BİLMEDEN KONUŞANLAR VAR

Haber Medya Grubu na övgüler yağdıran Altın, çarpıcı açıklamalarda bulundu....

BİLMEDEN KONUŞANLAR VAR

Ligde yarışın son maça kadar devam edeceğini vurgulayan Altın, Hep birlikte hedefe gidelim. Samsunsporumuza sahip çıkalım. Kimler geldi geçti. Bundan sonrada herkes gelip geçecek ama Samsunspor un adı ve tarihi her zaman yaşayacaktır. Bazı  eleştiriler var. Doğruları bilmeden eleştiri yapıyorlar. Küçük duruma düşmesinler. Bilsinler öyle yorumlarını yapsınlar dedi  

HABER MEDYA YA ÖVGÜ
Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, Haber Medya Grubu nu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Ölmez ile Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun u ziyaret eden Erhan Altın, Haber Medya Grubu na övgüler yağdırdı.  

SAMSUN A ÇOK YAKIŞIYOR 
Haber Medya Grubu için muhteşem bir yer diyen Altın, Çok güzel. Türkiye de bir çok medya kuruluşunu ziyaret ettim ama böyle geniş donanımlı muhteşem bir yer pek görmedim. Bütün birimler birarada. Samsun a böylesine güzel hizmetler verdiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Haber Medya Samsun a çok yakışıyor. Ayrıca Samsunspor a verdiğiniz katkılardan dolayı, motive edici yazılarınızdan dolayı da sizlere ayrıca teşekkür ediyorum dedi.  

b.jpg

SAMSUNSPOR GÖZBEBEĞİMİZ 
Ziyaretten dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Necdet Uzun ise, Samsunspor bizim gözbebeğimiz. Samsunspor un başarıya ulaşması ve Süper Lig de mücadele etmesini çok arzuluyoruz. Biz de üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Lig yarışında size başarılar diliyorum diye konuştu. 

YARIŞ SON MAÇA KADAR DEVAM EDER 
Ligde yarışın son maça kadar devam edeceğini ifade eden Erhan Altın, Süper lig mücadelesi son ana kadar devam ededer. İlk iki bile henüz belli değil. Herkes potada. Çok kaliteli bir lig oluyor ve zorlu geçiyor. Süper Lig i aratmayacak konuma geldi lig. Son ana kadar devam edeceğini düşünüyorum yarışın. İnşallah ipi göğüsleyen mutlu sona ulaşan takımlardan biri biz olacağız dedi. 

İNŞALLAH HİÇ KAYBETMEYİZ 
Tüm maçlara galibiyet hedefiyle çıktıklarını vurgulayan Altın, sözlerine şöyle devam etti: Son 12 maç ta iki mağlubiyet hakkımız vardı. Hiç istemezdik bunu ama Adanaspor a kaybettik. Bir maç kaybetme kredimiz daha var. Ama inşallah hiç kaybetmeyiz hepsini kazanırız. Her çıktığımız maçta parolamız üç puan. Önümüzde Şanlıurfaspor maçı var. O maçta da sahaya üç puan için çıkacağız.  

BU YOLA BAŞ KOYDUK
Maçlarda saha içerisinde ister istemez kontrol dışı olumsuzluklar yaşanabiliyor. Ama biz takım oyunu oynuyoruz. Birisinin yaptığı hatayı diğeri hemen kapatıyor. Bizim bir sorumluluğumuz var. Erkut başkanımız ve yönetim kurulu göreve geldikten sonra sorumluluğumuzu tam anlamıyla yerine getirmek için çalışoyruz. Biz bu yola baş koyduk. Bize inananlara güvenenlere mahcup olmamak adına mücadele ediyoruz.  

BURADA HERKES YOLCU
Bu Erhan ın Ahmet in Mehmet in meselesi değil. Samsun un bir markası Samsunspor. Samsunspor ne kadar çok yukarılarda, zirvede olursa o kadar mutlu oluruz. Burada herkes yolcudur. Sadece Samsunspor kalıcıdır. Kimler geldi geçti. Bundan sonrada herkes gelip geçecek, Samsunspor un adı ve tarihi her zaman yaşayacaktır.  

BİLSİNLER ÖYLE YORUM YAPSINLAR 
Samsunsporumuza sahip çıkalım. Bir hedef var. O hedefe hep birlikte gideceğiz. Eleştiriler olacaktır. Bu eleştiriler doğru olursa biz de ondan birşeyler alırız. Ama bazı  eleştiriler var. Doğruları bilmeden eleştiri yapıyorlar. O oyuncu bu oyuncu neden oynamıyor diyorlar. Kim sakat kim cezalı bunları bilip ona göre yorum yapmaları daha doğru. Eğer Samsun u seviyorlarsa sahip çıkmak istiyorlarsa küçük duruma düşmesinler. Bilsinler öyle yorumlarını yapsınlar.  

Ölmez ve Uzun a teşekkür 
Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı  Ahmet Ölmez ile Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun u ziyaret eden Erhan Altın, Haber Medya Grubu na övgüler yağdırdı, teşekkür etti.  EN ÇOK OKUNANLAR

Sulama kanalına düşen çocuk boğuldu

1 Sulama kanalına düşen çocuk boğuldu

Bar sahibinin katili yanında çalışan kişi çıktı

2 Bar sahibinin katili yanında çalışan kişi çıktı

Başkan Memiş: 'Üniversitelerin Sağlık Bakanlığında ki gibi sağlık çalışanlarına

3 Başkan Memiş: 'Üniversitelerin Sağlık Bakanlığında ki gibi sağlık çalışanlarına

Otomobille traktör çarpıştı: 3 yaralı

4 Otomobille traktör çarpıştı: 3 yaralı

Ankara'da genç emlakçının sır ölümü

5 Ankara'da genç emlakçının sır ölümü

Marsilya, tura göz kırptı

6 Marsilya, tura göz kırptı

İki küçük çobanın cesetleri su kuyusunda bulundu

7 İki küçük çobanın cesetleri su kuyusunda bulundu

Arsenal, 10 kişi kalan Atletico Madrid'e diş geçiremedi

8 Arsenal, 10 kişi kalan Atletico Madrid'e diş geçiremedi

Toplantı salonuna kurulan dev LED ekranlar böyle devrildi

9 Toplantı salonuna kurulan dev LED ekranlar böyle devrildi