ASIL ŞİMDİ BAŞLIYORUZ

Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü Başantrenörü Caner Yıllar, 2. Tur un bitmesine 2 maç kaldığını, asıl mücadelenin ise bundan sonra yaşanacağını söyledi.

ASIL ŞİMDİ BAŞLIYORUZ

Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü Başantrenörü Caner Yıllar, 2. Tur un bitmesine 2 maç kaldığını, asıl mücadelenin ise bundan sonra yaşanacağını söyledi. Yıllar, Biz sıralamamıza göre A Grubu ndaki takımlarla eşleşeceğiz. Hedefimiz bu grubu lider bititip, A Grubu nun dördüncüsüyle play-off 1. Tur unda karşılaşmak dedi

HEDEF GRUP LİDERLİĞİ
Türkiye Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi 2. Tur B Grubu ndaki Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü, fırtına gibi esmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta oynadığı üç maçı da kazanıp rakiplerinin de kaybetmesiyle liderlik koltuğuna oturan Samsun temsilcisinin grupta iki maçı kaldı. Bu hafta deplasmanda Ankara Turgut Özal Üniversitesi yle karşılaşacak Anakent Spor Kulübü, kazandığı takdirde grubunu lider bitirmeyi garantileyecek. Samsun ekibi son hafta maçında ise sahasında Bucaspor u ağırlayacak. 

İŞTE O UZUN YOL
Başantrenör Caner Yıllar, 2. Tur B Grubu nu lider bitirirsek, A Grubu nun dördüncüsüyle play-off 1. Tur un da karşılaşacağız. Hedefimiz de bu. 2 galibiyet alanın 2. Tur a yükseleceği maçların ardından play-off 2. Tur u oynanacak. Bu turu geçen 4 takım ise adını son 4 takım arasına yazdıracak. Son 4 takım bir ilde tek devreli lig usulüne göre maçlar oynayacak. İlk iki takım doğrudan 3. Lig e yükselecek. 3. ve 4. olanlar ise 3. Lig de gruplarını 11. sırada bitirenlerle play-aut maçları oynayacak. Yolumuz daha uzun. Ancak ilk baştan dediğimiz gibi hedefimiz 3. Lig ve bunu başaracağız dedi.

Selçuk KAYAÖZEL HABER...EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da asfalt silindiri eve girdi! 1 ölü

1 Samsun'da asfalt silindiri eve girdi! 1 ölü

Samsun'da alkollü mekan yandı

2 Samsun'da alkollü mekan yandı

Samsun'da baltalı ve bıçaklı kavga: 2 yaralı

3 Samsun'da baltalı ve bıçaklı kavga: 2 yaralı

Doğalgaz patlaması sonucu 7 ev kül oldu

4 Doğalgaz patlaması sonucu 7 ev kül oldu

Denize düşen 2 kişi hayatını kaybetti

5 Denize düşen 2 kişi hayatını kaybetti

Yankaya bakalım mı bankaya?..

6 Yankaya bakalım mı bankaya?..

Düğün konvoyunda zincirleme kaza: 22 yaralı

7 Düğün konvoyunda zincirleme kaza: 22 yaralı

Samsun'da kokain sevkiyatına darbe! Narkotik affetmedi...

8 Samsun'da kokain sevkiyatına darbe! Narkotik affetmedi...

Binali Yıldırım'ın yeni görevi belli oldu

9 Binali Yıldırım'ın yeni görevi belli oldu

Elini kıyma makinesine kaptırdı

10 Elini kıyma makinesine kaptırdı