Samsun’da Polis Teşkilatı Kutlama Mesajları

Samsun protokolü, Türk Polis Teşkilatı’nın 170. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajları yayınladı.

Samsun’da Polis Teşkilatı Kutlama Mesajları

Türk Polis Teşkilatı’nın 170 yıldır özveriyle çalışmalarına devam ettiğini belirten Vali Şahin mesajında, “Toplumsal huzur ve güvenin düzenli bir şekilde sürdürülmesi, can ve mal güvenliğinin yasalar çerçevesinde korunması gibi oldukça güç ve önemli bir sorumluluğu üstlenen Polis Teşkilatı, bu görevi 170 yıldır büyük bir özveri ile yerine getirmektedir. Polis Teşkilatı, kurulduğu günden itibaren huzur ve barış ortamının korunması amacıyla çalışmış, günümüzde de aynı kararlılık ve azim ile bu görevi sürdürmeye çalışmaktadır. Şehit olan polislerimizi rahmetle, gazi polislerimizi ise minnetle anıyor, emekli olan ve görevleri başında bulunan polislerimize de aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI GÖKSEL

Polis teşkilatının milletin can ve mal güvenliği için gece gündüz çalıştığını belirten AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, “Polis Teşkilatımız, milletin can, mal, namus, vatan, bayrak gibi en önemli kutsal değerlerinin emniyetini sağlamak için görevini, zor şartlar altında, gece gündüz büyük fedakarlıklarla, vatan ve millet sevgisiyle, bilinçli ve ciddi bir sorumlulukla yerine getirmektedir. Görevini başarıyla yerine getiren polis teşkilatı mensuplarımız da her zaman halkımızın sevgi ve takdirini kazanmıştır” diye konuştu.

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI KÖKTAŞ

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş ise mesajında Polis Teşkilatının görevini büyük bir özveriyle yerine getirdiğini belirterek, Devletimizin temel unsurlarından biri olan Emniyet Teşkilatımız, kamu düzeninin temini, halkımızın huzur ve güven içinde yaşaması, insan haklarının korunması, hukukun uygulanması görevlerini, büyük bir özveriyle yerine getirmektedir. İnsan haklarına saygıyı ve demokratik toplum düzeninin gereklerini kendisine önemli bir görev edinen Türk Polis Teşkilatı, toplumsal olaylarda sağduyusunu muhafaza etmekte, halkımızla bütünleşerek devlet-millet beraberliğinin en güzel örneklerini ortaya koymaktadır” şeklinde konuştu.

TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKAN TOGAR

Tekkeköy İlçe Emniyet Müdür İlker Bozkurt’u ziyaret eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ise ziyarette Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 170. yıl dönümünü kutladığını belirterek, Geçmişten günümüze milletimizden aldığı güçle üzerine yüklenen görev ve sorumlulukları her koşulda en iyi şekilde yerine getiren Türk Polis Teşkilatımız, 170 yıldır milletimizin gönlünde taht kurmanın da haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır. Birlikte omuz omuza vererek dayanışma ve paylaşımla örnek herkesin kapısını bile kilitlemeye gerek duymayacağı bir ortam oluşturmak için durmadan dinlenmeden çalışacağız. Halkımızın huzuru ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışan emektar tüm polis teşkilatımızın bu anlamlı gününü en içten duygularımla kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Samsun’da

Samsun’da

Samsun’daEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Teknik Direktörü Durmuş: 'Hakem 3 puanımızı çaldı'

1 Samsunspor Teknik Direktörü Durmuş: 'Hakem 3 puanımızı çaldı'

Samsun'da futbol sahalarında görülmemiş olay

2 Samsun'da futbol sahalarında görülmemiş olay

Boluspor taraftarından büyük ayıp

3 Boluspor taraftarından büyük ayıp

Öldük öldük dirildik

4 Öldük öldük dirildik

Hop oturup hop kalktı

5 Hop oturup hop kalktı

Samsunspor'a ceza kapıda

6 Samsunspor'a ceza kapıda

6 bin taraftar

7 6 bin taraftar

12. beraberlik

8 12. beraberlik

5 aylık hamile olan eski eşini vurdu

9 5 aylık hamile olan eski eşini vurdu

Van'da uyuşturucu operasyonu

10 Van'da uyuşturucu operasyonu