Karanfil’den ’Teşekkür’ Açıklaması

MHP’den Samsun milletvekili aday adayı olan ancak aday listesinde yer almayan Aslan Karanfil, yaptığı açıklamada partililer ve vatandaşlara teşekkür etti.

Karanfil’den ’Teşekkür’ Açıklaması

Aslan Karanfil yaptığı açıklamada, “Bilindiği üzere 7 Haziran’da gerçekleşecek olan milletvekili genel seçiminde aday gösterilecek isimler partimiz tarafından Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) teslim edilerek açıklanmıştır. ‘Sen-ben meselesi değil, memleket meselesi’ olarak görüp, siz değerli hemşehrilerimi menfaatte değil değerlerde birleşmeye davet ettiğim seçim takviminde böylece yeni bir aşamaya geçilmiştir. Bu aşama öncesinde, aday adaylığımızı açıklamamıza müteakip il ve ilçe teşkilatlarımız koordinesinde oluşturduğumuz programlar neticesinde kısa zamanda Samsunumuzun dört bir köşesinde ilçe ziyaretlerinde bulunduk. Ziyaretlerimiz esnasında koşullarının elverdiği ölçüde esnaf ve sokak ziyareti yapmaya, insanımızla iç içe olup her kesimden hemşehrimizle kucaklaşmaya, kendileri ile hemhal olmaya gayret ettik. Kamuoyu oluşturmak, partimiz politikaları çerçevesinde seçmenimizle iletişim kurabilmek adına yazılı ve görsel basın ile birlikte sosyal medya üzerinden de gündeme ve çalışmalarımıza dair paylaşımlarda bulunup, gelen soru ve yorumları imkan ölçüsünde bizzat yanıtlayarak her platformda vatandaşımızla etkileşim ve iletişim halinde olmaya özen gösterdik.

Bu hafta itibarı ile meşakkatli, emek yoğun ama her dakikası büyük bir keyif ve onurla geçen aday adaylığı sürecini geride bırakmış olduk” dedi.

Karanfil sözlerine şöyle devam etti: “Bizleri çalışmalarımızda yalnız bırakmayan ve her konuda destek olan başta İl Başkanımız Sayın Ömer Süslü olmak üzere gittiğimiz her yerde bizlere kucak açan teşkilat başkanlarımız, yöneticilerimiz ve her düzeydeki parti mensuplarımıza, belediye başkanı ve tüm belediye meclis üyelerimize, sivil toplum kuruluşu, dernek, vakıf ve sendikalarımızın başkan ve üyelerine, gece-gündüz sosyal medya üzerinden etkileşim halinde olup bizi yalnız bırakmayan hemşehrilerime, kimi bizzat, kimi duası ile ancak tamamı gönüllü olarak bizlere eşlik eden, destek veren dostlara, köşelerinde ve sayfalarında bizi olumlu-olumsuz eleştiren, konuk eden tüm basın mensuplarımıza en kalbi duygularımla teşekkürlerimi sunuyorum. Büyük Türk milleti için bir ve beraber olmanın tarihi sorumluluğunun her geçen gün daha fazla hissedildiği şu günlerde; hayatı 22 yaşından beri kamuoyu önünde olan, milli ve manevi değerlere bağlı, gelinen noktada vicdanen rahat, nasibe ve kadere inanan bir hemşehriniz olarak, dün olduğu gibi bundan sonra da memleket ve millet adına hak olanın safında yer alacağımı bildirir, partimiz ve aday arkadaşlarımıza her türlü desteğe hazır olduğumu belirterek kendilerine başarılar diler, 7 Haziran kader seçimlerinin devletimize, milletimize ve Samsunumuza hayırlar getirmesini temenni ederim.”EN ÇOK OKUNANLAR

Belediye başkanının katil zanlısı adliyeye sevk edildi

1 Belediye başkanının katil zanlısı adliyeye sevk edildi

İzmir'de işçi servisi devrildi: 7 yaralı

2 İzmir'de işçi servisi devrildi: 7 yaralı

Otomobil takla attı: 1 Yaralı

3 Otomobil takla attı: 1 Yaralı

Antalya'da trafik kazası: 2 ölü

4 Antalya'da trafik kazası: 2 ölü

Şehit aileleri ve gaziler Nilüfer Belediyesi iftarında buluştu

5 Şehit aileleri ve gaziler Nilüfer Belediyesi iftarında buluştu

Uçuruma yuvarlanan traktörün sürücüsü hayatını kaybetti.

6 Uçuruma yuvarlanan traktörün sürücüsü hayatını kaybetti.

Yeni Çorumspor'un 2. lige yükselmesi kentte büyük sevince neden oldu

7 Yeni Çorumspor'un 2. lige yükselmesi kentte büyük sevince neden oldu

Hatayspor taraftarlar, tesislere meşalelerle gelerek takımına destek verdi

8 Hatayspor taraftarlar, tesislere meşalelerle gelerek takımına destek verdi

Spor Toto 3. Lig: Yeni Çorumspor: 1 - Serik Belediyespor: 1

9 Spor Toto 3. Lig: Yeni Çorumspor: 1 - Serik Belediyespor: 1

Sunay Akın, Kuşadası'nda hayranlarıyla buluştu

10 Sunay Akın, Kuşadası'nda hayranlarıyla buluştu