FUTBOLUN KRALİÇELERİ

Yıldız Kız Futbol İl Birinciliği turnuvasında Samsun ikincisi olarak önemli bir başarışa imza atan Lütfiye Dr. Kenan Yılmaz Ortaokulu, ilk defa katılacağı grup müsabakaları hazırlıklarını sürdürüyor.

FUTBOLUN KRALİÇELERİ

Birbirinden yetenekli kızların yer aldığı takımın tek hedefi ise grupları geçip Türkiye finallerine kalmak. Yozgat ta 18-20 Nisan tarihleri arasında yapılacak olan Yıldız Kız Futbol Grup müsabakalarına hazırlanan Lütfiye Dr. Kenan Yılmaz Ortaokulu takımı gözünü finallere dikti. Samsun 2 incisi olarak gruplara katılmaya hak kazanan okul, ilk defa grup heyecanı yaşayacak. Tüm okul olarak hedefe kitlendiklerini belirten Beden Eğitimi Öğretmeni Hüseyin Çayır, Samsun da ki ilk sınavımızı başarıyla geçtik. Şimdi sıra Yozgat ta. Orada birbirinden zorlu rakiplerimiz ile karşılaşacağız. Amacımız rakiplerimizi devirip Türkiye finallerine ismimizi yazdırabilmek. Okulumuz ilk defa böylesine bir grup heyecanı yaşayacak. Kısıtlı kadromuza rağmen kızlarımız vargüçleri ile grup müsabakalarına hazırlanıyor dedi.

İLK ETABI GEÇECEĞİZ
Ayrıca sportif başarıların yanısıra bilgi ve kültür yarışmalarında da okulun önemli başarıları olduğunu vurgulayan Hüseyin Çayır, Okulumuz bilgi yarışmalarında da son yıllarda güzel sonuçlar alıyor. Sporitf anlamda futbolun yanı sıra diğer tüm spor branşlarında da öğrencilerimiz ile çalışıyoruz. Okul yönetimimizde ellerinden geldiği sürece bizlerin yanında oluyorlar. Onlara da teşekkür ediyoruz. Ben inanıyorum ki kız futbol takımımız tüm imkansızlıklara rağmen güzel başarılara imza atacaktır. Yozgat etabını geride bırakıp Samsun un adını Türkiye finallerinde duyuracağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın diye konuştu.

SIRA YOZGAT TA...
Samsun seçmelerinde 2 inci olan Lütfiye Dr. Kenan Yılmaz Ortaokulu takımı gözünü Yozgat ta yapılacak grup müsabakalarına çevirdi. Birbirinden yetenekli kızların hedefi ise grupları başarıyla tamamlamak.

EMEĞİMİZİN KARŞILIĞINI ALIYORUZ...
Lütfiye Dr. Kenan Yılmaz Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Hüseyin Çayır, Türkiye finallerine gitmek için çok çalıştıklarını ve bu çalışmanın karşılığını aldıklarını söyledi.

TÜM OKUL ARKALARINDA...
Yıldız kızlar futbol kategorisinde tarihi başarılara imza atan futbol takımı sporcularına okul öğretmenleri ve arkadaşları sahip çıkarak destekliyor.  

Salim YILDIZ

 

 

 

   

       EN ÇOK OKUNANLAR

Real Madrid tur kapısını araladı

1 Real Madrid tur kapısını araladı

Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

2 Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

3 Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı

4 Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı

Tarihi konaklar turizme kazandırılıyor

5 Tarihi konaklar turizme kazandırılıyor

Yazık bu şehre…

6 Yazık bu şehre…

1 buçuk yaşındaki bebek bakıcısı uyuduğu sırada kapısı açık unutulan evden kaçtı

7 1 buçuk yaşındaki bebek bakıcısı uyuduğu sırada kapısı açık unutulan evden kaçtı

Olaylı derbi soruşturmasında: 25 zanlı adliyeye sevk edildi

8 Olaylı derbi soruşturmasında: 25 zanlı adliyeye sevk edildi

Fenerbahçe-Beşiktaş maçında çıkan olaylara karışan 25 kişi adliyeye sevk edildi

9 Fenerbahçe-Beşiktaş maçında çıkan olaylara karışan 25 kişi adliyeye sevk edildi

Duruş bozuklukları kadınları daha çok fıtık ediyor

10 Duruş bozuklukları kadınları daha çok fıtık ediyor