LÖSAM’a destek sözü

Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, LÖSAM ın uygulamaya koyduğu Aileleri Evde Ziyaret Projesi ne destek sözü verdi

LÖSAM’a destek sözü

Samsun Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği üyeleri, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz u makamındra ziyaret etti. Yönetim Kurulu üyesi Kenan Öztürk, dernek çalışmaları ve Samsun’da yürütülen Aileleri Evde Ziyaret Projesi ile ilgili bilgiler aktardı.

ZİRVEYE TAŞIMAK İSTİYORUZ
Lösemiyle yirmi beş yıllık mücadeleyi geride bırakan Öztürk ailesinin yer aldığı ziyarette konuşan Kenan Öztürk, Amacımız, mücadeledeki karamsar tablonun ortadan kaldırılması. Kurumsal sorumluluk açısından projemizi anlatarak farkındalıkları zirveye taşımak istiyoruz. Ülkemizin sayılı illerinde gerçekleştirilen ilik nakillerinin ilimizde iki merkezde yapılması Samsunluların sorumluluğunu artırıyor. İlimizde şifa arayan insanlar uzun süre nakil oldukları merkezde konaklamak zorunda. Bu gerçekle bağlantılı yöre insanıyla hasta aileleri buluşturduğumuz projemizde emniyet kurumumuzun yer alması projeye farklı anlam katacaktır dedi. 

YAVUZ TEBRİK ETTİ 
Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ise, Hastalıkla mücadelede bireysel ve kurumsal katkıda bulunmaktan son derece memnuniyet duyarız. Bizim için insan faktörü önemlidir. Hassas konuda toplumun her kesimine görev düştüğünün bilincindeyiz. Dernek temsilcilerini, çocuklarını lösemiden kaybetmelerine rağmen mücadeleyi bırakmayan Öztürk ailesini tebrik ediyor; ilimizde durumla ilgili bizleri aydınlattığı için kendilerine ayrıca teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki günlerde projeye gerekli desteği bizler de vereceğiz ifadesini kullandı.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Dağda mahsur kalan 8 çoban ve 2 bin koyun kurtarıldı

1 Dağda mahsur kalan 8 çoban ve 2 bin koyun kurtarıldı

Otomobil koyun sürüsüne daldı

2 Otomobil koyun sürüsüne daldı

Mardin'de aranan 20 şahıs yakalandı

3 Mardin'de aranan 20 şahıs yakalandı

Ordu'da denize düşen 2 kişi öldü

4 Ordu'da denize düşen 2 kişi öldü

Düğün konvoyunda kaza: 22 yaralı

5 Düğün konvoyunda kaza: 22 yaralı

Çöp konteynerinde başlayan yangın otomobili kullanılmaz hale getirdi

6 Çöp konteynerinde başlayan yangın otomobili kullanılmaz hale getirdi

Doğalgaz patlaması sonucu çıkan yangında 7 ev kullanılamaz hale geldi

7 Doğalgaz patlaması sonucu çıkan yangında 7 ev kullanılamaz hale geldi