Hedefimiz 9 milletvekili

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Hedefimiz halkımızın takdirini kazanarak 9 milletvekili adayımızı meclise göndermektir dedi

Hedefimiz 9 milletvekili

AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi, AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun İl Teşkilatı ile düzenlenen akşam yemeğinde biraraya geldi. AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi, AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, İl Başkan Yardımcıları, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser ve Başkan Yardımcıları, İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe ve Başkan Yardımcıları ile Atakum Yalı Kafe’de düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi.  Yemeğe ayrıca Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ve Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin katıldı.

ANAOCAĞIM ALAÇAM
AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi, AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Çiğdem Karaaslan yemekte yaptığı konuşmada, AK Parti Samsun Milletvekili Adayı olarak, bu onurlu görevle aranıza geldim. Gösterilen ilgi, alaka ve destekten ötürü sizlere çok teşekkür ediyorum.  İlk ziyaretimi ana ocağım Alaçam dan başlattık. Yakakent, Bafra ve 19 Mayıs ilçe teşkilatlarımızla bir araya gelip tanışma, sohbet etme imkânımız oldu. İnşallah ayın 15 nde Ankara da yapılacak olan aday tanıtım toplantımızın ardından, hemen Samsun a gelerek tüm ilçelerimizi dolaşacağız, teşkilatlarımızla, halkımızla bir araya gelip hasbihal edeceğiz. Ülkemizin ve ilimizin geleceği adına hep birlikte çalışacağız diye konuştu.

HER BÖLGE TEMSİL EDİLİYOR
AK Parti Genel Merkezinin yaptığı titiz çalışmaların sonucunda 9 milletvekili adayının belirlendiğini ifade eden İl Başkanı Muharrem Göksel şunları söyledi: Genel Merkezimiz tarafından titiz bir çalışma ile yapılan milletvekili aday belirleme süreçlerimizin, her kesimin görüşlerinin alındığını, geniş istişareler sonucu ortaya çıktığını her açıklamamızda ifade ettik. Yüzün üstünde olan milletvekili aday adaylarımızın arasından 9 isim açıklandı. Aday adaylarımıza ben biz kez daha teşekkür ediyorum. Çok verimli ve başarılı bir çalışma yürüttüler. İnşallah bundan sonraki süreçte de seçim çalışmalarımıza katılarak yine bu sürece önemli bir katkı vereceklerdir. Genel Merkezimiz tarafından yapılan istişareler sonucunda belirlenen milletvekili adaylarımız ilimizde her bölgeyi temsil ediyor. Ankara da yapılacak olan aday tanıtım toplantımızın ardından adaylarımızla birlikte Seçim Koordinasyon Merkezi’mizin yapacağı programlar dahilinde seçim sürecinde birlik ve beraberlik içerisinde sahaya inerek güzel bir seçim kampanyası yürüteceğiz. Hedefimiz halkımızın takdirini kazanarak 9 milletvekili adayımızı meclise göndermektir.  

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Ünlü iş adamı Samsun'da hayatını kaybetti

1 Ünlü iş adamı Samsun'da hayatını kaybetti

Samsun'da bir tabanca ortalığı karıştırdı

2 Samsun'da bir tabanca ortalığı karıştırdı

Baykal'ın tedavisi Samsunlu cerrahın kontrolünde

3 Baykal'ın tedavisi Samsunlu cerrahın kontrolünde

Samsun'da korkunç ölüm!

4 Samsun'da korkunç ölüm!

Samsun'da belediye binasında intihar girişimi!

5 Samsun'da belediye binasında intihar girişimi!

Benimle birlikte kulübede oturur

6 Benimle birlikte kulübede oturur

Kendisi istemiş

7 Kendisi istemiş

Askeri üsse saldırı: 41 ölü

8 Askeri üsse saldırı: 41 ölü

Tavukçulukta kafalar karıştı

9 Tavukçulukta kafalar karıştı

Hazır değil

10 Hazır değil