Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

6. Tiyatro Festivali Odü’de Başladı

Ordu Üniversitesi(ODÜ) Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Tiyatro Kulübü tarafından organize edilen ve 6 üniversitenin katılımıyla gerçekleşen 6. Tiyatro Festivali sahnelenen ilk oyunla start aldı.

6. Tiyatro Festivali Odü’de Başladı

6-12 Nisan 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek festivalin ilk gösteriminde Ordu Üniversitesi Tiyatro Kulübü öğrencileri Tarla Kuşuydu Juliet adlı oyunla izleyenlere keyifli anlar yaşattılar. Festivalin sahnelenen ilk oyununa akademisyen ve öğrencilerin yanı sıra 6 üniversitenin tiyatro ekipleri de katılarak festivale destek verdi.

BİR ÇOK OYUN SERGİLENECEK

Ordu Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen 6. Tiyatro Festivali nde ODÜ Tiyatro Kulübü’nün yanı sıra Fırat Kampüs, Bülent Ecevit Üniversitesi, Namık Kemal Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi ve Trakya Üniversitesi tiyatro ekiplerinin oyunları sergilenecek, festivalde ayrıca atölye çalışmaları, doğaçlama tiyatro, konser ve söyleşiler yer alacak. Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Binası Konferans Salonu’nda gerçekleşen festivalde, Tarla Kuşuydu Juliet , Palto , Dikkat Öğrenci Var , Düğün Ya Da Davul , Haybeden Gerçek Üstü Konuşmalar , Matmazel Julie , Bir Yaz Gecesi , Gelişine Terfi ve Woyzeck adlı tiyatro oyunlarının gösterimleri yapılacak.

6.EN ÇOK OKUNANLAR

İş merkezine yapılan operasyonda el bombası ve silah ele geçirildi

1 İş merkezine yapılan operasyonda el bombası ve silah ele geçirildi

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum

2 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum: