Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

ASIL ŞİMDİ BAŞLIYORUZ

Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü Başantrenörü Caner Yıllar, 2. Tur un bitmesine 2 maç kaldığını, asıl mücadelenin ise bundan sonra yaşanacağını söyledi.

ASIL ŞİMDİ BAŞLIYORUZ

Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü Başantrenörü Caner Yıllar, 2. Tur un bitmesine 2 maç kaldığını, asıl mücadelenin ise bundan sonra yaşanacağını söyledi. Yıllar, Biz sıralamamıza göre A Grubu ndaki takımlarla eşleşeceğiz. Hedefimiz bu grubu lider bititip, A Grubu nun dördüncüsüyle play-off 1. Tur unda karşılaşmak dedi

HEDEF GRUP LİDERLİĞİ
Türkiye Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi 2. Tur B Grubu ndaki Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü, fırtına gibi esmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta oynadığı üç maçı da kazanıp rakiplerinin de kaybetmesiyle liderlik koltuğuna oturan Samsun temsilcisinin grupta iki maçı kaldı. Bu hafta deplasmanda Ankara Turgut Özal Üniversitesi yle karşılaşacak Anakent Spor Kulübü, kazandığı takdirde grubunu lider bitirmeyi garantileyecek. Samsun ekibi son hafta maçında ise sahasında Bucaspor u ağırlayacak. 

İŞTE O UZUN YOL
Başantrenör Caner Yıllar, 2. Tur B Grubu nu lider bitirirsek, A Grubu nun dördüncüsüyle play-off 1. Tur un da karşılaşacağız. Hedefimiz de bu. 2 galibiyet alanın 2. Tur a yükseleceği maçların ardından play-off 2. Tur u oynanacak. Bu turu geçen 4 takım ise adını son 4 takım arasına yazdıracak. Son 4 takım bir ilde tek devreli lig usulüne göre maçlar oynayacak. İlk iki takım doğrudan 3. Lig e yükselecek. 3. ve 4. olanlar ise 3. Lig de gruplarını 11. sırada bitirenlerle play-aut maçları oynayacak. Yolumuz daha uzun. Ancak ilk baştan dediğimiz gibi hedefimiz 3. Lig ve bunu başaracağız dedi.

Selçuk KAYA ÖZEL HABER...EN ÇOK OKUNANLAR

Yeniler göreve hazır

1 Yeniler göreve hazır

Samsunda opera sanatçısına silahlı saldırı

2 Samsun'da opera sanatçısına silahlı saldırı

Avantajı kullanalım kazanan biz olalım

3 Avantajı kullanalım kazanan biz olalım

Samsunda karı-koca sobadan zehirlenerek öldü

4 Samsun'da karı-koca sobadan zehirlenerek öldü

Hasret sona ersin

5 Hasret sona ersin

Fındıkta kayıp 290 milyon dolar

6 Fındıkta kayıp  290 milyon dolar

Lovelette kahkaha tufanı

7 Lovelet'te kahkaha tufanı

Samsunlu öğrenciler birinciliklerini kutladılar

8 Samsunlu öğrenciler birinciliklerini kutladılar

Samsuna katma değer sağlayacağız

9 Samsun'a katma değer sağlayacağız

Samsunda tüketici şikayetçi

10 Samsun'da tüketici şikayetçi