Genç ten Asar a çifte teşekkür

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, ziyaret ettiği Meteoroloji 10. Bölge Müdürü Murat Asar a hem Mavi Marmara ve 100. Yılında Çanakkale projesine verdiği destek hem de kurum olarak Samsun a yaptıkları yatırımlardan dolayı teşekkür etti

Genç ten Asar a çifte teşekkür

Mavi Marmara ve 100. Yılında Çanakkale Projesi ne destek veren kurumlara teşekkür ziyaretlerini sürdüren Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Samsun Meteoroloji 10. Bölge Müdürü Murat Asar a misafir oldu. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Asar dan kurumun Samsun a yaptığı yatırımlar ve çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Genç, meterolojinin önemine işaret etti. Asar döneminde Samsun a yapılan teknolojik yatırımların sevindirici olduğunu belirten Genç, Asar a hem kurum olarak kazandırdığı yatırımlar hem de projelerine verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

İŞBİRLİĞİ YAPTIK
Canik Belediyesi olarak Meteoroloji Bölge Müdürlüğü ile işbirliği halinde çalıştıklarını belirten Genç, Birlikte çalıştığımız projelerimizden birisi de Mavi Marmara ve 100. Yılında Çanakkale Projemizdir. Meteroloji Bölge Müdürlüğümüz, sahip olduğu teknolojik imkanlar sayesinde bizlere verdiği bilgiler sonucunda özellikle Mavi Marmara Gemisi nin Çanakkale ye doğru yola çıkacağı zaman bizlere önemli destekleri olmuştur. Özellikle Bölge Müdürümüz Murat Asar döneminde Samsun a önemli yatırımlar yapıldığını görmekteyiz. Bunlar şehrimiz ve bölgemiz adına son derece sevindiricidir dedi.

METEOROLOJİK YATIRIMLAR
Son yıllarda meteorolojinin gözle görülür bir atak yaptığının ve ciddi yatırımlar içinde olduğunun görüldüğünü dile getiren Genç, Buna bağlı olarak hizmetlerin çeşitliliği ve kalitesinde fark edilir bir yükseliş görülmektedir. Bugün bunu daha net ve yakından anlamış bulunmaktayız. Özellikle denizcilik anlamında daha önceleri olmayan birçok imkanın artık bu yatırımlarla kullanılabilir olması ve bu sektörde hayati önem taşıyan meteorolojik desteğin daha da iyi verilebiliyor olması bizi çok memnun etmiştir. Son yapılan yatırımlarla özellikle şamandıraları ve HF Deniz Radarı Sistemleri bizi heyecanlandırmıştır diye konuştu.

KESİNTİSİZ HİZMET İÇİN 
Ziyaretinden dolayı Başkan Genç e teşekkür eden Meteoroloji Bölge Müdürü Murat Asar da, Denizciliğin önemli yer tuttuğu Karadeniz Bölgesi için meteorolojik çalışmaların ne kadar önemli olduğunun farkındayız, ihtiyaçları biliyoruz ve imkanlar çerçevesinde yapılan yatırımlarla kurum olarak hızla bu ihtiyaçları giderme gayreti içindeyiz. Kesintisiz hizmet için kurumlarımızla her an işbirliğine hazırız dedi. EN ÇOK OKUNANLAR

Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ: 'Samsunspor'u biz düşürmedik'

1 Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ: 'Samsunspor'u biz düşürmedik'

Samsun milletvekili aday listelerinde sürpriz

2 Samsun milletvekili aday listelerinde sürpriz

Samsun'da Kaymakama ByLock gözaltısı

3 Samsun'da Kaymakama ByLock gözaltısı

Menemen Göksu'yu istiyor

4 Menemen Göksu'yu istiyor

Samsunspor'da 100 bin TL aranıyor

5 Samsunspor'da 100 bin TL aranıyor

Samsunspor'da beklenen gün geldi

6 Samsunspor'da beklenen gün geldi

Samsun'da öğrenci servisi kaza yaptı: 6 yaralı

7 Samsun'da öğrenci servisi kaza yaptı: 6 yaralı

Samsun'da trafik kazaları şehir polis kamerasında

8 Samsun'da trafik kazaları şehir polis kamerasında

 Hayırlısı olsun!..

9 Hayırlısı olsun!..

Taşerona önce kadro, sonra seçim

10 Taşerona önce kadro, sonra seçim