İDDİALAR GERÇEK DIŞI

Samsun Canik Belediyespor Başkanı Ercan Bayrak, kulübün Galatasaray Odeabark maçı öncesi ödeme yapılamadığı için otelde rehin kaldığı iddialarına sert cevap verdi

İDDİALAR GERÇEK DIŞI

Samsun Canik Belediyespor Başkanı Ercan Bayrak, kulübün Galatasaray Odeabark maçı öncesi ödeme yapılamadığı için otelde rehin kaldığı iddialarına sert cevap verdi. Bayrak, Aynı otelde bu sezon dördüncü kez kaldık. Diğer üçünden ne bir borcumuz ne de başka bir şey var. Bu kez de ödemeyi yaptık. Bu rencide edici haberlerin kasıtlı yapıldığını düşünüyorum dedi

REHİN KALDI İDDİASI
Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi nin 25. haftasında Samsun Canik Belediyespor deplasmanda Galatasaray Odeabank a 74-32 gibi farklı bir skorla yenilmişti. Bu maçın ardından bir internet sitesi, Samsun ekibinin konakladığı otele ödeme yapamadığı için rehin kaldığını ve maçın başlamasına 10 dakika kala salona geldiğini iddia etmişti. Bu iddialar üzerine Samsun Canik Belediyespor Başkanı Ercan Bayrak, bir açıklama yaparak, yazılanların gerçek dışı olduğunu belirtti. 

OTEL PARASI 2 BİN 90 TL
Başkan Bayrak, Galatasaray Odeabank ile oynadığımız maç ile ilgili yazılı ve görsel basında yer alan kulüp aleyhine haberler, bizleri rencide etmiştir. Kulübümüzün spor salonuna yakın mesafedeki otelde yaptığı konaklama sonrası, yöneticilerinin otele uzakta olması nedeniyle, bazı sorunlar yaşanmıştır. Otel yönetimi, ödemenin kredi kartı yoluyla yapılmasını talep etmiş ve sonunda mail order yoluyla yapılması konusunda mutabık kalınmıştır. Herhangi bir sorun yaşanmadan ödeme yapılmıştır. Basında yer alan ve kulübümüz oyuncularının otelde rehin kaldığı yönündeki haberlere neden olan ödeme miktarı 2 bin 90 TL’dir. Yapılan ödeme sonrası kulübümüz salona hareket etmiş ve 17.30’da salona ulaşmıştır. Adı geçen otelde takımımız daha önceki yıllarda 3 defa konaklama yapmıştır. Otele ne bir borcu vardır ne de başka bir sorun dedi.

MAÇ SAATİNDE BAŞLADI
Bayrak şöyle devam etti: 2 bin 90 TL gibi son derece cüzi miktardaki ödeme tutarı baz alınarak, takımın otelde rehin kalması gibi bazı basın organlarında yer alan rencide edici açıklamaları esefle karşılıyoruz. Müsabaka normal süresinde, yani 18.00’de başlamış olup, maçın başlama saatinde basında yer aldığı gibi bir gecikme olmamıştır. Müsabakanın 18.00’da başladığı konusunda Basketbol Federasyonu’ndan bilgi alınabilir. Haberlerin federasyondan ve bizlerden teyit alınmadan yazılı ve görsel basında rencide edici şekilde yer almasının kasıtlı olarak yapıldığını düşünüyoruz. Kulübümüz aleyhine yapılan bu haberleri yapan ve yayınlayan yayın organlarıyla ilgili dava açma hakkımızı saklı tutuyoruz.

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Muhtarın oynarken otomobil çarpan 3 yaşındaki oğlu öldü

1 Muhtarın oynarken otomobil çarpan 3 yaşındaki oğlu öldü

Adana'da tarihi Kozan Kalesi eteklerinde yangın

2 Adana'da tarihi Kozan Kalesi eteklerinde yangın

Erzurum'da kanepe içerisine gizlenmiş 105 kilogram esrar ele geçirildi

3 Erzurum'da kanepe içerisine gizlenmiş 105 kilogram esrar ele geçirildi

Tarsus'ta tren ile otomobil çarpıştı: 4 yaralı

4 Tarsus'ta tren ile otomobil çarpıştı: 4 yaralı

Ankara'da seyir halindeki otomobil yandı

5 Ankara'da seyir halindeki otomobil yandı

Ambulans uçak 76 yaşında hasta için havalandı

6 Ambulans uçak 76 yaşında hasta için havalandı

Otomobil park halindeki öğrenci servisine çarptı: 2 yaralı

7 Otomobil park halindeki öğrenci servisine çarptı: 2 yaralı

22 Eylül Pazar Samsun hava durumu

8 22 Eylül Pazar Samsun hava durumu

Kaçak göçmenler polisi görünce otoyolda dağılıp kaçtılar

9 Kaçak göçmenler polisi görünce otoyolda dağılıp kaçtılar

ABD'de Türkler Erdoğan'ı bekliyor

10 ABD'de Türkler Erdoğan'ı bekliyor