Samsun en iyiye layık

AK Parti Samsun milletvekili adayları, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

Samsun en iyiye layık

AK Parti adayları Başkent e çıkarma yaptıAK Parti Samsun milletvekili adayları ile bir araya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, birlik ve beraberlik mesajı verirken, “13 yıllık iktidarımızda, Türkiyemizin geleceğinin planlanması ve en iyi şekilde yönetilmesi ancak böylesi bir birliktelikle mümkün olmuştur” dedi.

MİLLET İRADESİNDEN YANA OLMALIYIZ
7 Haziran genel seçimlerine yönelik aday listelerinin kesinleşmesinin ardından Ak Parti Samsun milletvekili adayları,  Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Çiğdem Karaaslan, Hasan Basri Kurt, Kamuran Özden, Yılmaz Hocaoğlu, Hüseyin Avni Çatal ve Adem Tuncer ile AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile partililer Bakan Çağatay Kılıç’ı ziyaret etti. Bakanlık merkez binadaki görüşmede Bakan Çağatay Kılıç, “dava arkadaşlarım” diye başladığı konuşmasında, aday arkadaşlarını tebrik ederek, başarılar diledi. Bakan Çağatay Kılıç, bakanlık görevinde ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte çalıştığı dönemdeki tecrübelerini aday arkadaşlarına aktardı. Bakan Çağatay Kılıç, “Bugüne kadar olduğu gibi milletimizin iradesinden yana olmalıyız ve sağduyudan ayrılmamalıyız” diye konuştu. 

DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ
Bakan Çağatay Kılıç, sözlerini şöyle sürdürdü: 13 yıllık iktidarımızda, Türkiyemizin geleceğinin emin adımlarla planlanması ve en iyi şekilde yönetiliyor olması,ancak böylesi bir birliktelikle mümkün olmuştur. Aziz Milletimizin iradesi, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Türkiye Cumhuriyetinin 12. Cumhurbaşkanı seçmiştir. Bizler bu irade için her zamankinden daha çok çalışacağız. Omuz omuza hareket edeceğiz. Bizim ak dava ile milletimize verdiğimiz temel mesaj,  yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Her daim olduğu gibi ilk önceliğimiz, aziz milletimizin müreffeh bir toplum olarak yaşamını sürdürmesi adına çalışmaktır.”

SAMSUN EN İYİYE LAYIK
Bakan Çağatay Kılıç, istikrarın sürmesi ve hizmet kalitesinin artarak devam etmesi için Başkanlık Sistemi’nin gerekliliğine işaret ederek,  Türkiye’nin yeni bir Anayasa’ya ihtiyacı olduğunu ifade etti. AK Parti hükümetinin 78 milyonun hükümeti olduğunu kaydeden Bakan Çağatay Kılıç, “Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun başında bulunduğu hükümetimiz, tüm Türkiye’nin hükümetidir. Yurdun her köşesinde olduğu gibi Samsun’a da her zaman yatırımlarımız kesintisiz ve artarak devam edecek . Türkiye”nin yatırım gücü diğer illerimize olduğu gibi Samsun’a da yansıyor. Türkiye’nin her ili gibi Samsun da en iyi hizmet ve yatırımı almaya layıktır. Vatandaşımızın birini diğerine asla tercih etmedik, etmeyeceğiz de. Her bir vatandaşımız bizim canımızdır, kanımızdır. Allah bu dirliğimizi, bu birliğimizi bozmasın diye dua ediyoruz” diye konuştu.

ONURU TAŞIMAYA DEVAM EDECEKSİNİZ
Bakan Çağatay Kılıç görüşmede aday arkadaşlarına, “Sizler, şerefinizle, azim ve gayretlerinizle iktidarınızı, partinizi sahiplendiniz. Bu  onuru taşımaya devam edecekler yine sizlersiniz. Adaylıklarınızın başta Samsunumuz olmak üzere, teşkilatımız, Türkiyemiz ve milletimiz adına hayırlı olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Suriyelilerin bıçaklı kavgasında 2 kişi yaralandı

1 Suriyelilerin bıçaklı kavgasında 2 kişi yaralandı

Anne ile oğlu trafik kazasında hayatını kaybetti

2 Anne ile oğlu trafik kazasında hayatını kaybetti

Ankara polisinden 'Kaz' operasyonu

3 Ankara polisinden 'Kaz' operasyonu

Bağcılar pompalı tüfekle soygun anı kameraya saniye saniye yansıdı

4 Bağcılar pompalı tüfekle soygun anı kameraya saniye saniye yansıdı

Yaşlı adam evinde ölü bulundu

5 Yaşlı adam evinde ölü bulundu

Jandarmadan kaçak göçmenlere sıcak ilgi

6 Jandarmadan kaçak göçmenlere sıcak ilgi

Park halindeki otomobil alevlere teslim oldu

7 Park halindeki otomobil alevlere teslim oldu

Muazzez Abacı'dan anlamlı ziyaret

8 Muazzez Abacı'dan anlamlı ziyaret