ZEREN: ORDUSPOR MAÇINA ÖNEM VERİYORUZ

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, Orduspor karşılaşmasının kendileri için önemli olduğunu vurgulayarak, Maçımızı oynayacağız ve 3 puan alacağımızı umut ediyorum dedi.

ZEREN: ORDUSPOR MAÇINA ÖNEM VERİYORUZ

PTT 1. Lig takımlarından Samsunspor, 12 Nisan Pazar günü sahasında oynayacağı Orduspor maçının hazırlıklarına Nuri Asan Tesisleri nde ara vermeden devam ediyor. Teknik direktör Erhan Altın yönetiminde toplanan kırmızı-beyazlı futbolcular antrenmanda ısınma hareketleri, çabukluğa dayalı istasyon çalışması ve çift kale maç ile günü tamamladılar.

ORDUSPOR MAÇINDA HEDEF 3 PUAN
Orduspor maçı hazırlıklarını ve hedefleri hakkında değerlendirmelerde bulunan Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, son 8 haftadaki tüm maçların zorlu olduğunu söyledi. 
Zeren, önlerindeki 8 maçın da zorlu olduğunu dile getirerek, Orduspor da bunlardan bir tanesidir. Onlar da onurlarıyla mücadele ediyorlar. Bir varoluş mücadelesi yapıyorlar. Biz buna tabi ki saygı duyuyoruz. Orduspor bizim kardeş ve sevdiğimiz kulübümüz. Kazanmak için geleceklerdir. Biz de kazanmak istiyoruz. Maça çok önem veriyoruz. O yüzden ciddiyetle maça çıkacağız. Maçımızı oynayacağız ve 3 puan alacağımızı umut ediyorum. Çünkü Orduspor maçı önem verdiğimiz bir maç diye konuştu.

CAS DAVASI 22 NİSAN’DA
Samsunspor’un eski futbolcularından Ben Ofosu’ya alacaklarının ödenmediği için FIFA tarafından Samsunspor’a verilen 3 puan silme cezasının ardından CAS a yapılan itirazla ilgili davayı da değerlendiren Zeren, 22 Nisan daki duruşmadan sonra zannediyorum 1 hafta ya da 10 gün içinde karar açıklanır. Ama net değil. Tabii ki süreci takip edeceğiz. Şu an ne söylersek yanlış olur. 22 Nisan dan sonra daha net konuşabiliriz bu konu hakkında şeklinde konuştu.

ŞANLIURFA’YA TEŞEKKÜR
Zeren, geçen hafta Şanlıurfa da çok güzel ağırlandıklarını belirterek, Halk, taraftar ve yönetim bizi çok iyi ağırladı. Şanlıurfa halkına ve Şanlıurfaspor yönetimine çok teşekkür ediyoruz. Onlara çok başarılar diliyoruz. Orada dostluk, sevgi, barış ve hoşgörü kazandı. O yüzden Şanlıurfaspor bizim artık kardeş kulübümüzdür ifadelerini kullandı. EN ÇOK OKUNANLAR

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz istifa ediyor

1 Başkan Yusuf Ziya Yılmaz istifa ediyor

Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

2 Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

Yeni başkan kim olacak? İşte kulislerde konuşulan isim...

3 Yeni başkan kim olacak? İşte kulislerde konuşulan isim...

Giresunspor Başkanı Bozbağ: 'Bizi ilgilendirmez'

4 Giresunspor Başkanı Bozbağ: 'Bizi ilgilendirmez'

Samsunspor daha avantajlı

5 Samsunspor daha avantajlı

 Kaldırım, resmen aday adayı

6 Kaldırım, resmen aday adayı

Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

7 Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

Samsunspor'a FİFA Kokartlı hakem

8 Samsunspor'a FİFA Kokartlı hakem

Samsun'da siyasi hareketlilik! İşte istifa etmesi beklenen isimler

9 Samsun'da siyasi hareketlilik! İşte istifa etmesi beklenen isimler

Yusuf Ziya Yılmaz: 'Refah için çırpındım'

10 Yusuf Ziya Yılmaz: 'Refah için çırpındım'