Karanfil’den ’Teşekkür’ Açıklaması

MHP’den Samsun milletvekili aday adayı olan ancak aday listesinde yer almayan Aslan Karanfil, yaptığı açıklamada partililer ve vatandaşlara teşekkür etti.

Karanfil’den ’Teşekkür’ Açıklaması

Aslan Karanfil yaptığı açıklamada, “Bilindiği üzere 7 Haziran’da gerçekleşecek olan milletvekili genel seçiminde aday gösterilecek isimler partimiz tarafından Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) teslim edilerek açıklanmıştır. ‘Sen-ben meselesi değil, memleket meselesi’ olarak görüp, siz değerli hemşehrilerimi menfaatte değil değerlerde birleşmeye davet ettiğim seçim takviminde böylece yeni bir aşamaya geçilmiştir. Bu aşama öncesinde, aday adaylığımızı açıklamamıza müteakip il ve ilçe teşkilatlarımız koordinesinde oluşturduğumuz programlar neticesinde kısa zamanda Samsunumuzun dört bir köşesinde ilçe ziyaretlerinde bulunduk. Ziyaretlerimiz esnasında koşullarının elverdiği ölçüde esnaf ve sokak ziyareti yapmaya, insanımızla iç içe olup her kesimden hemşehrimizle kucaklaşmaya, kendileri ile hemhal olmaya gayret ettik. Kamuoyu oluşturmak, partimiz politikaları çerçevesinde seçmenimizle iletişim kurabilmek adına yazılı ve görsel basın ile birlikte sosyal medya üzerinden de gündeme ve çalışmalarımıza dair paylaşımlarda bulunup, gelen soru ve yorumları imkan ölçüsünde bizzat yanıtlayarak her platformda vatandaşımızla etkileşim ve iletişim halinde olmaya özen gösterdik.

Bu hafta itibarı ile meşakkatli, emek yoğun ama her dakikası büyük bir keyif ve onurla geçen aday adaylığı sürecini geride bırakmış olduk” dedi.

Karanfil sözlerine şöyle devam etti: “Bizleri çalışmalarımızda yalnız bırakmayan ve her konuda destek olan başta İl Başkanımız Sayın Ömer Süslü olmak üzere gittiğimiz her yerde bizlere kucak açan teşkilat başkanlarımız, yöneticilerimiz ve her düzeydeki parti mensuplarımıza, belediye başkanı ve tüm belediye meclis üyelerimize, sivil toplum kuruluşu, dernek, vakıf ve sendikalarımızın başkan ve üyelerine, gece-gündüz sosyal medya üzerinden etkileşim halinde olup bizi yalnız bırakmayan hemşehrilerime, kimi bizzat, kimi duası ile ancak tamamı gönüllü olarak bizlere eşlik eden, destek veren dostlara, köşelerinde ve sayfalarında bizi olumlu-olumsuz eleştiren, konuk eden tüm basın mensuplarımıza en kalbi duygularımla teşekkürlerimi sunuyorum. Büyük Türk milleti için bir ve beraber olmanın tarihi sorumluluğunun her geçen gün daha fazla hissedildiği şu günlerde; hayatı 22 yaşından beri kamuoyu önünde olan, milli ve manevi değerlere bağlı, gelinen noktada vicdanen rahat, nasibe ve kadere inanan bir hemşehriniz olarak, dün olduğu gibi bundan sonra da memleket ve millet adına hak olanın safında yer alacağımı bildirir, partimiz ve aday arkadaşlarımıza her türlü desteğe hazır olduğumu belirterek kendilerine başarılar diler, 7 Haziran kader seçimlerinin devletimize, milletimize ve Samsunumuza hayırlar getirmesini temenni ederim.”EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da futbol sahalarında görülmemiş olay

1 Samsun'da futbol sahalarında görülmemiş olay

Samsunspor Teknik Direktörü Durmuş: 'Hakem 3 puanımızı çaldı'

2 Samsunspor Teknik Direktörü Durmuş: 'Hakem 3 puanımızı çaldı'

Boluspor taraftarından büyük ayıp

3 Boluspor taraftarından büyük ayıp

Samsunspor'a ceza kapıda

4 Samsunspor'a ceza kapıda

Samsun Diş Hastanesi'nden Türkiye'de bir ilk

5 Samsun Diş Hastanesi'nden Türkiye'de bir ilk

11 dakikalık resital

6 11 dakikalık resital

Devletin güler yüzü Selin Kaymakam

7 Devletin güler yüzü Selin Kaymakam

Kızılırmak'ta kaybolan gencin cesedine ulaşıldı

8 Kızılırmak'ta kaybolan gencin cesedine ulaşıldı

Ayite sürprizi kötü bitti

9 Ayite sürprizi kötü bitti

Hop oturup hop kalktı

10 Hop oturup hop kalktı