Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Engellilere tam destek

İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz, devlet olarak her zaman muhtaç ve engellilerin yanında olduklarını belirterek, Yaptığınız projelere tam destek vermeye hazırım dedi

Engellilere tam destek

Canik Engelliler Yardımlaşma Derneği Başkanı Ertuğrul Çoşkun ve Başkan Yardımcısı Cengiz Çevik, İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz ı ziyaret etti. Coşkun, derneklerinin çalışmalarıyla ilgili bilgi vererek, Merkezimiz, muhtaç, mağdur, mazlum ve engelli vatandaşlarımızın hayatla olan mücadelelerinde her ihtiyaç duydukları anda Canik Engelliler Yardımlaşma Derneği olarak yardımlarına koşuyoruz. Muhtaç ve engelli dernekleri, diğer derneklerden farklıdır. Dernek yaşam alanını tümünde etkin olmak zorundadır. Bizler, derneğe üye olsun olmasın sorumluluk alanında ki tüm muhtaç ve engelli vatandaşlara yönelik etkin ve gerçekçi çalışıyoruz, program dahilinde ve çok yönlü projeler üretiyoruz. Sizlere de Canik Engelliler Yardımlaşma Derneği tanıtım ve proje uygulamaları dosyamızı sunmak isteriz diye konuştu.

KIYMETLİ İNSANLARSINIZ
İlkadım Kaymakam Turan Atlamaz da, engellerin her konuda yanlarında olduklarını ifade ederek, Öncelikle benim adıma ne düşüyorsa yapmaya hazırım. Beni aşan yerde ise yanınızdayım. Her türlü konuda sevinci ve üzüntüyü beraber yaşarız. Anlattıklarınızdan anlıyorum ki Samsun da muhtaç ve engelli arkadaşlarımız çok şanslı, böyle işin bilincinde olan bir derneğe sahipler. Sizler çok kıymetli insanlarsınız. Sizlerin yaptığı bu işin sevgiyle yapılacak bir iş olduğunu biliyorum. Sizleri yaptığınız güzel çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum. En büyük engelin muhtaç, mağdur, mazlum ve engellilerin dertlerinin, ihtiyaçlarının unutulması olduğunu düşünüyorum. Hatırlanmasından zyade köklü çözümlerin getirilmesi gerekmektedir.  Bu bağlamda yardıma muhtaç vatandaşlara hizmetin ulaşması için kamu, basın, dernekler, vakıflar, cemiyetler ve benzeri gönüllü kuruluşlar arasında işbirliği çok önemli dedi.

Ziyarette, İlkadım İlçe Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Müdürü Esat Bayrakçı da hazır bulundu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Bahçeliye Samsundan anlamlı hediye

1 Bahçeli'ye Samsun'dan anlamlı hediye

Samsunda şehitliğe saldırı

2 Samsun'da şehitliğe saldırı!

Samsunsporda herkesin yüzü gülecek

3 Samsunspor'da herkesin yüzü gülecek

Samsunun o ilçesi doğalgaza kavuşuyor

4 Samsun'un o ilçesi doğalgaza kavuşuyor

Samsunda o ilçeye fındık entegre tesisi

5 Samsun'da o ilçeye fındık entegre tesisi

Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslandan Samsunun 3 ilçesine doğalgaz müjdesi

6 Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'dan Samsun'un 3 ilçesine doğalgaz müjdesi

Samsunspor Futbol Şehitleri Anıtını kimin yapacağı önemli değil

7 Samsunspor Futbol Şehitleri Anıtı'nı kimin yapacağı önemli değil

Samsunda fuhuş operasyonu 2 gözaltı

8 Samsun'da fuhuş operasyonu: 2 gözaltı

 Samsundaki Marksist Leninist operasyonunda flaş gelişme

9 Samsun'daki Marksist Leninist operasyonunda flaş gelişme!

Samsun bizi bırakmadı

10 'Samsun bizi bırakmadı'