Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

İPİ GÖĞÜSLEYECEĞİZ

Samsunspor un son haftalarda formu giderek yükselen oyuncusu Mustafa Sevgi, Haber e özel açıklamalarda bulundu.

İPİ GÖĞÜSLEYECEĞİZ

Samsunspor un son haftalarda formu giderek yükselen oyuncusu Mustafa Sevgi, Haber e özel açıklamalarda bulundu. Efendi kişiliğiylede dikkat çeken tecrübeli futbolcu, Samsunspor a gelişinden bugüne kadarki süreci değerlendirdi, bundan sonrası için umutlu konuştu. Mustafa, sezon sonu ipi göğüsleyeceklerini söyledi

HAYALİM GERÇEK OLDU 
Çeşitli kulüplerde oynarken yıllarca Samsunspor gibi büyük bir camiaya karşı  mücadele verdiğini ifade eden Mustafa, Bu formayı terletmeyi  hep hayal etmiştim. Samunspor da oynayan arkadaşlarım vardı. Çoğu daha önceden takım arkadaşımdı. Samsunspor un dışarıdan çok büyük camia olduğunu biliyorduk. Ama içeridende arkadaşlarımızın bunu dile getirmesi çok güzeldi ve sezon başında geldim. Camia ve arkadaşlık anlamında çok güzel ortam var. Samsunspor a gelmemdeki en büyük etkenlerden birisi buydu dedi. 

a-001.jpgADANASPOR MAÇI ÜZDÜ 
Ligin çok zorlu geçtiğini vurgulayan Mustafa, şunları söyledi: Bizim işimiz hafta hafta yaşamak. Uzun vadede çok düşünmüyoruz. Lig çok  zor. Her hafta ayrı düşünmek zorundasınız. Kolay maç yok. Yenildiğimiz maçlarda üzüntümüzü ayırmıyoruz. Yendiğimiz maçta da gol atmışsın, attırmışsın, bir anlamı kalmıyor. Çünkü kazanmak önemli ve onun sevincini yaşıyorsun. Ancak, bu sezon Adanaspor yenilgisi beni çok üzdü. Son dakika gol yememiz  ayrı bir üzüntüydü. 

ÇOK KARARLIYIZ
Önümüzde Şanlıurfsapor maçı var. Bu maça hazırlanıyoruz. Rakiplerimizden biri. Bizim için önemli ve kırılma maçlarından birisi. İnşallah onları yeneceğiz . Bunun için kararlıyız. Maçta oynayamayacağım için çok üzgünüm.  

ÖNCELİKLİ HEDEF PLAY-OFF 
Şuanda adım adım yürümek lazım. İlk 6 hedefini gerçekletirip daha sonra ilk ikiyi düşünmek zorundayız. Daha sonrada yukarılara saldırmak lazım. Ne paralar harcanarak takımlar kuruluyor. Fakat  hiçbir başarı elde edilemiyor. Biz şu anda gayet iyi gidiyoruz. Öncelikli hedefimiz Play-Off. Daha sonra ilk iki. İpi göğüsleyeceğimize yürekten inanıyorum.  

TARAFTAR SABIRLI OLSUN 
Taraftarlarımız bizi her zaman desteklesinler. Hiçbir zaman arkalarını dönmesinler. Sabırlı olsunlar. İnşallah ipi göğüsleyeceğiz. Çok büyük bir taraftar potansiyeli var burada.  Özellikle içeride oynadığımız maçlarda sayı çoğalırsa hedefe daha kolay ulaşırız.

Röportaj: Muhammet ÇAVUŞOĞLU
Fotoğraflar: Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda FETÖden gözaltına alınmıştı, evinde ölü bulundu

1 Samsun'da FETÖ'den gözaltına alınmıştı, evinde ölü bulundu...

Samsunlu işadamı Galip Öztürk Türkiyede

2 Samsunlu işadamı Galip Öztürk Türkiye'de!

Efsaneler Samsunspora sahip çıktı

3 Efsaneler Samsunspor'a sahip çıktı

Samsunda çocuklar ameliyata güle oynaya gidiyor

4 Samsun'da çocuklar ameliyata güle oynaya gidiyor

Samsunda yangın paniği

5 Samsun'da yangın paniği

FETÖden açığa alınan İl Milli Eğitim Müdürü ve 29 kişi göreve iade edildi

6 FETÖ'den açığa alınan İl Milli Eğitim Müdürü ve 29 kişi göreve iade edildi

Samsunspor taraftarına iyi haber

7 Samsunspor taraftarına iyi haber

FETÖden aranan muhasebeci Samsunda yakalandı

8 FETÖ'den aranan muhasebeci Samsun'da yakalandı

Ganyan bayiinde kanlı kavga 1 ölü, 1 yaralı

9 Ganyan bayiinde kanlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı

FETÖden tutuklanmıştı, cezaevinde hayatını kaybetti

10 FETÖ'den tutuklanmıştı, cezaevinde hayatını kaybetti