MİNİKLER ŞENLİKTE EĞLENDİ

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü nün Geleceğe Sporcu Yetiştiriyoruz projesi kapsamında şenlik düzenlendi. İlyasköy Anaokulu öğrencilerinin yer aldığı etkinlikte, miniksporcular kurulan 8 farklı oyun standında gönüllerince eğlendi

MİNİKLER ŞENLİKTE EĞLENDİ

Samsun da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü nün Geleceğe Sporcu Yetiştiriyoruz projesi kapsamında Atatürk Spor Salonu nda şenlik düzenlendi. İlyasköy Anaokulu ndan yaklaşık 150 minik öğrencinin yer aldığı etkinlikte, farklı spor branşlarından 8 farklı oyun standı kuruldu. Kurulan bu standlarda, minik öğrenciler hem spor yaptı, hemde gönüllerince eğlendi. Şenlik öncesinde ise öğrenciler yaptıkları dans gösterisi ise tribünlerden alkış aldı. 

SPORA TEŞVİK EDİLİYOR
Bu etkinliklerin küçük yaştaki öğrencileri spora teşvik ettiğini ifade eden İlyasköy Anaokulu Müdürü İlknur Günal, Gençlik ve Spor Bakanlığı nın temelden sporcu yetiştirmeye yönelik bu projeleri, gerçekten küçük yaştaki öğrencilere çok yararlı oluyor. Sporcular eğlenmenin yanısıra, sporlada aralarında bir bağ oluşuyor. Bu durum, öğrencilerin topluma yararlı olmaları açısındanda oldukça önem teşkil ediyor diye konuştu.

Onur EROLEN ÇOK OKUNANLAR

Karabük'te servis midibüsü eve girdi: 4 ölü, 2 yaralı

1 Karabük'te servis midibüsü eve girdi: 4 ölü, 2 yaralı