Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Gazi de spor şenliği

Düzenlediği sportif turnuvalar ile öğrencilerine spor yapma imkanı sağlayan Gazi Anadolu Lisesi, Sınıflararası Futbol Turnuvasının yanısıra çivili futbol ve çapraz dama turnuvasının startını verdi

Gazi de spor şenliği

Sınıflararası Futbol Turnuvası heyecanını oynanan karşılaşmalar ile sürdüren Gazi Anadolu Lisesi, nostalji projesi olan çivili futbol turnuvasının ve çapraz dama karşılaşmalarının startını verdi. Okul yapmış olduğu faaliyetler ile öğrenciler arasında birlik ve beraberliği de sağlıyor. Sınıflararası Futbol turnuvası maçlarında 10-D sınıfı ile karşılaşan 10-A Sınıfı rakibini sergilediği başarılı futbol ile 7-0 lık skorla mağlup etti. 10-A sınıfını galibiyete taşıyan golleri ise Soner(3) Özgür(2) Fatih ve Ömer kaydetti. Çivili futbol ve çapraz dama turnuvalarında ise karşı karşıya gelen öğrenciler galip ayrılabilmek için oyunlarda bütün hünerlerini sergiledi. Düzenlenen turnuvaların büyük ilgi gördüğünü belirten Beden Eğitimi Öğretmeni Cihan Kubilay İnan, Emek verip uğraştığımız projeler öğrencilerimiz tarafından büyük ilgi görüyor, bu tür farklı ve eskiye dönük turnuvaların devamı gelecek. Okul yönetimine de bizlere vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum dedi.

BU OKULDA YOK YOK...
Birçok sportif faaliyetin yer aldığı okulda öğrencilerin müzikal becerilerininde olması öğretmenleri mutlu ediyor. Çaldığı tulum ile öğretmenlerini ve arkadaşlarını büyüleyen Fatih, herkesin takdirini topluyor. 

HEYECAN BAŞLADI...
Nostalji projesi olan çivili futbol turnuvası ile çapraz dama oyunu gösterilen büyük ilgi ile başladı. Rakipleriyle karşı karşıya gelen öğrenciler galip ayrılabilmek için birbirleriyle kıyasıya mücadele etti.

Salim YILDIZ 

 

 

 

 

 

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsundaki günlük kiralık dairelere dikkat

1 Samsun'daki günlük kiralık dairelere dikkat!

Samsundaki feci kaza anbean görüntülendi

2 Samsun'daki feci kaza anbean görüntülendi

Samsunsporda kafalar karıştı

3 Samsunspor'da kafalar karıştı!

61 ilin emniyet müdürü değişti

4 61 ilin emniyet müdürü değişti

Samsunsporda Canberk şoku

5 Samsunspor'da Canberk şoku!

Samsunsporda forma gençlerde

6 Samsunspor'da forma gençlerde

Yeni Dubai Karadenizde kuruluyor

7 Yeni Dubai Karadeniz'de kuruluyor!

Samsunsporda sorunlar masaya yatırıldı

8 Samsunspor'da sorunlar masaya yatırıldı

Samsunda 2 öğretmene FETÖ tutuklaması

9 Samsun'da 2 öğretmene FETÖ tutuklaması

Kıymet bilmek

10 Kıymet bilmek...