanlık sisteminin Ülkemize daha iyi demokrasi getirebileceğine inanıyorum. Ben her zaman halkın iradesine ve aklına güvenirim. Bizler Milletvekili olarak veya partimizde ki her üye olarak, kim olursa olsun hepimizin bu hizmetin içerisindeyken halk için çalışmamız gerekiyor. Halkımızın söylediklerini mutlaka dikkate almamız ve bugün buradaysa hızla daha ileriye gitmek için eğitiminden, sağlığından, ekonomisinden, altyapısından ne yapmamız gerekirse daha iyisini yapmak mecburiyetinde olmalıyız. Çünkü kitle partileri hizmetini ve görevini yapamadıkları zaman sandığa gömülür bunun başka yolu yoktur. Bizim halkımız çok akıllı davranıyor, aradaki temsil gücü az olan partilere kıymet vermiyor, ya da belli bir görüşü benimseyen toplumun bütününü 77 milyon insanı içine alacak bir görüş ve bilgi ile devam etmemiz lazım. Ben gelecekten ve partimden çok umutluyum.

Ümit CEYLANEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 46 farklı isim

1 Samsunspor: 46 farklı isim

Samsunspor Sözleşmesi bitenler görüşme odasına

2 Samsunspor: Sözleşmesi bitenler görüşme odasına

Samsunspor Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu her şeyi açıklayacak

3 Samsunspor: Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu her şeyi açıklayacak

Samsunspor Samsun Valisi Şahinden süper istek

4 Samsunspor: Samsun Valisi Şahin'den 'süper' istek

Samsunlu  hemşire 27 yıldır yoğun bakımda

5 Samsunlu hemşire 27 yıldır yoğun bakımda

Samsunspor Samsunsporda olağan kongre haziran sonu

6 Samsunspor: Samsunspor'da olağan kongre haziran sonu

Samsun Haber Samsunda arkadaş kavgası cinayetle bitti

7 Samsun Haber: Samsun'da arkadaş kavgası cinayetle bitti

Uyuşturucuya karşı kano ile Karadenize açılan şahıs Samsuna ulaştı

8 Uyuşturucuya karşı kano ile Karadeniz'e açılan şahıs Samsun'a ulaştı

Samsun Haber Samsunda DEAŞa şafak operasyonu

9 Samsun Haber: Samsun'da DEAŞ'a şafak operasyonu

Samsunsporlu futbolcu Kenan Karışık Gururluyum

10 Samsunsporlu futbolcu Kenan Karışık: 'Gururluyum'