Emniyet Müdürü Yavuz’dan Anlamlı Ziyaret

Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, çocukları Akdeniz anemisi olan ve tedavi için Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinden Samsun’a gelen aileyi evinde ziyaret etti.

Emniyet Müdürü Yavuz’dan Anlamlı Ziyaret

Ziyarete LÖSAM Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Öztürk ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli de katıldı. Ziyaretten son derece mutlu olan Semanur ve Tubanur’un babası Hüseyin Demir, “Memlekette çiftçilikle geçimimizi sağlıyorum. Zorunlu olarak evimizi, işimizi terk ederek iki çocuğumun ilik nakli olması için Samsun’dayız. Büyük kızıma yapılan ilikten sonuç alamadık. Küçük kızıma donör arayışındayız. Şu anda dünyaya yeni gelen ve henüz bir aylık çocuğumuz tek umudumuz dedi.

Polis Haftası’ndaki ziyaret sonrası bu katkıların kurumsal anlamda desteklenip devam edeceğini söyleyen Emniyet Müdürü Yavuz, İnsanların sıkıntılı dönemlerinde yanlarında olmak onlara katkıda bulunmak güzel bir şey. Samsun’un bu anlamda ülkemizin her köşesinden hasta insanları misafir ediyor olmakla sağlık alanında merkez olmuş durumda. Bundan dolayı bizler ve herkese görev düşüyor. Yarın herkesin başına gelebilecek bir olay olduğunu düşündüğümüzde bu görevin mecburiyeti var. Ben ailemize kolaylıklar, küçük yavrularımıza da Allah’tan acil şifalar diliyorum” diye konuştu.

LÖSAM bünyesinde sürdürülen Aileleri Evde Ziyaret ve Kardeşlik Proje sorumlusu Kenan Öztürk ise, “Herkesi bu ziyaretlere davet ediyoruz. Bugün geriye baktığımızda binlerce insanın hasta aileleriyle buluştuğunu görüyoruz. Amacımız ilimizde şifa arayan insanların yalnızlık duygularını ortadan kaldırmak, onlara moral motivasyon vermek, Samsun insanıyla kendilerine sosyal yaşamda bütünleştirmek, en önemlisi farkındalığı artırmak. Bu projenin tek sermayesi tatlı dil ve güler yüz. Hiçbir zaman hastalıkla karamsarlığı yan yana getirmemeye çalışıyor, mevcut durumdan pozitif yaklaşımları öne çıkarıyoruz. İlimizdeki bu gerçeği bilmeyenler olduğu düşüncesiyle ziyaretlerimiz sürüyor” şeklinde konuştu.

EmniyetEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da düğün evi yanında silahlı kavga: 1'i ağır, 3 yaralı

1 Samsun'da düğün evi yanında silahlı kavga: 1'i ağır, 3 yaralı

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık: 'Sokağa atılacak paramız yok'

2 Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık: 'Sokağa atılacak paramız yok'

18 Haziran Pazartesi Samsun hava durumu

3 18 Haziran Pazartesi Samsun hava durumu

Samsun Tabip Odası Başkanı Murat Erkan: 'Aşağılık bir saldırı'

4 Samsun Tabip Odası Başkanı Murat Erkan: 'Aşağılık bir saldırı'

Karadeniz'de deprem

5 Karadeniz'de deprem

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Samsun'da

6 Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Samsun'da

Samsun Valisi Osman Kaymak: Hizmetlerle dolu geçmişi var

7 Samsun Valisi Osman Kaymak: Hizmetlerle dolu geçmişi var

Kaybolan kız ağacın altında uyurken bulundu

8 Kaybolan kız ağacın altında uyurken bulundu

MHP Lideri Bahçeli Samsun'a geliyor

9 MHP Lideri Bahçeli Samsun'a geliyor

Samsunspor bayramlaştı

10 Samsunspor bayramlaştı