ORDUSPOR MAĞLUP OLMAYA GELMİYOR

PTT 1’inci Lig ekibi Samsunspor un teknik direktörü Erhan Altın, Hiçbir maç oynanmadan mücadele etmeden kazanılmaz. Sonuçta Orduspor buraya teslim olmaya gelmiyor dedi.

 ORDUSPOR MAĞLUP OLMAYA GELMİYOR

Erhan Altın, Şanlıurfaspor deplasmanından alınan 1 puanın kendileri için kötü bir sonuç olmadığını söyledi. Hedefe giden yolda özellikle ilk 6 içerisindeki rakiplerden alınan her puanın değerli olduğunu ifade eden Erhan Altın, şöyle konuştu:

Kazanamadığımız için üzgünüz. Rakiplerimizin mağlup olduğu haftada bizim sahadan 3 puanla ayrılmamız çok iyi olurdu. Ancak 1 puanda kötü puan değil. Artık önümüzdeki Orduspor maçına odaklandık. Tek düşüncemiz bu.

Hiçbir maçın oynanmadan ve mücadele etmeden kazanılamayacağını söyleyen Erhan Altın, şöyle devam etti:  Şu anda 8 final maçımız kaldı. Bunlardan bir tanesi de Orduspor karşılaşması. Biz her zaman rakiplerimize saygı gösteriyoruz. En ufak bir konsantrasyon eksikliği yaşamadan sahaya çıkmalıyız. Sonuçta Orduspor buraya teslim olmaya gelmiyor. Onlar da uzun süredir maç kazanamıyor. Bizi yenmek, mücadele etmek için sahaya çıkacaklar. Kolay bir maç olacağını düşünmüyorum. Artık hiçbir maçımız kolay değil.  

Hedefleri bulunan bir takım olduklarını ve buna camia olarak hep birlikte ulaşmaları gerektiğini vurgulayan Erhan Altın, bu yüzden taraftarlarını maçlarına beklediklerini belirtirken şöyle dedi:  Bizim onlara ihtiyacımız var. Benim takımım taraftarıyla coşan, taraftarıyla bütünleşen bir takım. Taraftarlarımız bizi destekliyor ancak tribünlerin biraz daha dolmasını istiyoruz. Onlar bunu yaptığında biz de yavaş yavaş adımlarımızı bilinçli şekilde atarak, kontrollü şekilde ilerleyerek hep birlikte mutlu sona ulaşacağımıza inanıyorum.

Fenerbahçe ye yapılan saldırı hakkında da konuşan teknik direktör Erhan Altın, şu ifadeleri kullandı:  Yapılan saldırıyı kınıyorum. Orada o olayı yaşayan Fenerbahçe teknik heyetine, futbolcularına, personeline, Fenerbahçe camiasına ve otobüsün şoförüne geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Keşke böyle olaylar hiç yaşanmasaydı. Ancak birkaç kişinin yaptığı bu olayı koskoca bir şehre ve o şehrin takımına mal etmemeliyiz. Zaten Fenerbahçe camiası da bunu vurguladı. Fakat ben liglerin ertelenmesini doğru bulmuyorum. Çünkü bu olayı yapanlar belki de bu düşünce ile yaptı. Yani bu saldırıyı gerçekleştirenlerin istekleri gerçekleşmiş oldu. Ben liglerin devam etmesi taraftarıydım. Çünkü bu şekilde sanki olayı kabullenmiş gibi olduk. Bu durumda Fenerbahçe camiasını ayrı tutulmalıydı. Onların maçları ertelenip, lig devam edebilirdi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

1 Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

Cemal Safi'yi tanımak...

2 Cemal Safi'yi tanımak...

AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na yüklendi

3 AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na yüklendi

Asker eğlencesi dönüşü feci kaza: 2 ölü, 2 yaralı

4 Asker eğlencesi dönüşü feci kaza: 2 ölü, 2 yaralı

İznik'te şüpheli ölüm

5 İznik'te şüpheli ölüm

Kızılcahamam Emniyetinden zehir tacirlerine ağır darbe

6 Kızılcahamam Emniyetinden zehir tacirlerine ağır darbe

Keskin'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

7 Keskin'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Düzce Üniversitesi öğrencileri madalyaya doymuyor

8 Düzce Üniversitesi öğrencileri madalyaya doymuyor

Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kuşadası'nda yapıldı

9 Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kuşadası'nda yapıldı

Kadına yönelik şiddet ile mücadele eğitimi verildi

10 Kadına yönelik şiddet ile mücadele eğitimi verildi