İşte CHP nin milletvekili adayları

2015 Genel Seçimlerinde CHP nin milletvekili aday listesi netleşti.

İşte CHP nin milletvekili adayları

İL    BÖLGE    SIRA    AD-SOYAD    ÖĞRENİM DURUMU    MESLEK

ADANA 1    ELİF DOĞAN TÜRKMEN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ADANA 2    ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER    ÜNİVERSİTE    SERBEST
ADANA 3    İBRAHİM ÖZDİŞ    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
ADANA 4    AYDIN USLUPEHLİVAN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
ADANA 5    MUSTAFA KEMAL ÖZKAN    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
ADANA 6    MÜZEYYEN ŞEVKİN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
ADANA 7    RIZA METE    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
ADANA 8    AHMET ADIGÜZEL    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
ADANA 9    ABDULLAH SEDAT DOĞAN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
ADANA 10    RUKİYE ÇİNKILIÇ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ADANA 11    AKİF KEMAL AKAY    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
ADANA 12    MUSTAFA BİLGİLİOĞLU    ÜNİVERSİTE    DİŞ HEKİMİ
ADANA 13    YÜKSEL KARAASLAN    ÜNİVERSİTE    MALİ MÜŞAVİR
ADANA 14    ORHAN SÜMER    LİSE    SERBEST


ADIYAMAN 1    MEHMET SELÇUK TABAK    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
ADIYAMAN 2    ABDURRAHMAN TUTDERE    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ADIYAMAN 3    FATMA ULUBEY    YÜKSEKOKUL    GAZETECİ
ADIYAMAN 4    MEHMET KARAHAN    İLKOKUL    İŞADAMI
ADIYAMAN 5    KARİP BOZKURT    LİSE    SERBEST


AFYONKARAHİSAR 1    BURCU KAYIKCI    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
AFYONKARAHİSAR 2    MEHMET ALİ ECER    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
AFYONKARAHİSAR 3    MEHMET TUĞRUL AKKUŞ    LİSE    TİCARET
AFYONKARAHİSAR 4    YALÇIN GÖRGÖZ    LİSE    SERBEST
AFYONKARAHİSAR 5    BEKİR KASAP    ÜNİVERSİTE    MEMUR


AĞRI 1    CEMİL ERHAN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
AĞRI 2    MUHAMMED NİDAİ ÖZMEN    ÜNİVERSİTE    EĞİTİMCİ
AĞRI 3    MEHMET SIDDIK YEL    İLKOKUL    EMEKLİ
AĞRI 4    ERKAN SAYAN    YÜKSEKOKUL    ESNAF

AKSARAY 1    MEHMET ÖZTÜRK    ÜNİVERSİTE    ECZACI
AKSARAY 2    HAŞMET TEKİN ÖKÇE    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ

AKSARAY 3    MEHMET ALİ TOPAÇ    İLKOKUL    EMEKLİ

AMASYA 1    MUSTAFA TUNCER    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
AMASYA 2    RAMİS TOPAL    LİSE    İŞADAMI
AMASYA 3    DEVRİM ERSOY    ÜNİVERSİTE    TİCARET

ANKARA 1. Bölge    1    AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
ANKARA 1. Bölge    2    NECATİ YILMAZ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ANKARA 1. Bölge    3    TEKİN BİNGÖL    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
ANKARA 1. Bölge    4    AYLİN NAZLIAKA    ÜNİVERSİTE    İŞKADINI
ANKARA 1. Bölge    5    LEVENT GÖK    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ANKARA 1. Bölge    6    ALİ HAYDAR HAKVERDİ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ANKARA 1. Bölge    7    BÜLENT KUŞOĞLU    ÜNİVERSİTE    MALİ MÜŞAVİR
ANKARA 1. Bölge    8    HİKMET TEPE    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ANKARA 1. Bölge    9    GAMZE TAŞCIER    ÜNİVERSİTE    ECZACI
ANKARA 1. Bölge    10    EMRE DOĞAN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ANKARA 1. Bölge    11    SELAHATTİN EMRE    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ANKARA 1. Bölge    12    DURDU ÖZBOLAT    LİSE    İŞADAMI
ANKARA 1. Bölge    13    SEMA AKSOY    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ANKARA 1. Bölge    14    KAZIM SÖNMEZ    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ
ANKARA 1. Bölge    15    FARUK ÖZDEMİR    ÜNİVERSİTE    SENDİKACI
ANKARA 1. Bölge    16    ERDOĞAN KILIÇ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ANKARA 1. Bölge    17    BİRSEN TEMİR    ÜNİVERSİTE    EĞİTİMCİ
ANKARA 1. Bölge    18    İLYAS GÜVEN EROĞLU    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
ANKARA 2. Bölge    1    ŞENAL SARIHAN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ANKARA 2. Bölge    2    MURAT EMİR    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ANKARA 2. Bölge    3    AHMET HALUK KOÇ    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
ANKARA 2. Bölge    4    NİHAT YEŞİL    ÜNİVERSİTE    SERBEST
ANKARA 2. Bölge    5    ALİRIZA ERBAY    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
ANKARA 2. Bölge    6    CELALETTİN KOÇ    LİSE    İŞADAMI
ANKARA 2. Bölge    7    SEMRA DİNÇER    ÜNİVERSİTE    EKONOMİST
ANKARA 2. Bölge    8    BARIŞ OZAN VURAL    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ANKARA 2. Bölge    9    ALİ YILMAZ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT

ANKARA 2. Bölge    10    SERVET ÜNSAL    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
ANKARA 2. Bölge    11    SELMA ERGEN    ÜNİVERSİTE    SERBEST
ANKARA 2. Bölge    12    HAYDAR DOĞAN    YÜKSEKOKUL    EMEKLİ
ANKARA 2. Bölge    13    ABİDİN ŞAHİN    YÜKSEK LİSANS    AVUKAT
ANKARA 2. Bölge    14    UFUK ATAÇ    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS

ANTALYA 1    NİYAZİ NEFİ KARA    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
ANTALYA 2    DENİZ BAYKAL    YÜKSEK LİSANS    AVUKAT
ANTALYA 3    ÇETİN OSMAN BUDAK    ÜNİVERSİTE    YÖNETİCİ
ANTALYA 4    MUSTAFA AKAYDIN    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
ANTALYA 5    DEVRİM KÖK    YÜKSEKOKUL    TURİZMCİ
ANTALYA 6    FİGEN ÇALIKUŞU    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ANTALYA 7    RAFET ZEYBEK    ÜNİVERSİTE    SAVCI
ANTALYA 8    NUSRET BAYAR    YÜKSEKOKUL    EĞİTİMCİ
ANTALYA 9    DENİZ FİLİZ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ANTALYA 10    SULTAN YEGEN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ANTALYA 11    SEVİNDİK GİZLİ    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
ANTALYA 12    CAVİT ARI    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ANTALYA 13    GÜRKUT ACAR    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ANTALYA 14    İBRAHİM KESER    YÜKSEK LİSANS    ÖĞRETİM GÖREVLİSİ


ARDAHAN 1    ENSAR ÖĞÜT    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI
ARDAHAN 2    SEZGİN KAYA    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI

ARTVİN 1    UĞUR BAYRAKTUTAN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ARTVİN 2    MUSA ULUTAŞ    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS

AYDIN 1    BÜLENT TEZCAN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
AYDIN 2    METİN LÜTFİ BAYDAR    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
AYDIN 3    HÜSEYİN YILDIZ    LİSE    İŞADAMI
AYDIN 4    MEHMET FATİH ATAY    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
AYDIN 5    TAYFUN TALİPOĞLU    ÜNİVERSİTE    GAZETECİ
AYDIN 6    FERDA ÇAĞLAR ERKUT    YÜKSEK LİSANS    İŞLETMECİ
AYDIN 7    FULYA ÜSTÜNDAĞ    ÜNİVERSİTE    BİYOLOG

BALIKESİR 1    MEHMET TÜM    YÜKSEKOKUL    İŞADAMI
BALIKESİR 2    AHMET AKIN    LİSE    SANAYİCİ
BALIKESİR 3    NAMIK HAVUTÇA    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
BALIKESİR 4    FİKRET ŞAHİN    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
BALIKESİR 5    ALİ KEMAL DEVECİLER    ÜNİVERSİTE    MALİ MÜŞAVİR
BALIKESİR 6    ENSAR AYTEKİN    ÜNİVERSİTE    MALİ MÜŞAVİR
BALIKESİR 7    İRFAN BARIŞ    LİSE    EMEKLİ
BALIKESİR 8    İSMAİL AYNUR    YÜKSEKOKUL    MALİ MÜŞAVİR

BARTIN 1    MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
BARTIN 2    AYSU BANKOĞLU    ÜNİVERSİTE    AVUKAT

BATMAN 1    CELAL AYHAN    LİSE    İŞADAMI
BATMAN 2    AHMET DURMAZ    ORTAOKUL    MÜTEAHHİT
BATMAN 3    KEMAL DEMİR    İLKOKUL    MÜTEAHHİT
BATMAN 4    MENDÜH DOĞRU    İLKOKUL    SERBEST

BAYBURT 1    MURAT BÜLBÜL    LİSE    YÖNETİCİ
BAYBURT 2    ÖNAL AŞUT    İLKOKUL    ÇİFTÇİ

BİLECİK 1    YAŞAR TÜZÜN    LİSE    İŞADAMI
BİLECİK 2    ALİ ÇAĞATAY KARAAHMET    ÜNİVERSİTE    AVUKAT

BİNGÖL 1    AHMET BAZANCİR    LİSE    EMEKLİ
BİNGÖL 2    KEMAL SATICI    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ
BİNGÖL 3    HÜSEYİN NEGÜZEL    İLKOKUL    İŞÇİ

BİTLİS 1    NASİP UYĞAN    YÜKSEKOKUL    OPERATÖR
BİTLİS 2    MEHMET KAÇAR    ORTAOKUL    SERBEST
BİTLİS 3    MEVLAN KARABAĞ    ORTAOKUL    ESNAF

BOLU 1    TANJU ÖZCAN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
BOLU 2    YUSUF RENKLİ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
BOLU 3    MEHMET BURAK COP    YÜKSEK LİSANS    ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

BURDUR 1    MEHMET GÖKER    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
BURDUR 2    KADİR KOÇ    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETMEN
BURDUR 3    OKAN KURD    ÜNİVERSİTE    ECZACI

BURSA 1    LALE KARABIYIK    YÜKSEK LİSANS    ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
BURSA 2    CEYHUN İRGİL    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
BURSA 3    ORHAN SARIBAL    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
BURSA 4    ERKAN AYDIN    ÜNİVERSİTE    ECZACI
BURSA 5    NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
BURSA 6    MUSTAFA ŞENYURT    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI
BURSA 7    ASÜDE ŞENOL    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
BURSA 8    NURAY ÇOHAN    ÜNİVERSİTE    MİMAR
BURSA 9    İSMET KARACA    ÜNİVERSİTE    TURİZMCİ
BURSA 10    TAHİR GÜRHAN AKDOĞAN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
BURSA 11    DENİZ BAYKAL    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
BURSA 12    ÖZGÜR ŞAHİN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
BURSA 13    NECATİ ŞAHİN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
BURSA 14    ŞADİ ÖZDEMİR    ÜNİVERSİTE    İŞLETMECİ
BURSA 15    ERKAN DÖNMEZ    LİSE    YÖNETİCİ
BURSA 16    AYŞE ŞAHİN    ÜNİVERSİTE    MALİ MÜŞAVİR
BURSA 17    İNAN KESER    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
BURSA 18    METİN ÇELİK    LİSE    ESNAF

ÇANAKKALE 1    MUHARREM ERKEK    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ÇANAKKALE 2    BÜLENT ÖZ    LİSE    YÖNETİCİ
ÇANAKKALE 3    AHMET KÜÇÜK    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
ÇANAKKALE 4    ALİ SARIBAŞ    ÜNİVERSİTE    MİMAR

ÇANKIRI 1    MURAT BERAT ATALAY    YÜKSEK LİSANS    İŞADAMI
ÇANKIRI 2    İLHAN TEKİN    LİSE    EMEKLİ

ÇORUM 1    TUFAN KÖSE    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ÇORUM 2    MUHARREM BOZDOĞAN    LİSE    ANTRENÖR
ÇORUM 3    DİNÇER SOLMAZ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ÇORUM 4    SAİM TOPGÜL    İLKOKUL    SERBEST
DENİZLİ 1    MELİKE BASMACI    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS

DENİZLİ 2    KAZIM ARSLAN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
DENİZLİ 3    GÜLİZAR BİÇER KARACA    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
DENİZLİ 4    ADİL DEMİR    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
DENİZLİ 5    AHMET DİVARCI    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
DENİZLİ 6    HALİS ÖDEL    YÜKSEK LİSANS    İŞADAMI
DENİZLİ 7    ADNAN KESKİN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT

DİYARBAKIR 1    MUHSİN KOÇYİĞİT    ÜNİVERSİTE    EKONOMİST
DİYARBAKIR 2    GÜNDOĞAN MERMUTLUOĞLU    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
DİYARBAKIR 3    GÜLABİ ŞİMŞEK    ÜNİVERSİTE    MİMAR
DİYARBAKIR 4    MURAT UZUN    ÜNİVERSİTE    ECZACI
DİYARBAKIR 5    MAHMUT AZİZ ŞERAN    YÜKSEKOKUL    İŞADAMI
DİYARBAKIR 6    ASLI AÇIKGÖZ    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
DİYARBAKIR 7    MUSTAFA BOZ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
DİYARBAKIR 8    AYŞE YELKOVAN    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ
DİYARBAKIR 9    BURHAN ALTAY    LİSE    EMEKLİ
DİYARBAKIR 10    VEYSİ ERGÜN    YÜKSEKOKUL    SERBEST

DÜZCE 1    ZAFER TEBER    ÜNİVERSİTE    YÖNETİCİ
DÜZCE 2    ALİ FUAT ŞAŞOĞLU    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
DÜZCE 3    ÖMER TAŞLI    YÜKSEK LİSANS    EMEKLİ
EDİRNE 1    OKAN GAYTANCIOĞLU    YÜKSEK LİSANS    ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

EDİRNE 2    ERDİN BİRCAN    LİSE    İŞADAMI
EDİRNE 3    GÜRKAN GÜNESER    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS

ELAZIĞ 1    FEYZİ SEPTİOĞLU    LİSE    MÜTEAHHİT
ELAZIĞ 2    YAŞAR KARABULUT    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ
ELAZIĞ 3    MUSTAFA YAVUZ    LİSE    GAZETECİ
ELAZIĞ 4    FADİME YILMAZ    ÜNİVERSİTE    SERBEST

ERZİNCAN 1    ERDOĞAN ÖZYALÇIN    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
ERZİNCAN 2    YALÇIN TANRIVERDİ    YÜKSEK LİSANS    MEMUR

ERZURUM 1    GONCA AYTAŞ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ERZURUM 2    İSMAİL İME    LİSE    EMEKLİ
ERZURUM 3    ORHAN BOZKURT    ÜNİVERSİTE    GAZETECİ
ERZURUM 4    DİLEK SOMUN    İLKOKUL    SERBEST
ERZURUM 5    ŞABAN OTURGAN    ÜNİVERSİTE    SERBEST
ERZURUM 6    EDİP CENGİZ    YÜKSEKOKUL    EMEKLİ
ESKİŞEHİR 1    GAYE USLUER    ÜNİVERSİTE    DOKTOR

ESKİŞEHİR 2    UTKU ÇAKIRÖZER    ÜNİVERSİTE    GAZETECİ
ESKİŞEHİR 3    CEMAL OKAN YÜKSEL    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ESKİŞEHİR 4    ERMAN GÖLET    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
ESKİŞEHİR 5    METİN TOMSUK    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ
ESKİŞEHİR 6    ERDAL ÇAKICIER    LİSE    İŞADAMI

GAZİANTEP 1    MEHMET ŞEKER    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
GAZİANTEP 2    MEHMET GÖKDAĞ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
GAZİANTEP 3    ALİ PERİ    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
GAZİANTEP 4    ALİ SAYIN    ÜNİVERSİTE    DİŞ HEKİMİ
GAZİANTEP 5    ERDAL GEÇİT    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
GAZİANTEP 6    SELİM KARAHAN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
GAZİANTEP 7    MİRAY ÇANKAYA BULUT    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
GAZİANTEP 8    MUSTAFA ASLAN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
GAZİANTEP 9    MAHMUT KOZBAŞ    ÜNİVERSİTE    VETERİNER
GAZİANTEP 10    ADİLE MERVE ALTINBAŞ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
GAZİANTEP 11    SEMRA HARMAN    YÜKSEKOKUL    EMEKLİ
GAZİANTEP 12    AHMET ŞAHİN SEYRAN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS

GİRESUN 1    BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU    ÜNİVERSİTE    ECZACI
GİRESUN 2    SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU    ÜNİVERSİTE    ECZACI
GİRESUN 3    İBRAHİM AKGÜN    LİSE    İŞÇİ
GİRESUN 4    BASRİ GÜRSOY    ÜNİVERSİTE    ECZACI

GÜMÜŞHANE 1    MUSTAFA GÜLTEKİN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
GÜMÜŞHANE 2    EDA ÇUBUKÇU    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETMEN

HAKKARİ 1    YAKUP SAMİOĞLU    YÜKSEKOKUL    MEMUR

HAKKARİ 2    GİYASETTİN KOÇ    İLKOKUL    İŞADAMI
HAKKARİ 3    KEREM KORKMAZ    LİSE    SERBEST

HATAY 1    HİLMİ YARAYICI    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETMEN
HATAY 2    MEVLÜT DUDU    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
HATAY 3    SERKAN TOPAL    ÜNİVERSİTE    EĞİTİMCİ
HATAY 4    BİROL ERTEM    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
HATAY 5    MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
HATAY 6    SUZAN ALHASOĞLU    LİSE    MUHASEBECİ
HATAY 7    SONAY AYKUT    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
HATAY 8    MEHMET GÖZEL    LİSE    TİCARET
HATAY 9    BİLGEN DUMAN    ÜNİVERSİTE    KİMYAGER
HATAY 10    DÖNDÜ DİLAN BEDİR    ÜNİVERSİTE    ECZACI

IĞDIR 1    ADİL AŞIRIM    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS

ISPARTA 1    İRFAN BAKIR    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
ISPARTA 2    İSA ÖNDER DİNÇTÜRK    ÜNİVERSİTE    ECZACI
ISPARTA 3    MUSTAFA CEYHAN    ÜNİVERSİTE    İŞLETMECİ
ISPARTA 4    İZZET BEYDOĞAN    ORTAOKUL    ÇİFTÇİ

İSTANBUL 1. Bölge    1    ŞAFAK PAVEY    YÜKSEK LİSANS    YÖNETİCİ
İSTANBUL 1. Bölge    2    GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ    YÜKSEK LİSANS    DİŞ HEKİMİ
İSTANBUL 1. Bölge    3    GÜRSEL TEKİN    LİSE    YÖNETİCİ
İSTANBUL 1. Bölge    4    BARIŞ YARKADAŞ    LİSE    GAZETECİ
İSTANBUL 1. Bölge    5    MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ    YÜKSEK LİSANS    MALİYECİ
İSTANBUL 1. Bölge    6    MAHMUT TANAL    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
İSTANBUL 1. Bölge    7    İLHAN KESİCİ    YÜKSEK LİSANS    MÜHENDİS
İSTANBUL 1. Bölge    8    OĞUZ KAAN SALICI    ÜNİVERSİTE    SİYASET BİLİMCİ
İSTANBUL 1. Bölge    9    İHSAN ÖZKES    YÜKSEK LİSANS    MÜFTÜ
İSTANBUL 1. Bölge    10    ONURSAL ADIGÜZEL    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
İSTANBUL 1. Bölge    11    ALİ ÖZCAN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
İSTANBUL 1. Bölge    12    METİN AĞIRMAN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
İSTANBUL 1. Bölge    13    KADİR GÖKMEN ÖĞÜT    ÜNİVERSİTE    DİŞ HEKİMİ
İSTANBUL 1. Bölge    14    CEM HAYDAR BEKTAŞ    YÜKSEK LİSANS    EKONOMİST
İSTANBUL 1. Bölge    15    BİRSEN TURSUN DEMİREL    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
İSTANBUL 1. Bölge    16    İRFAN KARACAN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
İSTANBUL 1. Bölge    17    BERHAN ŞİMŞEK    YÜKSEK LİSANS    YÖNETMEN
İSTANBUL 1. Bölge    18    DERYA ŞENTÜRK    ÜNİVERSİTE    EKONOMİST
İSTANBUL 1. Bölge    19    MUSTAFA CAN ATAKLI    ÜNİVERSİTE    GAZETECİ
İSTANBUL 1. Bölge    20    NECDET SARAÇ    ÜNİVERSİTE    GAZETECİ
İSTANBUL 1. Bölge    21    HASAN UZUNYAYLA    ORTAOKUL    İŞADAMI

İSTANBUL 1. Bölge    22    OSMAN TANEY KORUTÜRK    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ
İSTANBUL 1. Bölge    23    İLKAY ORHAN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
İSTANBUL 1. Bölge    24    ERKAN BAŞBOĞA    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
İSTANBUL 1. Bölge    25    İRFAN HÜSEYİN YILDIZ    YÜKSEK LİSANS    MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 1. Bölge    26    NURETTİN SARIBAL    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
İSTANBUL 1. Bölge    27    HÜSNİYE KAYA    ÜNİVERSİTE    TURİZMCİ
İSTANBUL 1. Bölge    28    ÖZGEN NAMA    ÜNİVERSİTE    YÖNETİCİ
İSTANBUL 1. Bölge    29    SÜLEYMAN GÜZEL    ORTAOKUL    YÖNETİCİ
İSTANBUL 1. Bölge    30    YAŞAR HASAN YALÇINKAYA    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
İSTANBUL 1. Bölge    31    DOĞAN ÇAKMAK    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
İSTANBUL 2. Bölge    1    SELİNA DOĞAN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
İSTANBUL 2. Bölge    2    AYKUT ERDOĞDU    ÜNİVERSİTE    DENETÇİ
İSTANBUL 2. Bölge    3    MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU    YÜKSEK LİSANS    AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge    4    DURSUN ÇİÇEK    YÜKSEK LİSANS    EMEKLİ
İSTANBUL 2. Bölge    5    SÜLEYMAN SENCER AYATA    YÜKSEK LİSANS    SOSYOLOG
İSTANBUL 2. Bölge    6    GÜLAY YEDEKCİ ARSLAN    ÜNİVERSİTE    MİMAR
İSTANBUL 2. Bölge    7    KADRİ ENİS BERBEROĞLU    ÜNİVERSİTE    EKONOMİST
İSTANBUL 2. Bölge    8    DİDEM ENGİN    YÜKSEK LİSANS    MÜHENDİS
İSTANBUL 2. Bölge    9    MUSTAFA SARIGÜL    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI
İSTANBUL 2. Bölge    10    YÜKSEL MANSUR KILINÇ    ÜNİVERSİTE    YÖNETİCİ
İSTANBUL 2. Bölge    11    CENGİZ ALP    YÜKSEK LİSANS    DOKTOR
İSTANBUL 2. Bölge    12    ÇETİN SOYSAL    LİSE    EMEKLİ
İSTANBUL 2. Bölge    13    MELDA ONUR    ÜNİVERSİTE    YÖNETİCİ
İSTANBUL 2. Bölge    14    HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU    ÜNİVERSİTE    GAZETECİ
İSTANBUL 2. Bölge    15    GÜL YÜKSEL    ÜNİVERSİTE    SİYASET BİLİMCİ
İSTANBUL 2. Bölge    16    ZEYNEL ÖZTÜRK    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
İSTANBUL 2. Bölge    17    İNAN GÜNEY    YÜKSEK LİSANS    MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 2. Bölge    18    DURSUN BULUT    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
İSTANBUL 2. Bölge    19    ÖZGÜR KOÇAK    YÜKSEKOKUL    İŞADAMI
İSTANBUL 2. Bölge    20    MEHMET ERCAN KARAKAŞ    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
İSTANBUL 2. Bölge    21    GÜVEN KARATAŞ    ÜNİVERSİTE    YÖNETİCİ
İSTANBUL 2. Bölge    22    SEYFULLAH BEYSÜLEN    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ
İSTANBUL 2. Bölge    23    MUSTAFA OZAN ŞER    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI
İSTANBUL 2. Bölge    24    TEVFİK CEM TÜZÜN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
İSTANBUL 2. Bölge    25    MEHMET SEVİGEN    LİSE    İŞADAMI
İSTANBUL 2. Bölge    26    HÜLYA GÜNTAŞ    YÜKSEKOKUL    ÖĞRETMEN

İSTANBUL 3. Bölge    1    BİHLUN TAMAYLIGİL    ÜNİVERSİTE    EKONOMİST
İSTANBUL 3. Bölge    2    İLHAN CİHANER    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
İSTANBUL 3. Bölge    3    ENGİN ALTAY    ÜNİVERSİTE    EĞİTİMCİ
İSTANBUL 3. Bölge    4    ALİ ŞEKER    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
İSTANBUL 3. Bölge    5    ERDOĞAN TOPRAK    YÜKSEKOKUL    YÖNETİCİ
İSTANBUL 3. Bölge    6    EREN ERDEM    LİSE    GAZETECİ
İSTANBUL 3. Bölge    7    MURAT ÖZÇELİK    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ
İSTANBUL 3. Bölge    8    ZEYNEL EMRE    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
İSTANBUL 3. Bölge    9    MEHMET BEKAROĞLU    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
İSTANBUL 3. Bölge    10    SİBEL ÖZDEMİR    YÜKSEK LİSANS    ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
İSTANBUL 3. Bölge    11    EMİNE GÜLİZAR EMECAN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
İSTANBUL 3. Bölge    12    EFKAN BOLAÇ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
İSTANBUL 3. Bölge    13    ÖZGÜR KARABAT    ÜNİVERSİTE    MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 3. Bölge    14    SÜLEYMAN ÇELEBİ    İLKOKUL    SENDİKACI
İSTANBUL 3. Bölge    15    HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN    ÜNİVERSİTE    DİŞ HEKİMİ
İSTANBUL 3. Bölge    16    ERHAN BOZAN    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI
İSTANBUL 3. Bölge    17    TÜLAY ATEŞ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
İSTANBUL 3. Bölge    18    MEHTAP ALBAYRAK    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
İSTANBUL 3. Bölge    19    RIZA AKPOLAT    ÜNİVERSİTE    TURİZMCİ
İSTANBUL 3. Bölge    20    HÜSEYİN AYDOĞDU    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI
İSTANBUL 3. Bölge    21    KEMAL ÇEBİ    ÜNİVERSİTE    İKTİSATÇI
İSTANBUL 3. Bölge    22    NURCAN ŞANLI    YÜKSEKOKUL    İŞKADINI
İSTANBUL 3. Bölge    23    ŞAHANIM METER    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
İSTANBUL 3. Bölge    24    TAŞKAN UYSAL    LİSE    SERBEST
İSTANBUL 3. Bölge    25    İBRAHİM YENER    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETMEN
İSTANBUL 3. Bölge    26    YEGÂNE GÜLEY    YÜKSEK LİSANS    AVUKAT
İSTANBUL 3. Bölge    27    HÜSEYİN AKSU    ÜNİVERSİTE    YÖNETİCİ
İSTANBUL 3. Bölge    28    KEMAL DENİZ BOZKURT    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
İSTANBUL 3. Bölge    29    SELAMİ DEĞİRMENCİ    ÜNİVERSİTE    MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 3. Bölge    30    SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR    LİSE    SERBEST
İSTANBUL 3. Bölge    31    ALİ ULVİ GÖKBULAK    ÜNİVERSİTE    EKONOMİST

İZMİR 1. Bölge    1    SELİN SAYEK BÖKE    ÜNİVERSİTE    İKTİSATÇI
İZMİR 1. Bölge    2    MUSA ÇAM    ÜNİVERSİTE    EĞİTİMCİ
İZMİR 1. Bölge    3    AHMET TUNCAY ÖZKAN    ÜNİVERSİTE    GAZETECİ
İZMİR 1. Bölge    4    TACETTİN BAYIR    LİSE    İŞADAMI
İZMİR 1. Bölge    5    ÖZCAN PURÇU    ÜNİVERSİTE    YÖNETİCİ
İZMİR 1. Bölge    6    ALİ YİĞİT    LİSE    İŞLETMECİ
İZMİR 1. Bölge    7    MURAT BAKAN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
İZMİR 1. Bölge    8    MUHSİN KURT    LİSE    İŞADAMI
İZMİR 1. Bölge    9    ALİ HIDIR ULUDAĞ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
İZMİR 1. Bölge    10    EDNAN ARSLAN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
İZMİR 1. Bölge    11    SABRİ ERGÜL    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
İZMİR 1. Bölge    12    SEVDA ERDAN KILIÇ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
İZMİR 1. Bölge    13    TURGAY BOZOĞLU    YÜKSEK LİSANS    EKONOMİST
İZMİR 2. Bölge    1    ZEYNEP ALTIOK    ÜNİVERSİTE    YAZAR
İZMİR 2. Bölge    2    KEMAL KILIÇDAROĞLU    ÜNİVERSİTE    HESAP UZMANI
İZMİR 2. Bölge    3    ZEKERİYA TEMİZEL    ÜNİVERSİTE    EKONOMİST

İZMİR 2. Bölge    4    MUSTAFA ALİ BALBAY    ÜNİVERSİTE    GAZETECİ
İZMİR 2. Bölge    5    AYTUN ÇIRAY    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
İZMİR 2. Bölge    6    ATİLA SERTEL    ÜNİVERSİTE    GAZETECİ
İZMİR 2. Bölge    7    KAMİL OKYAY SINDIR    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
İZMİR 2. Bölge    8    ALİ ENGİN    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI
İZMİR 2. Bölge    9    HÜSEYİN SEZER    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
İZMİR 2. Bölge    10    ÜLKÜMEN RODOPLU    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
İZMİR 2. Bölge    11    ALİ KEMAL ELİTAŞ    ÜNİVERSİTE    TEKNİSYEN
İZMİR 2. Bölge    12    TAHA OKAN    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
İZMİR 2. Bölge    13    NURGÜL UÇAR AKTUĞ    ÜNİVERSİTE    GAZETECİ

KAHRAMANMARAŞ 1    KAMİL DALKARA    LİSE    SANAYİCİ
KAHRAMANMARAŞ 2    AYŞE NİLDEN BAYAZIT POSTALCI    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
KAHRAMANMARAŞ 3    EYLEM ÇAĞRAŞ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
KAHRAMANMARAŞ 4    HİLMİ EMRE KAZANCI    ÜNİVERSİTE    MALİ MÜŞAVİR
KAHRAMANMARAŞ 5    KİBAR ÖZDEMİR    LİSE    İŞLETMECİ
KAHRAMANMARAŞ 6    SELİM SÜMEN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
KAHRAMANMARAŞ 7    FATİH VİCDAN    LİSE    MUHASEBECİ
KAHRAMANMARAŞ 8    DURAN ÖZDAL    

ÜNİVERSİTE    İŞADAMI
KARABÜK 1    CEVDET AKAY    YÜKSEK LİSANS    İŞADAMI
KARABÜK 2    MUSTAFA AKAY    YÜKSEKOKUL    GAZETECİ

KARAMAN 1    MUSTAFA CEM KAĞNICI    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
KARAMAN 2    UYGAR TALAY    ÜNİVERSİTE    ECZACI

KARS 1    ZEKİ NACİTARHAN    ÜNİVERSİTE    İŞLETMECİ
KARS 2    ERKAN KARAGÖZ    ÜNİVERSİTE    HUKUKÇU
KARS 3    AYSEL SADAK İLTAŞ    YÜKSEK LİSANS    GAZETECİ

KASTAMONU 1    AHMET CANER YENİDÜNYA    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
KASTAMONU 2    HASAN ŞEN    YÜKSEKOKUL    EMEKLİ
KASTAMONU 3    YILMAZ KARAKOÇ    ÜNİVERSİTE    İKTİSATÇI

KAYSERİ 1    ÇETİN ARIK    YÜKSEK LİSANS    DOKTOR
KAYSERİ 2    ALİ PAŞA TAN    ÜNİVERSİTE    MALİYECİ
KAYSERİ 3    AŞKIN GENÇ    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI
KAYSERİ 4    FEYZULLAH KESKİN    ÜNİVERSİTE    SERBEST
KAYSERİ 5    TÜLİN TEMEL    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
KAYSERİ 6    MUSTAFA ASLAN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
KAYSERİ 7    AYHAN GÜLSOY    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ
KAYSERİ 8    MUSTAFA UTKU SARI    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
KAYSERİ 9    NAHİDE SEVGİ YALÇIN    YÜKSEKOKUL    EMEKLİ

KIRIKKALE 1    MURAT ÇAKIRCA    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
KIRIKKALE 2    ZİYA KAVLAK    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
KIRIKKALE 3    HACI ARAP KARADURMUŞ    YÜKSEKOKUL    EMEKLİ
KIRKLARELİ 1    TÜRABİ KAYAN    ÜNİVERSİTE    MİMAR
KIRKLARELİ 2    VECDİ GÜNDOĞDU    İLKOKUL    ESNAF
KIRKLARELİ 3    MEHMET TUNA SOYKAN    ÜNİVERSİTE    DİŞ HEKİMİ

KIRŞEHİR 1    YILMAZ ZENGİN    İLKOKUL    İŞADAMI
KIRŞEHİR 2    RİFAT ERTEM    ÜNİVERSİTE    NOTER

KİLİS 1    MEHMET AKİF PERKER    ÜNİVERSİTE    ESNAF
KİLİS 2    ÖKKAŞ ASLANTAŞ    ORTAOKUL    EMEKLİ

KOCAELİ 1    FATMA KAPLAN HÜRRİYET    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
KOCAELİ 2    HAYDAR AKAR    ÜNİVERSİTE    YÖNETİCİ
KOCAELİ 3    TAHSİN TARHAN    YÜKSEKOKUL    İŞADAMI
KOCAELİ 4    TURAN DUMLU    ÜNİVERSİTE    ECZACI
KOCAELİ 5    CUMA KARAVAR    LİSE    İŞADAMI
KOCAELİ 6    MEHMET TAMER SOLAKOĞLU    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
KOCAELİ 7    AYHAN MUTLU    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
KOCAELİ 8    RASİM MERİÇ    ÜNİVERSİTE    YÖNETİCİ
KOCAELİ 9    ASUDE FIRAT ÖZKAN    LİSE    İŞLETMECİ
KOCAELİ 10    KEMAL NİŞANCI    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
KOCAELİ 11    SABRİYE ŞAHİN    LİSE    EMEKLİ

KONYA 1    MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
KONYA 2    GÜLSÜM FİLORİNALI    ÜNİVERSİTE    MALİ MÜŞAVİR
KONYA 3    MEHMET TURGAY BİLGE    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
KONYA 4    ALİ CEMAL CÖMERT    ÜNİVERSİTE    VETERİNER
KONYA 5    MEHMET ALİ ÜNAL    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
KONYA 6    ALİ SAYAR    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
KONYA 7    DENİZ İNDİBİ ÇELİK    ÜNİVERSİTE    İŞLETMECİ
KONYA 8    HÜSEYİN YAĞCI    ÜNİVERSİTE    TİCARET
KONYA 9    SAİM SEZEN    YÜKSEK LİSANS    EMEKLİ
KONYA 10    ALİ TEKİŞ    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
KONYA 11    MUSA GÖKÇE    LİSE    TEKNİSYEN
KONYA 12    EMİNE BALIK    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
KONYA 13    MEHMET GAYRETLİ    LİSE    YÖNETİCİ
KONYA 14    MEHMET TOPBAŞ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT

KÜTAHYA 1    ALİ FAZIL KASAP    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
KÜTAHYA 2    MEHMET AYDIN UZUN    ORTAOKUL    İŞADAMI
KÜTAHYA 3    FİSUN YILDIZ    LİSE    EV HANIMI
KÜTAHYA 4    İBRAHİM SOLMAZ    YÜKSEK LİSANS    EMEKLİ

MALATYA 1    VELİ AĞBABA    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI
MALATYA 2    HULİSİ PORGALI    LİSE    İŞADAMI
MALATYA 3    BERNA KARADAŞ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
MALATYA 4    MEMBA KUŞCU    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
MALATYA 5    YUSUF SÜRÜCÜ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
MALATYA 6    ETEM KÖRÜKMEZ    LİSE    İŞADAMI

MANİSA 1    ÖZGÜR ÖZEL    ÜNİVERSİTE    ECZACI
MANİSA 2    MAZLUM NURLU    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
MANİSA 3    TUR YILDIZ BİÇER    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
MANİSA 4    MUSTAFA BAŞGÜLŞEN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
MANİSA 5    SABRİ TEMEL    LİSE    ESNAF
MANİSA 6    SAKİNE ÖZ    ÜNİVERSİTE    MİMAR
MANİSA 7    ABDULLAH SAKA    ÜNİVERSİTE    MALİ MÜŞAVİR
MANİSA 8    HASAN ÖREN    LİSE    İŞADAMI
MANİSA 9    SANİYE AĞGÜL    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
MARDİN 1    MEHMET ÇİFTSÜREN    LİSE    ESNAF

MARDİN 2    MUHAMMED OLĞAÇ    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETMEN
MARDİN 3    ÖZLEM KARAMAN    YÜKSEKOKUL    EMEKLİ
MARDİN 4    MEHMET FIRAT İNAL    ÜNİVERSİTE    SERBEST
MARDİN 5    HAMZE EFE    İLKOKUL    EMEKLİ
MARDİN 6    AYDIN PAKSAK    ORTAOKUL    ESNAF

MERSİN 1    HÜSEYİN ÇAMAK    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
MERSİN 2    DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR    ÜNİVERSİTE    YÖNETİCİ
MERSİN 3    AYTUĞ ATICI    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
MERSİN 4    MUSTAFA BAYSAN    LİSE    SANAYİCİ
MERSİN 5    SERDAL KUYUCUOĞLU    YÜKSEK LİSANS    MÜHENDİS
MERSİN 6    SİBEL GAZİ TABEL    YÜKSEK LİSANS    ŞEHİR PLANCISI
MERSİN 7    EBRU ÇALIŞKAN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
MERSİN 8    SEYİT ÖZANANAR    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
MERSİN 9    ALİ KOÇ    ORTAOKUL    İŞADAMI
MERSİN 10    NEVİN ZAİMOĞLU    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
MERSİN 11    CELAL ÇELİK    YÜKSEK LİSANS    EMEKLİ

MUĞLA 1    AKIN ÜSTÜNDAĞ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
MUĞLA 2    ÖMER SÜHA ALDAN    ÜNİVERSİTE    HUKUKÇU
MUĞLA 3    NURETTİN DEMİR    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
MUĞLA 4    BURAK ERBAY    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
MUĞLA 5    EMRAH DOĞU    ORTAOKUL    TURİZMCİ
MUĞLA 6    SÜLEYMAN GİRGİN    ÜNİVERSİTE    İŞÇİ

MUŞ 1    ŞEMSETTİN ONULER    LİSE    ESNAF
MUŞ 2    FEVZİ GÜMÜŞ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
MUŞ 3    YILDIRIM PAÇAL    LİSE    SERBEST

NEVŞEHİR 1    HİLMİ BÜLENT TEKİNER    ÜNİVERSİTE    SERBEST
NEVŞEHİR 2    CUMA YORGANCI    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
NEVŞEHİR 3    OSMAN FAHRİ ERTİK    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ

NİĞDE 1    DOĞAN ŞAFAK    ÜNİVERSİTE    TURİZMCİ
NİĞDE 2    SEVGİ ÖZBEK    ÜNİVERSİTE    DİŞ HEKİMİ
NİĞDE 3    RAMAZAN ERTAN    LİSE    İŞADAMI

ORDU 1    SEYİT TORUN    ÜNİVERSİTE    İKTİSATÇI
ORDU 2    MUSTAFA ADIGÜZEL    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
ORDU 3    İDRİS YILDIZ    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
ORDU 4    İSA YAZICI    LİSE    İŞLETMECİ
ORDU 5    OSMAN GÜNGÖR    YÜKSEKOKUL    İŞADAMI

OSMANİYE 1    NİHAT ÇERÇİ    YÜKSEK LİSANS    ÖĞRETMEN
OSMANİYE 2    MURAT KOLUÇOLAK    YÜKSEK LİSANS    MÜHENDİS
OSMANİYE 3    SERPİL DÜZGÜN    LİSE    EV HANIMI
OSMANİYE 4    HATİCE ERDUR    YÜKSEKOKUL    EMEKLİ

RİZE 1    KENAN BIYIK    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
RİZE 2    TAHSİN OCAKLI    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
RİZE 3    CANDAN EYÜBOĞLU    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ

SAKARYA 1    ENGİN ÖZKOÇ    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI
SAKARYA 2    HÜSEYİN AVNİ ŞAHİN    LİSE    MÜTEAHHİT
SAKARYA 3    ERDOĞAN ISIR    ÜNİVERSİTE    ESNAF
SAKARYA 4    AYHAN BAL    ÜNİVERSİTE    SERBEST
SAKARYA 5    ELİF ASİYE BAŞER    YÜKSEK LİSANS    ULUSLARARASI İLİŞKİLER
SAKARYA 6    AYŞE KILIÇ    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ
SAKARYA 7    ENİS CEYLAN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS

SAMSUN 1    KEMAL ZEYBEK    LİSE    İŞADAMI
SAMSUN 2    HAYATİ TEKİN    ÜNİVERSİTE    MİMAR
SAMSUN 3    NESLİHAN HANCIOĞLU    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ
SAMSUN 4    MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
SAMSUN 5    ŞABAN SEVİNÇ    ÜNİVERSİTE    GAZETECİ
SAMSUN 6    FATMA NECİLE ÇOKAY    ÜNİVERSİTE    DİŞ HEKİMİ
SAMSUN 7    ATIF TOMRUKÇU    YÜKSEK LİSANS    MÜHENDİS
SAMSUN 8    ŞEVKİ YILMAZ    İLKOKUL    MÜTEAHHİT
SAMSUN 9    MEHMET ATALAY    ÜNİVERSİTE    YÖNETİCİ

SİİRT 1    FIRAT SOYSAL    LİSE    SERBEST
SİİRT 2    CİNDİ EREN    LİSE    EMEKLİ
SİİRT 3    KAMİLE BALCI    LİSE    ANTRENÖR

SİNOP 1    BARIŞ KARADENİZ    ÜNİVERSİTE    EKONOMİST
SİNOP 2    MUSTAFA ACUN    LİSE    EMEKLİ

SİVAS 1    ALİ AKYILDIZ    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
SİVAS 2    HAYDAR GÖLBAŞI    YÜKSEK LİSANS    ÖĞRETİM ÜYESİ
SİVAS 3    ULAŞ KARASU    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
SİVAS 4    BAKİ ÇOBAN    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
SİVAS 5    İSMAİL ŞAHİN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT

ŞANLIURFA 1    ALİ MURAT BUCAK    LİSE    TİCARET
ŞANLIURFA 2    HASAN OĞUL    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETMEN
ŞANLIURFA 3    RESUL BEBE    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETMEN
ŞANLIURFA 4    SEDAT SAĞIR    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI

ŞANLIURFA 5    İSMAİL BAHÇACI    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ
ŞANLIURFA 6    MAHMUT HAN ŞAHİN    LİSE    SERBEST
ŞANLIURFA 7    AKİLE YEKTAŞ    LİSE    HEMŞİRE
ŞANLIURFA 8    MUZAFFER YİĞİTBAŞI    LİSE    GAZETECİ
ŞANLIURFA 9    KEMAL EŞSİZ    LİSE    ESNAF
ŞANLIURFA 10    AHMET HELVACI    LİSE    SERBEST
ŞANLIURFA 11    LÜTFÜ KÜÇÜKBAYRAK    LİSE    ÇİFTÇİ
ŞANLIURFA 12    CANER ÇAMLIBEL    ORTAOKUL    SERBEST
ŞIRNAK 1    ABDULLAH GÜKÇE    ORTAOKUL    SERBEST

ŞIRNAK 2    AGİT AYKUT    İLKOKUL    SERBEST
ŞIRNAK 3    HAVA ADİYAMAN    İLKOKUL    EV HANIMI
ŞIRNAK 4    ŞAHİN ZİREK    İLKOKUL    SERBEST

TEKİRDAĞ 1    FAİK ÖZTRAK    ÜNİVERSİTE    EKONOMİST
TEKİRDAĞ 2    CANDAN YÜCEER    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
TEKİRDAĞ 3    EMRE KÖPRÜLÜ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
TEKİRDAĞ 4    İLHAMİ ÖZCAN AYGUN    YÜKSEK LİSANS    MÜHENDİS
TEKİRDAĞ 5    ARZU MANDALI SUCU    YÜKSEK LİSANS    YÖNETİCİ
TEKİRDAĞ 6    ŞERAFETDİN TERZİ    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ

TOKAT 1    ORHAN DÜZGÜN    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
TOKAT 2    GÜLPERİ COŞAR    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ
TOKAT 3    MİNE BAŞ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
TOKAT 4    SİNAN YAVUZ YAVAŞ    YÜKSEK LİSANS    MÜHENDİS
TOKAT 5    TAHİR YILDIRIM    LİSE    EMEKLİ

TRABZON 1    HALUK PEKŞEN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
TRABZON 2    ALİ TÜREN ÖZTÜRK    YÜKSEK LİSANS    MÜHENDİS
TRABZON 3    AHMET KAYA    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
TRABZON 4    MURAT ÖZÇİLİNGİR    ÜNİVERSİTE    ESNAF
TRABZON 5    YAVUZ KARAN    ÜNİVERSİTE    İŞLETMECİ
TRABZON 6    MUSTAFA AYDIN    ÜNİVERSİTE    UZMAN

TUNCELİ 1    SANİYE BARUT    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
TUNCELİ 2    GÜRSEL EROL    LİSE    SERBEST

UŞAK 1    ÖZKAN YALIM    LİSE    SERBEST
UŞAK 2    İSMET AKIN    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI
UŞAK 3    MUSTAFA AYDIN    ÜNİVERSİTE    VETERİNER

VAN 1    NADİR KARTAL    ÜNİVERSİTE    ECZACI
VAN 2    ERKAN NÜKTE    ÜNİVERSİTE    ECZACI
VAN 3    GÜRGİN ASLAN    YÜKSEKOKUL    TEKNİKER
VAN 4    HATİCE GÜLENOĞLU    LİSE    SERBEST
VAN 5    GÜLCAN İNCE    LİSE    SERBEST
VAN 6    HAYRULLAH IRTAK    LİSE    ESNAF
VAN 7    ABUBEKİR YEŞİLOVA    ÜNİVERSİTE    SOSYOLOG
VAN 8    MUHTAR ERDOĞAN    LİSE    SERBEST

YALOVA 1    MUHARREM İNCE    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETMEN
YALOVA 2    MURAT OCAK    ORTAOKUL    SERBEST

YOZGAT 1    HASAN ASLAN NURDOĞDU    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI
YOZGAT 2    ZEYNEP KILINÇARSLAN    LİSE    İŞKADINI
YOZGAT 3    GÜLHANIM CEYLAN    YÜKSEKOKUL    EMEKLİ
YOZGAT 4    HATİCE AÇIKGÖZ    LİSE    EV HANIMI

ZONGULDAK 1    ŞERAFETTİN TURPCU    ÜNİVERSİTE    MİMAR
ZONGULDAK 2    ÜNAL DEMİRTAŞ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ZONGULDAK 3    DENİZ YAVUZYILMAZ    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
ZONGULDAK 4    HARUN AKIN    LİSE    İŞADAMI
ZONGULDAK 5    ALİ İHSAN KÖKTÜRK    ÜNİVERSİTE    AVUKAT



EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda silahlı saldırı 2 ölü, 2 yaralı

1 Samsun'da silahlı saldırı: 2 ölü, 2 yaralı

Elektrik akımına kapılan işçi hayatını kaybetti

2 Elektrik akımına kapılan işçi hayatını kaybetti

Adanada üçüncü Hero gözaltısı

3 Adana'da üçüncü 'Hero' gözaltısı