X Reklamı Kapat

Emniyet Müdürü Yavuz’dan Anlamlı Ziyaret

Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, çocukları Akdeniz anemisi olan ve tedavi için Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinden Samsun’a gelen aileyi evinde ziyaret etti.

Emniyet Müdürü Yavuz’dan Anlamlı Ziyaret

Ziyarete LÖSAM Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Öztürk ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli de katıldı. Ziyaretten son derece mutlu olan Semanur ve Tubanur’un babası Hüseyin Demir, “Memlekette çiftçilikle geçimimizi sağlıyorum. Zorunlu olarak evimizi, işimizi terk ederek iki çocuğumun ilik nakli olması için Samsun’dayız. Büyük kızıma yapılan ilikten sonuç alamadık. Küçük kızıma donör arayışındayız. Şu anda dünyaya yeni gelen ve henüz bir aylık çocuğumuz tek umudumuz dedi.

Polis Haftası’ndaki ziyaret sonrası bu katkıların kurumsal anlamda desteklenip devam edeceğini söyleyen Emniyet Müdürü Yavuz, İnsanların sıkıntılı dönemlerinde yanlarında olmak onlara katkıda bulunmak güzel bir şey. Samsun’un bu anlamda ülkemizin her köşesinden hasta insanları misafir ediyor olmakla sağlık alanında merkez olmuş durumda. Bundan dolayı bizler ve herkese görev düşüyor. Yarın herkesin başına gelebilecek bir olay olduğunu düşündüğümüzde bu görevin mecburiyeti var. Ben ailemize kolaylıklar, küçük yavrularımıza da Allah’tan acil şifalar diliyorum” diye konuştu.

LÖSAM bünyesinde sürdürülen Aileleri Evde Ziyaret ve Kardeşlik Proje sorumlusu Kenan Öztürk ise, “Herkesi bu ziyaretlere davet ediyoruz. Bugün geriye baktığımızda binlerce insanın hasta aileleriyle buluştuğunu görüyoruz. Amacımız ilimizde şifa arayan insanların yalnızlık duygularını ortadan kaldırmak, onlara moral motivasyon vermek, Samsun insanıyla kendilerine sosyal yaşamda bütünleştirmek, en önemlisi farkındalığı artırmak. Bu projenin tek sermayesi tatlı dil ve güler yüz. Hiçbir zaman hastalıkla karamsarlığı yan yana getirmemeye çalışıyor, mevcut durumdan pozitif yaklaşımları öne çıkarıyoruz. İlimizdeki bu gerçeği bilmeyenler olduğu düşüncesiyle ziyaretlerimiz sürüyor” şeklinde konuştu.

EmniyetEN ÇOK OKUNANLAR

Sürpriz isimler yolda

1 Sürpriz isimler yolda

Samsunda suç örgütü şüphelisi 10 kişi tutuklandı

2 Samsun'da suç örgütü şüphelisi 10 kişi tutuklandı

Samsunda patpat kazası 1 ölü, 1 yaralı

3 Samsun'da patpat kazası: 1 ölü, 1 yaralı

Samsunda tüfekle ev kurşunlayan zanlı yakalandı

4 Samsun'da tüfekle ev kurşunlayan zanlı yakalandı

Yeni stat herkesi büyüledi

5 Yeni stat herkesi büyüledi

Futbolcular şaştı kaldı

6 Futbolcular şaştı kaldı

Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğünden sıcak uyarısı

7 Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğünden 'sıcak' uyarısı

Samsunda sahte polis tutuklandı

8 Samsun'da sahte polis tutuklandı

Samsunspor 3 veya 4 maç oynayacak

9 Samsunspor 3 veya 4 maç oynayacak

İbre zulayı patlattı

10 İbre zulayı patlattı