Gazi de spor şenliği

Düzenlediği sportif turnuvalar ile öğrencilerine spor yapma imkanı sağlayan Gazi Anadolu Lisesi, Sınıflararası Futbol Turnuvasının yanısıra çivili futbol ve çapraz dama turnuvasının startını verdi

Gazi de spor şenliği

Sınıflararası Futbol Turnuvası heyecanını oynanan karşılaşmalar ile sürdüren Gazi Anadolu Lisesi, nostalji projesi olan çivili futbol turnuvasının ve çapraz dama karşılaşmalarının startını verdi. Okul yapmış olduğu faaliyetler ile öğrenciler arasında birlik ve beraberliği de sağlıyor. Sınıflararası Futbol turnuvası maçlarında 10-D sınıfı ile karşılaşan 10-A Sınıfı rakibini sergilediği başarılı futbol ile 7-0 lık skorla mağlup etti. 10-A sınıfını galibiyete taşıyan golleri ise Soner(3) Özgür(2) Fatih ve Ömer kaydetti. Çivili futbol ve çapraz dama turnuvalarında ise karşı karşıya gelen öğrenciler galip ayrılabilmek için oyunlarda bütün hünerlerini sergiledi. Düzenlenen turnuvaların büyük ilgi gördüğünü belirten Beden Eğitimi Öğretmeni Cihan Kubilay İnan, Emek verip uğraştığımız projeler öğrencilerimiz tarafından büyük ilgi görüyor, bu tür farklı ve eskiye dönük turnuvaların devamı gelecek. Okul yönetimine de bizlere vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum dedi.

BU OKULDA YOK YOK...
Birçok sportif faaliyetin yer aldığı okulda öğrencilerin müzikal becerilerininde olması öğretmenleri mutlu ediyor. Çaldığı tulum ile öğretmenlerini ve arkadaşlarını büyüleyen Fatih, herkesin takdirini topluyor. 

HEYECAN BAŞLADI...
Nostalji projesi olan çivili futbol turnuvası ile çapraz dama oyunu gösterilen büyük ilgi ile başladı. Rakipleriyle karşı karşıya gelen öğrenciler galip ayrılabilmek için birbirleriyle kıyasıya mücadele etti.

Salim YILDIZ 

 

 

 

 

 

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da geniş kapsamlı savunma

1 Samsunspor'da geniş kapsamlı savunma

Samsunspor taraftarlarından YEDAŞ'a kınama

2 Samsunspor taraftarlarından YEDAŞ'a kınama

Sakata geldik

3 Sakata geldik

Lime lime doğrandık

4 Lime lime doğrandık

MHP'li Usta birinci sıradan aday

5 MHP'li Usta birinci sıradan aday

Samsun'da yan yana 3 eve 3 mahalle

6 Samsun'da yan yana 3 eve 3 mahalle

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Şansımız devam ediyor'

7 Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Şansımız devam ediyor'

Tünelde kafa kafaya çarpıştılar: 4'ü çocuk 9 yaralı

8 Tünelde kafa kafaya çarpıştılar: 4'ü çocuk 9 yaralı

ALS hastalığına 'meydan okuma' ölümle bitti

9 ALS hastalığına 'meydan okuma' ölümle bitti

Otomobille mermer yüklü TIR çarpıştı: 2 ölü

10 Otomobille mermer yüklü TIR çarpıştı: 2 ölü