Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Emniyet Müdürü Yavuz’dan Anlamlı Ziyaret

Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, çocukları Akdeniz anemisi olan ve tedavi için Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinden Samsun’a gelen aileyi evinde ziyaret etti.

Emniyet Müdürü Yavuz’dan Anlamlı Ziyaret

Ziyarete LÖSAM Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Öztürk ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli de katıldı. Ziyaretten son derece mutlu olan Semanur ve Tubanur’un babası Hüseyin Demir, “Memlekette çiftçilikle geçimimizi sağlıyorum. Zorunlu olarak evimizi, işimizi terk ederek iki çocuğumun ilik nakli olması için Samsun’dayız. Büyük kızıma yapılan ilikten sonuç alamadık. Küçük kızıma donör arayışındayız. Şu anda dünyaya yeni gelen ve henüz bir aylık çocuğumuz tek umudumuz dedi.

Polis Haftası’ndaki ziyaret sonrası bu katkıların kurumsal anlamda desteklenip devam edeceğini söyleyen Emniyet Müdürü Yavuz, İnsanların sıkıntılı dönemlerinde yanlarında olmak onlara katkıda bulunmak güzel bir şey. Samsun’un bu anlamda ülkemizin her köşesinden hasta insanları misafir ediyor olmakla sağlık alanında merkez olmuş durumda. Bundan dolayı bizler ve herkese görev düşüyor. Yarın herkesin başına gelebilecek bir olay olduğunu düşündüğümüzde bu görevin mecburiyeti var. Ben ailemize kolaylıklar, küçük yavrularımıza da Allah’tan acil şifalar diliyorum” diye konuştu.

LÖSAM bünyesinde sürdürülen Aileleri Evde Ziyaret ve Kardeşlik Proje sorumlusu Kenan Öztürk ise, “Herkesi bu ziyaretlere davet ediyoruz. Bugün geriye baktığımızda binlerce insanın hasta aileleriyle buluştuğunu görüyoruz. Amacımız ilimizde şifa arayan insanların yalnızlık duygularını ortadan kaldırmak, onlara moral motivasyon vermek, Samsun insanıyla kendilerine sosyal yaşamda bütünleştirmek, en önemlisi farkındalığı artırmak. Bu projenin tek sermayesi tatlı dil ve güler yüz. Hiçbir zaman hastalıkla karamsarlığı yan yana getirmemeye çalışıyor, mevcut durumdan pozitif yaklaşımları öne çıkarıyoruz. İlimizdeki bu gerçeği bilmeyenler olduğu düşüncesiyle ziyaretlerimiz sürüyor” şeklinde konuştu.

EmniyetEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haber Samsunlu şehidin evinde yas var

1 Samsun Haber: Samsunlu şehidin evinde yas var!

Samsunspor Başkanı Tutu Ankarada

2 Samsunspor Başkanı Tutu Ankara'da

Samsunlu şehide son görev

3 Samsunlu şehide son görev!

Samsun Haber Samsunda korkutan kaza Otomobil yan yattı

4 Samsun Haber: Samsun'da korkutan kaza! Otomobil yan yattı

Fındık Fındıkta rekolte savaşları başladı

5 Fındık: Fındıkta rekolte savaşları başladı

Samsunspor Samsunspor 3 ayrı konudan PFDKya sevk edildi

6 Samsunspor: Samsunspor 3 ayrı konudan PFDK'ya sevk edildi

PFDK ceza yağdırdı

7 PFDK ceza yağdırdı

Samsun merkezli FETÖ operasyonu 15 gözaltı

8 Samsun merkezli FETÖ operasyonu: 15 gözaltı

Samsun Haber Şehidimiz Samsuna uğurlandı

9 Samsun Haber: Şehidimiz Samsun'a uğurlandı

Samsun Haber Silah arkadaşları Samsunlu şehidi yalnız bırakmadı

10 Samsun Haber: Silah arkadaşları Samsunlu şehidi yalnız bırakmadı