Samsun MESEM Başalan da

Samsun Mesleki Eğitim Merkezi nin (MESEM) kırsal kesim okullarında sürdürdüğü Saç Bakımı uygulamasının son durağı, Canik İlçesi ndeki Başalan Cumhuriyet Ortaokulu oldu

Samsun MESEM Başalan da

Samsun MESEM Erkek Berberliği ve Bayan Kuaförlüğü Bölümü öğretmen ve öğrencileri tarafından kırsalda yer alan okullara yönelik başlatılan Saç Bakımı uygulaması, son olarak Canik İlçesi ndeki Başalan Cumhuriyet Ortaokulu nda yapıldı.

OKUL MÜDÜRÜNDEN TEŞEKKÜR
Etkinlik kapsamında Başalan a gelen kursiyerler, öğretmenleri Malik Güleçyüz ve Bülent Battal nezaretinde Başalan Cumhuriyet Ortaokulu öğrencilerin saç bakımı ve kesimini yaptılar. Uygulama sonrası Samsun MESEM den gelen öğretmen ve öğrenciler, okul yöneticileri tarafından ağırlandı. Başalan Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Ergin Zorlu, Mesleki eğitimde çok önemli hizmetler veren MESEM, bugünkü uygulamasıyla bizleri son derece memnun etmiştir. Değerli yöneticilerine, öğretmenlerine, öğrencilerine teşekkür ediyorum dedi.

650 ÖĞRENCİ EĞİTİM GÖRÜYOR
Samsun MESEM Müdürü Mehmet Salih Temel de, İl merkezine 30 kilometre uzaklıktaki okulumuzun çevre köylerden katılımlarla 650 öğrenciye eğitim ve öğretim verdiğini biliyoruz. Burada eğitimlerine devam eden çocuklarımıza küçük de olsa bir hizmet sunmak istedik. Uygulamamız başarıyla sonuçlandı. Kırsal kesimdeki okullarımızı ziyaret etmeyi sürdüreceğiz diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Denizli'deki kazada ölü sayısı 2'ye yükseldi

1 Denizli'deki kazada ölü sayısı 2'ye yükseldi

Elazığ'da trafik kazası: 7 yaralı

2 Elazığ'da trafik kazası: 7 yaralı

Elektrik kontağından çıkan yangın ahşap evi kül etti

3 Elektrik kontağından çıkan yangın ahşap evi kül etti