Kerem Gönlüm: NBA de oynamak isterdim

Galatasaray ın milli basketbolcusu Kerem Gönlüm, kariyerinde şimdiye kadar aldığı kararlardan pişman olmadığını belirterek, Ancak NBA de oynamak isterdim dedi.

Kerem Gönlüm: NBA de oynamak isterdim

Kerem Gönlüm, 2. Mesleki Rehberlik ve Kariyer Günleri kapsamında gençlerle buluştu. PAGEV Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrencilerle buluşan Gönlüm, “Sosyal sorumluluk projesi kapsamında böyle organizasyonlarda bulunmak benim için önemli. Burada olmaktan çok mutluyum. Böyle fırsatları fazla bulamıyoruz. Bu fırsatı verdiği için Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’e teşekkür ediyorum dedi.
KENDİNİZİ TANIYIN VE NE İSTEDİĞİNİZE KARAR VERİN
Gençlere çalışmanın önemini anlatan Kerem Gönlüm, Hayatın insanlara neler getireceği hiç belli değil, önemli olan kendi bünyenizde neyi iyi yaptığınızı bilmenizdir. İnsanların beni teşvikiyle ve benim de bazı şeylere karar vermem kariyerimde buralara kadar gelmemde çok büyük bir etken oldu. Onun üzerine en büyük şey çalışmaktır. Kendinizi iyi tanıyın, bir şeylere karar verin ve onun üzerinde çok çalışmanız çok önemli” dedi.
ZORLUKLARLA YILMADAN MÜCADELE ETMEK ÖNEMLİ
Gençlerin kariyerlerinde ilerlerken bir sürü zorluklarla karşılaşacaklarına da değinen Kerem Gönlüm, Bu zorluklar karşısında bence mücadeleci olup hiç yılmamak çok önemli çünkü dediğim gibi bir sürü zorluklar çıkabiliyor insanın karşısına. İki sene önce sağ dizimde sorunum oldu. Herkes kariyeri bitti dedi ama çalışıp tekrar basketbola döndüm diye konuştu.
NBA’DE OYNAMAK İSTERDİM
Çok çalışmanın ve disiplinli olmanın insanı istediği noktaya taşıyacağından da bahseden Gönlüm, En önemlisi de heyecanınızı kaybetmeyin. Bugüne kadar aldığım kararların hiçbirinden pişman değilim. Ancak tabii ki NBA’de oynamak isterdim diye konuştu.
Gençlerin kendisine yönelttiği soruları da yanıtlayan Kerem Gönlüm, oğlunun sporcu olmasını istediğini ancak oğlunun şu an basketbolla değil, futbolla ilgilendiğini söyledi.
Program sonunda ise Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Delen, Kerem Gönlüm’e teşekkür ederek çiçek takdim etti ve öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. EN ÇOK OKUNANLAR

Karaman'da park halindeki otomobil yandı

1 Karaman'da park halindeki otomobil yandı

Çan belediyesinden Türk halk müziği konseri

2 Çan belediyesinden Türk halk müziği konseri

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'li Müslüman toplumun temsilcileriyle buluştu

3 Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'li Müslüman toplumun temsilcileriyle buluştu