Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

KUPA AŞKI

Sinop ta düzenlenecek Okullararası Türkiye Futbol Şampiyonası nda Samsun u temsil edecek olan Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu nun hedefi şampiyonluk kupasını kazanmak

KUPA AŞKI

Okullararası Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği turnuvasını ikinci tamamlayarak 18-20 Nisan tarihleri arasında Sinop ta yapılacak Türkiye Grup müsabakalarına gitmeye hak kazanan Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu, yeni hedefini belirledi. Bugüne kadar birçok sportif alanda Türkiye şampiyonluklarına imza atan okulun, hedefi ise grupları geçip Türkiye finallerine kalmak. Türkiye finallerinde de başarılı işler ortaya koyacaklarını belirten Beden Eğitimi Öğretmeni Kenan Tüter, İyi bir takımımız var, hedefimiz sahada en iyi performansımızı sergileyip şampiyon olmak. İnşallah verdiğimiz tüm emeklerimizin karşılığını şampiyonluk kupası ile alırız. Tüm beden eğitimi öğretmen arkadaşlarımın isteği de bu yönde dedi. 

HERKES GÖREVİNİ YAPIYOR
Spora elinden geldiğince destek veren ve tam bir spor aşığı olan Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu Müdürü Nusret Sarı da, Öncelikli olarak tüm eğitim kadromuzu ve sporcularımızı yürekten kutluyorum. Sportif alanda alınan başarılar bizleri oldukça memnun ediyor. Sinop ta yapılacak grup müsabakalarında başarılı olacağımıza ve Türkiye finallerine kalacağımıza inanıyorum. Okulumuzun eksiği olan futbol saha ihtiyacımızı da karşılamış bulunuyoruz. Bunda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Eğitimci olarak çocuklarımızı hem eğitimlerinde hemde sportif alanlarda geleceğe hazırlamak bizlerin görevidir. Bizde sorumluluk çercevesinde hareket ediyoruz diye konuştu. 
 

SPOR AŞIĞI MÜDÜR...

Sempatik tavırları ve spor sevgisi yönüyle öğrencilerin sevgisini kazanan Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu Müdürü Nusret Sarı, tam bir spor aşığı. Zaman zaman takımın antrenmanlarını izleyen Nusret Sarı, yeşil sahada sergilediği performans ile de genç topçulara taş çıkarıyor. 

DEVAMI GELECEK...
Bu zamana kadar birçok kupa kazanan Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu öğrencileri alınan kupaların devamının geleceğini söyledi. 

Salim YILDIZ

 

 

 

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Trafik kazasında bir aile yok oluyordu

1 Trafik kazasında bir aile yok oluyordu

Sudan Cumhurbaşkanı Yardımcısından FETÖ okulları açıklaması

2 Sudan Cumhurbaşkanı Yardımcısından FETÖ okulları açıklaması

HERŞEY HOCAYA BAĞLI

3 HERŞEY HOCAYA BAĞLI

Artvin ilk iftarını birlikte yaptı

4 Artvin ilk iftarını birlikte yaptı

Vali Zülkif Dağlı Toplu iftarlar yerine fakir sofralarına oturalım

5 Vali Zülkif Dağlı 'Toplu iftarlar yerine fakir sofralarına oturalım'

Vali Zülkif Dağlı Zengin iftar sofralarına değil ihtiyaç sahiplerinin sofraları

6 Vali Zülkif Dağlı 'Zengin iftar sofralarına değil ihtiyaç sahiplerinin sofraları

Otomobillere çarpan motosiklet sürücüsü ağır yaralandı

7 Otomobillere çarpan motosiklet sürücüsü ağır yaralandı

Kdz Ereğlide bin 500 kişi iftar sofrasında buluştu

8 Kdz. Ereğli'de bin 500 kişi iftar sofrasında buluştu

Bereket

9 Bereket...

Bursada iftar ve imsak vakitleri için ses bombası kullanılıyor

10 Bursa'da iftar ve imsak vakitleri için ses bombası kullanılıyor