Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Bizlere çamur atıp hakaret ediyorlar

AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır, Muhalefet partileri bizlere çamur atarak, hakaret ederek tutunmaya çalışıyor dedi

Bizlere çamur atıp hakaret ediyorlar

Samsun un Bafra İlçesinde bir dizi ziyaretlerde bulunan AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır, Muhalefet partileri bizlere çamur atarak hakaret ederek tutunmaya çalışıyor diye konuştu.
7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan ve muhalefet partilerine yüklenen Bakır, Partimizin kuruluş misyonlarından biride seçime yılın 365 günü, her günün 24 saati seçime hazır olmasıdır. AK Parti bütün organları ile 7 Haziran seçimlerine hazırdır. AK Parti ailesi olarak bizler her yönden Milletimizin hizmetinde olduğumuz için hiçbir seçimden korkumuz yok önceki dönemlerde yapılan üst üste seçimlerde bunun göstergesidir. Biz seçime her zaman hazırız inşallah milletimizin karşısında mahcup olamayacağız. İnanıyoruz ki, halkımız AK Partimize iktidar olma gücünü bir kez daha verecektir. Bizim hizmetlerimizi muhalefet partileri eleştiriyor fakat bu eleştirilerde hiç bir zaman dayanakları yok. Kürsüye çıkarken dahi hazırlık yaparak çıkmıyorlar. Doğru dürüst eleştiremiyorlar. Sadece çamur atarak, hakaret ederek ve yapılanları başka taraflara çekerek halkın karşısında tutunmaya çalışıyorlar. Sanırım uzun yıllardır iktidar olamamalarının nedeniyle bir moral bozukluğu var ve bu nedenle üslupları daha ağır oluyor ifadelerini kullandı.

HİZMET ETMEYEN PARTİ 
SANDIĞA GÖMÜLÜR
Başkanlık sisteminde halkın seçtiği bir başkan ve halkın seçtiği milletvekilleri ile mecliste denge sağlanacak diyen Bakır açıklamalarını şöyle sürdürdü: Bu denge sayesinde halkın iradesi daha güçlü olacak. Halkın seçtiği bir başkan ve halkın seçtiği milletvekilleri ikisinin arasındaki denge halkın iradesidir bunu göremiyor insanlarımız. Belli bir çoğunlukta yasa çıkıyor, o zaman ise belki 30 milletvekili olan bir partinin de dedikleri daha önemli bir hale gelebilecek. Bunu anlayamıyorlar, zannediyorlar ki, önüne set çekilecek hayır bilakis halk iradesi burada bence, karışıklık yerine iki temsili olacak halkın. Ben onun için Başkanlık sisteminin Ülkemize daha iyi demokrasi getirebileceğine inanıyorum. Ben her zaman halkın iradesine ve aklına güvenirim. Bizler Milletvekili olarak veya partimizde ki her üye olarak, kim olursa olsun hepimizin bu hizmetin içerisindeyken halk için çalışmamız gerekiyor. Halkımızın söylediklerini mutlaka dikkate almamız ve bugün buradaysa hızla daha ileriye gitmek için eğitiminden, sağlığından, ekonomisinden, altyapısından ne yapmamız gerekirse daha iyisini yapmak mecburiyetinde olmalıyız. Çünkü kitle partileri hizmetini ve görevini yapamadıkları zaman sandığa gömülür bunun başka yolu yoktur. Bizim halkımız çok akıllı davranıyor, aradaki temsil gücü az olan partilere kıymet vermiyor, ya da belli bir görüşü benimseyen toplumun bütününü 77 milyon insanı içine alacak bir görüş ve bilgi ile devam etmemiz lazım. Ben gelecekten ve partimden çok umutluyum.

Ümit CEYLANEN ÇOK OKUNANLAR

Bahçeliye Samsundan anlamlı hediye

1 Bahçeli'ye Samsun'dan anlamlı hediye

Samsunda şehitliğe saldırı

2 Samsun'da şehitliğe saldırı!

Samsunsporda herkesin yüzü gülecek

3 Samsunspor'da herkesin yüzü gülecek

Samsunun o ilçesi doğalgaza kavuşuyor

4 Samsun'un o ilçesi doğalgaza kavuşuyor

Samsunda o ilçeye fındık entegre tesisi

5 Samsun'da o ilçeye fındık entegre tesisi

Samsunspor Futbol Şehitleri Anıtını kimin yapacağı önemli değil

6 Samsunspor Futbol Şehitleri Anıtı'nı kimin yapacağı önemli değil

 Samsundaki Marksist Leninist operasyonunda flaş gelişme

7 Samsun'daki Marksist Leninist operasyonunda flaş gelişme!

Samsunda fuhuş operasyonu 2 gözaltı

8 Samsun'da fuhuş operasyonu: 2 gözaltı

YANLIŞLIKLAR

9 YANLIŞLIKLAR...

Samsun Limanının tarihi yazılacak

10 Samsun Limanı'nın tarihi yazılacak