İNŞAAT FUARI NA BÜYÜK İLGİ

Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş (TÜYAP) tarafından düzenlenen ‘Samsun İnşaat Fuarı 2015’, iş adamları ve Samsun halkından büyük ilgi gördü. TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi nde devam eden İnşaat Fuarı, dördüncü gününde yine binlerce kişiyi ağırladı

İNŞAAT FUARI NA BÜYÜK İLGİ

SAMTEKS, İş Sağlığı ve Günvenliği ekipmanları standı ile Samsun İnşaat Fuarı nda yer alırken, Firma Sahibi Aydın Kumaş, İnşaat sektörü adına verdiğimiz hizmetleri ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz dedi

FALEZ DEN KALİTELİ KAPI
Falez Çelik Kapı, 20 bin metrekarelik çalışma alınında günde 150 kapı üretimi yapıyor. Firmanın Marmara ve Karadeniz Bölge Müdürü Levent Leventoğlu, Samsun ve Türkiye nin heryerinde sadece kapı değil, kalite hizmeti de verdiklerini ifade etti. 

POLİMER İLGİDEN MEMNUN
Türkiye nin en büyük atölyesi ile en sağlam ve kaliteli mermeri müşterilerine sunan Polimer, sınıfında çok önemli bir yerde bulunuyor. Polimer Yönetim Kurulu Başkanı İlker Kaya, fuardaki standlarına büyük ilginin olduğunu ifade etti.

POYTPHERM E ZİYARETÇİ AKINI 
Poyraz Grubu bünyesinde bulunan POYTHERM Isı Yalıtım Ürünleri, gerçekleştirdiği üretimlerle bölgenin yüzde 80 ini elinde tutuyor. POYTHERM Genel Müdürü Mehmet Atilla, ziyaretçi potansiyelinin yüksek olmasından dolayı fuarda yer almaktan memnun kaldıklarını söyledi.

KILIÇ YAPI DAN GÜVENİLİR HİZMET
İnşaat Yapı Malzemeleri üretimi ile dikkatleri üzerine çeken Kılıç Yapı, fuarda büyük ilgi gören firmalar arasında yer alıyor. Kılıç Yapı Sahibi Mustafa Kılıç, Güvenilir ve kaliteli hizmeti müşterilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz dedi.

DORTEL TÜRKİYE DE TEK
DORTEL firmasının bünyesinde bulunan Güven Yapı Tasarım da, Türkiye nin ilk ve tek ahşap desenli kapı üretimini yaparak, fuarda önemli bir ziyaretçi kitlesini standına çekmeyi başardı.

KARDUŞ TAN ÖZEL ÜRÜNLER 
Banyo Ürünleri Üretimi yapan Karduş ise 17 yıllık kaliteli hizmeti, projeye göre özel ürüneri müşterilerine sunuyor. Firma Sahibi İsmail Alkılıç, Projelerde müşterilerimizin isteklerine göre özel üretimler de yapıyoruz dedi

SILA TEKNİK İLGİ ODAĞI
Sıla Teknik Makina Sanayi, inşaat ve otomotiv sektöründe verdiği hizmetleri, fuarda ziyaretçilere tanıttı. Sıla Teknik Makina Sanayi, fuarda binlerce kişiyi standına çekmeyi başardı. 

FİLLİ BOYA SEKTÖRDE LİDER
Fuarda, Filli Boya da ilgi odağı olan standlar arasında yer aldı. Genel Müdür Yardımcısı Demirkan Barlas, 1988 den itibaren yalıtım ve boya için kurulmuş firmamız, son 14 yıldır sektör liderliğini elinde tutuyor. Ayrıca, fuar kenti Samsun da olmak da bizim için güzeldi dedi.

KUZEY GRUP TAN SERTİFİKALI EĞİTİM 
İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri sunan Kuzey Grup, verdiği iş güvenliği uzmanlığı ve hekimliği ile diğer sağılık personeli sertifika eğitimlerinin yanı sıra satış ve pazarlama işleri de yapıyor.

OROJENİ KALİTEYİ PAYLAŞIYOR
İnşaat sektöründe güvenlik ağlarının hem üretimini hem de satışını yapan Orojeni İş Sağılığı ve Güvenliği Teknik Hizmetleri, Türkiye nin bütün illerinde kaliteyi sağlıyor. Firma Sahibi Serdar Düşünceli, Fuardan memnun kaldık. Bir sonraki fuar daha da iyi olacaktır dedi.

POYTHERM E ZİYARET 
Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak ile Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, bölgenin, Isı Yalıtım Ürünleri üretimi yapan güçlü firmalarından POYTHERM Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Poyraz ve Genel Müdür Mehmet Atilla yı ziyaret etti.

İŞADAMLARI ŞAHİN YALITIM DA
İnşaat Fuarı nı ziyaret eden Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun ile iş adamları Haluk Akyüz, Fahrettin Ulusoy, Fatih Temiz ve Hüseyin Türkdönmez, Şahin Yalıtım Standı nı ziyaret ederek Firma Sahibi Abdullah Şahin ile biraraya geldi. EN ÇOK OKUNANLAR

Şaka gibi nedenler

1 Şaka gibi nedenler

İsmet Taşdemir: 'Güven olmadan çalışamayız'

2 İsmet Taşdemir: 'Güven olmadan çalışamayız'

Samsun'u hortum vurdu!

3 Samsun'u hortum vurdu!

Samsun'a 5 milyon liralık dev yatırım!

4 Samsun'a 5 milyon liralık dev yatırım!

Toplantılar Samsun'a taşınıyor

5 Toplantılar Samsun'a taşınıyor

Başkan Mustafa Demir: 'Faturayı biz ödeyeceğiz'

6 Başkan Mustafa Demir: 'Faturayı biz ödeyeceğiz'

Samsun'da suya zamlı tarife! İşte yeni fiyatlar

7 Samsun'da suya zamlı tarife! İşte yeni fiyatlar

Samsunspor'da üye olma şartları zorlaşacak

8 Samsunspor'da üye olma şartları zorlaşacak

Kayıp AA muhabirinin cesedi bulundu

9 Kayıp AA muhabirinin cesedi bulundu

Samsun'da küçük çocuğun kahreden ölümü

10 Samsun'da küçük çocuğun kahreden ölümü