Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Gazi de spor şenliği

Düzenlediği sportif turnuvalar ile öğrencilerine spor yapma imkanı sağlayan Gazi Anadolu Lisesi, Sınıflararası Futbol Turnuvasının yanısıra çivili futbol ve çapraz dama turnuvasının startını verdi

Gazi de spor şenliği

Sınıflararası Futbol Turnuvası heyecanını oynanan karşılaşmalar ile sürdüren Gazi Anadolu Lisesi, nostalji projesi olan çivili futbol turnuvasının ve çapraz dama karşılaşmalarının startını verdi. Okul yapmış olduğu faaliyetler ile öğrenciler arasında birlik ve beraberliği de sağlıyor. Sınıflararası Futbol turnuvası maçlarında 10-D sınıfı ile karşılaşan 10-A Sınıfı rakibini sergilediği başarılı futbol ile 7-0 lık skorla mağlup etti. 10-A sınıfını galibiyete taşıyan golleri ise Soner(3) Özgür(2) Fatih ve Ömer kaydetti. Çivili futbol ve çapraz dama turnuvalarında ise karşı karşıya gelen öğrenciler galip ayrılabilmek için oyunlarda bütün hünerlerini sergiledi. Düzenlenen turnuvaların büyük ilgi gördüğünü belirten Beden Eğitimi Öğretmeni Cihan Kubilay İnan, Emek verip uğraştığımız projeler öğrencilerimiz tarafından büyük ilgi görüyor, bu tür farklı ve eskiye dönük turnuvaların devamı gelecek. Okul yönetimine de bizlere vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum dedi.

BU OKULDA YOK YOK...
Birçok sportif faaliyetin yer aldığı okulda öğrencilerin müzikal becerilerininde olması öğretmenleri mutlu ediyor. Çaldığı tulum ile öğretmenlerini ve arkadaşlarını büyüleyen Fatih, herkesin takdirini topluyor. 

HEYECAN BAŞLADI...
Nostalji projesi olan çivili futbol turnuvası ile çapraz dama oyunu gösterilen büyük ilgi ile başladı. Rakipleriyle karşı karşıya gelen öğrenciler galip ayrılabilmek için birbirleriyle kıyasıya mücadele etti.

Salim YILDIZ 

 

 

 

 

 

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haber Samsunlu şehidin evinde yas var

1 Samsun Haber: Samsunlu şehidin evinde yas var!

Samsunspor Başkanı Tutu Ankarada

2 Samsunspor Başkanı Tutu Ankara'da

Samsunlu şehide son görev

3 Samsunlu şehide son görev!

Samsun Haber Samsunda korkutan kaza Otomobil yan yattı

4 Samsun Haber: Samsun'da korkutan kaza! Otomobil yan yattı

Samsunspor Samsunspor 3 ayrı konudan PFDKya sevk edildi

5 Samsunspor: Samsunspor 3 ayrı konudan PFDK'ya sevk edildi

Fındık Fındıkta rekolte savaşları başladı

6 Fındık: Fındıkta rekolte savaşları başladı

Samsun Haber Şehidimiz Samsuna uğurlandı

7 Samsun Haber: Şehidimiz Samsun'a uğurlandı

Samsun merkezli FETÖ operasyonu 15 gözaltı

8 Samsun merkezli FETÖ operasyonu: 15 gözaltı

Samsunspor 26 sezon sonra en kötü Samsun

9 Samsunspor: 26 sezon sonra en kötü Samsun

Öyle kolay olmadı

10 Öyle kolay olmadı...