X Reklamı Kapat

Yeni Türkiye yi inşa edeceğiz

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Adem Güney, Hep birlikte yeni Türkiye yi inşa edeceğiz dedi

Yeni Türkiye yi inşa edeceğiz

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Adem Güney, ülke gündemini değerlendirdi. 2015 genel seçimlerine sayılı günler kala, toplumun çeşitli bahanelerle provoke edilmeye çalışılacağını ifade eden Adem Güney, söz konusu oyunun hemen her seçim dönemi ortaya konmaya çalışıldığını kaydetti.

AYNI EZBERİ TEKRARLIYORLAR
Türkiye üzerine yıllardır oynanmaya çalışılan oyunların bilincinde olduklarını belirten Güney, Biliyoruz ki, Türkiye nin hızlı gelişimini sindiremeyen çeşitli dış odaklar ve onların yerli işbirlikçileri Türkiye nin hızlı ve emin adımlarla ilerlemesini ve gelişmesini hazmedemiyorlar. Hiçbir zaman hazmedemediler, yine hazmedemiyorlar. Ne zaman ki, Türkiye nin önünü açacak gelişmeler hayata geçse, milletin kendi iradesi ile belirleyeceği sivil iradeye güvenini tazeleme fırsatı ortaya çıksa, malum güçler hemen devreye giriyor ve aynı ezberi tekrarlamaya çalışıyorlar diye konuştu.

MİLLETİN İRADESİNE İPOTEK KONAMAZ
AK Parti öncesi söz konusu senaryoların zaman zaman başarıya ulaştığını ancak AK Parti ile birlikte Türkiye de yaşanan istikrarın bu tür oyunları engellediğini dile getiren Güney, Türkiye, AK Parti ile farklı bir kimliğe kavuştu. Artık anlık manipülasyonların ve çeşitli provokasyonların etkisiyle milletin iradesine ipotek konamıyor. Ancak başka bir şansı bulunmayan malum şer güçler ısrarla aynı senaryoyu hayata geçirmenin peşindeler ifadelerini kullandı.

TARİHE KAZIYACAĞIZ
Türkiye nin 2023 ve sonrasındaki hedeflerine hızla ilerleyeceğini kaydeden Güney, Millet olarak tıpkı partimizin sloganı gibi; Hep Birlikte Yeni Türkiye yi İnşa Edeceğiz . Bundan zerre kadar şüphemiz yok. Birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek önümüzdeki yılları Türkiye nin her geçen gün daha da güçlendiği bir dönem olarak tarihe kazıyacağız. Buna yürekten inanıyorum dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Son dakika pürüzü

1 Son dakika pürüzü

İmza bugüne kaldı

2 İmza bugüne kaldı

Samsun Kuaförler Odası Başkanı Kiraz Yanlış yaptılar

3 Samsun Kuaförler Odası Başkanı Kiraz: 'Yanlış yaptılar'

 CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz Kılıça ayıp ettiler

4 CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Kılıç'a ayıp ettiler'

Samsunsporda golcüler iş başında

5 Samsunspor'da golcüler iş başında

Samsunda FETÖ operasyonu 17 kişi adliyede

6 Samsun'da FETÖ operasyonu: 17 kişi adliyede

Depremin ardından Muğlada son 3 buçuk saatte 51 artçı sarsıntı daha yaşandı

7 Depremin ardından Muğla'da son 3 buçuk saatte 51 artçı sarsıntı daha yaşandı

Samsunspordan Kılıça teşekkür

8 Samsunspor'dan Kılıç'a teşekkür

Sıra sağlıkta

9 Sıra sağlıkta...

Samsunspordan Bakan Demircana kutlama mesajı

10 Samsunspor'dan Bakan Demircan'a kutlama mesajı