KUPA AŞKI

Sinop ta düzenlenecek Okullararası Türkiye Futbol Şampiyonası nda Samsun u temsil edecek olan Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu nun hedefi şampiyonluk kupasını kazanmak

KUPA AŞKI

Okullararası Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği turnuvasını ikinci tamamlayarak 18-20 Nisan tarihleri arasında Sinop ta yapılacak Türkiye Grup müsabakalarına gitmeye hak kazanan Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu, yeni hedefini belirledi. Bugüne kadar birçok sportif alanda Türkiye şampiyonluklarına imza atan okulun, hedefi ise grupları geçip Türkiye finallerine kalmak. Türkiye finallerinde de başarılı işler ortaya koyacaklarını belirten Beden Eğitimi Öğretmeni Kenan Tüter, İyi bir takımımız var, hedefimiz sahada en iyi performansımızı sergileyip şampiyon olmak. İnşallah verdiğimiz tüm emeklerimizin karşılığını şampiyonluk kupası ile alırız. Tüm beden eğitimi öğretmen arkadaşlarımın isteği de bu yönde dedi. 

HERKES GÖREVİNİ YAPIYOR
Spora elinden geldiğince destek veren ve tam bir spor aşığı olan Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu Müdürü Nusret Sarı da, Öncelikli olarak tüm eğitim kadromuzu ve sporcularımızı yürekten kutluyorum. Sportif alanda alınan başarılar bizleri oldukça memnun ediyor. Sinop ta yapılacak grup müsabakalarında başarılı olacağımıza ve Türkiye finallerine kalacağımıza inanıyorum. Okulumuzun eksiği olan futbol saha ihtiyacımızı da karşılamış bulunuyoruz. Bunda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Eğitimci olarak çocuklarımızı hem eğitimlerinde hemde sportif alanlarda geleceğe hazırlamak bizlerin görevidir. Bizde sorumluluk çercevesinde hareket ediyoruz diye konuştu. 
 

SPOR AŞIĞI MÜDÜR...

Sempatik tavırları ve spor sevgisi yönüyle öğrencilerin sevgisini kazanan Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu Müdürü Nusret Sarı, tam bir spor aşığı. Zaman zaman takımın antrenmanlarını izleyen Nusret Sarı, yeşil sahada sergilediği performans ile de genç topçulara taş çıkarıyor. 

DEVAMI GELECEK...
Bu zamana kadar birçok kupa kazanan Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu öğrencileri alınan kupaların devamının geleceğini söyledi. 

Salim YILDIZ

 

 

 

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

1 Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

Real Madrid tur kapısını araladı

2 Real Madrid tur kapısını araladı

Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

3 Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı

4 Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı