Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Kazanan Türkiye olacak

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Adem Güney, 2015 genel seçimlerinin kazananının hem AK Parti hem de dolayısıyla Türkiye olacağını söyledi

Kazanan Türkiye olacak

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Adem Güney, Türkiye nin 2023 hedeflerine dikkat çektiği açıklamasında 2015 genel seçimlerinin önemine vurgu yaptı. 2015 genel seçimlerini değerlendiren Güney, dünyanın büyük ekonomileri arasına girme idealini 2023 hedefleri çerçevesinde şekillendiren AK Parti nin toplamda iki döneme tekabül eden kalan 8 yıllık süreci de çok verimli değerlendirmesi gerektiğini kaydetti.

İSTİKRAR SÜRECEK
Türk milletinin ve Türkiye Cumhuriyeti nin adeta bir demokrasi sınavından geçtiğini ifade eden Milletvekili Aday Adayı Adem Güney, 13 yıllık AK Parti dönemi kazanımlarının Türkiye için vazgeçilmez değerler olduğunu belirtti. Uluslararası platformda hemen her gün itibarı artan Türkiye nin mevcut kazanımlarını hiçbir şekilde feda edemeyeceğini ve milletin de bu durumun farkında olduğunu ifade eden Güney, Türkiye deki istikrarlı ilerleyişin devam edeceğine olan inancını vurguladı.

2023 HEDEFLERİNE
2023 Türkiye’sinin, milletin yıllardır özlemini çektiği Büyük Türkiye idealinin ilk basamağı olduğunu hatırlatan Güney, Aziz milletimiz, kendisi gibi olan, kendisi gibi düşünen, kendisinden bir parça gibi gördüğü AK Parti yi kurulduğu günden itibaren sahiplenmiştir. Bu sebepledir ki, AK Parti her seçimde oyunu daha da artırarak tek başına iktidar olma alışkanlığını milletin hafızasına işlemiştir. 2015 seçimlerinde de böyle olacağından şüphemiz yok. Bu seçimi önemli kılan; milletin daha güçlü desteğiyle, daha güçlü bir iktidar gücüne sahip olarak, gerçekleştirilmesi gereken yasal düzenlemelerin bir an önce hayata geçirilmesi ihtiyacıdır. Anayasal değişiklikler başta olmak üzere, milletin lehine ve menfaatine tüm düzenlemelerin gerçekleştirilebilmesi için daha fazla desteğe ihtiyacımız olacak. Türkiye bu sayede 2023 hedeflerine dörtnala koşarak ilerleyecektir. Bu millet, bu aziz millet bunu hak etmektedir diye konuştu.

AK Parti nin seçim zaferinin milletin zaferi anlamına geldiğini ifade eden AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Adem Güney, 2015 genel seçimlerinin kazananının hem AK Parti hem de dolayısıyla Türkiye olacağını belirttiği açıklamasının son bölümünde, Kazanan AK Parti, Kazanan Türkiye Olacak ifadelerini kullandı.EN ÇOK OKUNANLAR

Yönetim sessiz taraftar tepkili

1 Yönetim sessiz taraftar tepkili

Samsun dahil 3 ildeki FETÖ operasyonunda şok ayrıntı

2 Samsun dahil 3 ildeki FETÖ operasyonunda şok ayrıntı!

Liderimizin emirlerine amadeyiz

3 Liderimizin emirlerine amadeyiz

Bir gözaltı ve bir gerçek

4 Bir gözaltı ve bir gerçek...

Kritik haftalar

5 Kritik haftalar

ALTTAN DAHA DA UZAKLAŞMALIYIZ

6 ALTTAN DAHA DA UZAKLAŞMALIYIZ

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz Elimiz kuvvetlendi

7 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Elimiz kuvvetlendi'

 Samsundan Berline evlilik teklifi

8 Samsun'dan Berlin'e evlilik teklifi

Güvenlik Uzmanı Mete Yarardan Samsun OMÜde önemli açıklamalar

9 Güvenlik Uzmanı Mete Yarar'dan Samsun OMÜ'de önemli açıklamalar

İhanetçiler boğulacak

10 İhanetçiler boğulacak