MHP li aday adayları görücüye çıktı

MHP Samsun İl Başkanlığı, milletvekilliği aday adaylarını görücüye çıkardı. İl Başkanı Ömer Süslü, Bizimle yürü Türkiye, tarih değişsin. Bizimle yürü Samsun, talihin değişsin dedi

MHP li aday adayları görücüye çıktı

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı Neco Düğün Salonu nda düzenlediği etkinlikle aday adaylarını partililere ve basına tanıttı.  Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başlayan tanıtım toplantısında MHP İL Başkanı Ömer Süslü, Türkiye ve Samsun u kendileriyle birlikte yürümeye davet etti.

KARAR ZAMANI
Partililerin yoğun ilgi gösterdiği tanıtım toplantısında konuşan MHP Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, ülkenin ve Samsun un iyi yönetilmediğini ileri sürerek, Her köşesinde kavganın hakim olduğu bir siyaset kurumuyla karşı karşıyayız. Hükümet sözcülerinin, kendi belediye başkanlarıyla alenen kavga ettiği, birbirlerini kirli dosyalarını ortaya dökmekle tehdit edip, partilerine zarar verdikleri için konuşamadıklarını beyan ettikleri marazlı bir dönemi yaşamaktayız. Milletimiz bir karar verecek. Önce ülkem ve milletim, sonra partim, sonra ben diyen ülkücü hareketi seçecek ya da önce ben, sonra partim, sonra milletim, sonra devletim diyen haramileri seçecek. Artık tarafların belli olmasının vakti gelmiş ve geçmektedir diye konuştu.

BİZİMLE YÜRÜ SAMSUN
Sizlerin içinden çıkan, sizlerle ağlayıp, sizlerle gülen, dertlerinizin, tasalarınızın ve kaygılarınızın ortak olduğu, bilgili, ilkeli, liyakatli, dürüst, çalışkan kadrolarımızla huzurlarınızdayız diyen Ömer Süslü konuşmasını şöyle sürdürdü: Bir umut ışığı, sığınılacak bir liman, Türk milletinin ele geçirilemeyen son kalesi olarak dimdik ayakta duran Milliyetçi Hareket Partisi nin il başkanı olarak Samsun’dan milletimize haykırıyorum. Korkma büyük Türk Milleti, senin Milliyetçi Hareketin var. Korkma büyük Türk Milleti, Türk dünyasının lideri Devlet Bahçeli ve onun inanmış kadroları olarak karşınızdayız. Bizimle yürü Türkiye, tarih değişsin. Bizimle yürü Samsun, talihin değişsin.
Süslü nün konuşmasının ardından 26 aday adayı tek tek kürsüye çağrıldı. Kürsüyle çıkan aday adayları Bozkurt selamıyla partilileri selamladı.

Nevin AYDOĞANEN ÇOK OKUNANLAR

Karaman'da park halindeki otomobil yandı

1 Karaman'da park halindeki otomobil yandı

Çan belediyesinden Türk halk müziği konseri

2 Çan belediyesinden Türk halk müziği konseri

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'li Müslüman toplumun temsilcileriyle buluştu

3 Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'li Müslüman toplumun temsilcileriyle buluştu

Emine Erdoğan, ABD'li Müslüman toplumun kadın temsilcileriyle buluştu

4 Emine Erdoğan, ABD'li Müslüman toplumun kadın temsilcileriyle buluştu