Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Engellilere tam destek

İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz, devlet olarak her zaman muhtaç ve engellilerin yanında olduklarını belirterek, Yaptığınız projelere tam destek vermeye hazırım dedi

Engellilere tam destek

Canik Engelliler Yardımlaşma Derneği Başkanı Ertuğrul Çoşkun ve Başkan Yardımcısı Cengiz Çevik, İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz ı ziyaret etti. Coşkun, derneklerinin çalışmalarıyla ilgili bilgi vererek, Merkezimiz, muhtaç, mağdur, mazlum ve engelli vatandaşlarımızın hayatla olan mücadelelerinde her ihtiyaç duydukları anda Canik Engelliler Yardımlaşma Derneği olarak yardımlarına koşuyoruz. Muhtaç ve engelli dernekleri, diğer derneklerden farklıdır. Dernek yaşam alanını tümünde etkin olmak zorundadır. Bizler, derneğe üye olsun olmasın sorumluluk alanında ki tüm muhtaç ve engelli vatandaşlara yönelik etkin ve gerçekçi çalışıyoruz, program dahilinde ve çok yönlü projeler üretiyoruz. Sizlere de Canik Engelliler Yardımlaşma Derneği tanıtım ve proje uygulamaları dosyamızı sunmak isteriz diye konuştu.

KIYMETLİ İNSANLARSINIZ
İlkadım Kaymakam Turan Atlamaz da, engellerin her konuda yanlarında olduklarını ifade ederek, Öncelikle benim adıma ne düşüyorsa yapmaya hazırım. Beni aşan yerde ise yanınızdayım. Her türlü konuda sevinci ve üzüntüyü beraber yaşarız. Anlattıklarınızdan anlıyorum ki Samsun da muhtaç ve engelli arkadaşlarımız çok şanslı, böyle işin bilincinde olan bir derneğe sahipler. Sizler çok kıymetli insanlarsınız. Sizlerin yaptığı bu işin sevgiyle yapılacak bir iş olduğunu biliyorum. Sizleri yaptığınız güzel çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum. En büyük engelin muhtaç, mağdur, mazlum ve engellilerin dertlerinin, ihtiyaçlarının unutulması olduğunu düşünüyorum. Hatırlanmasından zyade köklü çözümlerin getirilmesi gerekmektedir.  Bu bağlamda yardıma muhtaç vatandaşlara hizmetin ulaşması için kamu, basın, dernekler, vakıflar, cemiyetler ve benzeri gönüllü kuruluşlar arasında işbirliği çok önemli dedi.

Ziyarette, İlkadım İlçe Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Müdürü Esat Bayrakçı da hazır bulundu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Anıt projesi tamam

1 Anıt projesi tamam

Tarlada ölü bulundu

2 Tarlada ölü bulundu

Bizi eğitimle vurdular

3 Bizi eğitimle vurdular

Samsunda son prova

4 Samsun'da son prova

Çıkış maçı olsun

5 Çıkış maçı olsun

İş dünyasında destek sevinci

6 İş dünyasında destek sevinci

İlhan Cavcav hayatını kaybetti

7 İlhan Cavcav hayatını kaybetti

Sevgisizlik

8 Sevgisizlik...

İlaçta karaborsa endişesi

9 İlaçta karaborsa endişesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bu bir sistem değişikliğidir

10 Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bu bir sistem değişikliğidir'