AK PARTİ LADİK MAHALLE BAŞKANLARI TOPLANTISI

AK Parti Ladik İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Mahalle Başkanları Toplantısı Ladik Belediyesi Mavi Göl Tesisleri nde gerçekleştirildi.

AK PARTİ LADİK MAHALLE BAŞKANLARI TOPLANTISI

Düzenlenen toplantıya Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi (MKYK) ve Samsun Milletvekili Adayı Ahmet Demircan, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsun Milletvekili Adayları Hasan Basri Kurt ve Yılmaz Hocaoğlu, Ladik İlçe Başkanı Fikret Baştan, Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel, Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, İlçe Belediye Meclis Üyeleri, İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri ile mahalle başkanları katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Ladik İlçe Başkanı Fikret Baştan, Hedef 2023 dedik, kutlu bir yola hep birlikte çıktık. Biz bu ülkenin geçmişini çok bilenlerle birlikte, ülkemize, milletimize hizmet etmek adına bu yola baş koyduk. Her seçim geldiğinde söylüyoruz, bu seçimler çok önemli diye fakat 7 Haziran seçimleri inanın daha çok önemli biz ilçe teşkilatı olarak mahalle mahalle, ev ev dolaşarak ülkemizin ve milletimizin geleceği için çok çalışacağız ve hedeflenen milletvekili sayısını inşallah meclise göndereceğiz dedi.
İlçe Başkanı Fikret Baştan ın konuşmasının ardından Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, Samsun Milletvekili Adayları Hasan Basri Kurt ve Yılmaz Hocaoğlu da birer selamlama konuşması yaparak 7 Haziran genel seçimlerinin önemine değindiler.
AK Parti’nin iktidara gelmesiyle son 12 yılda Türkiye de büyük işler yapıldığını ifade eden MKYK Üyesi ve Samsun Milletvekili Adayı Ahmet Demircan, Bu yatırımlar, bu hizmetler nasıl yapıldı. Eğer vesayetin etkisi kenara itilmiş olmasaydı, bu sonuçları yapacak çalışmalar yapılamazdı. Geçmiş dönemlere baktığımız zaman niye yapılamıyordu bu hizmetler, yatırımlar? Çünkü milletin istediği şekilde değil, hep kendi kurdukları, kendi kontrolleri altında olan vesayet düzeni ile yöneltilsin diye baktıklarından dolayı bunlar olmuyordu. Bu ve bunun gibi birçok örnekten dolayı 7 Haziran genel seçimleri çok önemli olduğunu tekrar vurgulamak isterim. Bu seçimde alınacak netice sadece Türkiye sınırları içinde bir sonuç ortaya çıkarmayacak. Etrafımızda bizlere gözlerini dikmiş, Türkiye de nasıl bir sonuç alınacak diye burayı merakla izleyen milyonlarca mazlum halkı ilgilendiren bir sonuç olacaktır. Bunun için yapacağımız güzel çalışmalarla hem belirlenen hedeflere doğru emin adımlarla ilerleyeceğiz, hem de dünya üzerinde bulunan tüm mazlum halkların sesi olmaya devam edeceğiz diye konuştu.
Toplantıda son olarak konuşan AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel de, Ülkemizde hükümet sistemi yani parlamenter sisteminin uzun yıllar boyunca siyasal istikrarsızlığın yaşanmasına, dolayısıyla ekonomik ve toplumsal sorunların ortaya çıkmasına sebep olduğunu görmekteyiz. Sonuçta siyasi istikrarsızlığın ürettiği ekonomik ve sosyal krizler ülkemize ağır yaralar açmıştır. İktidarımızla birlikte şimdiye kadar eski Türkiye nin eskiyen, dökülen yerlerini revize ettik, yaralarını sardık. Bu yapılanlar tek parti hükümetleri ile mümkün olsa da artık tamirle, yamayla olmuyor. Bu sistem çok yavaş ilerliyor. Ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için kaybedecek vakti ve boşa harcayacak enerjisi yoktur. Bizim yeni Türkiye nin inşası için hızlanmamız, gücümüze güç katmamız gerekmektedir. Bu da Başkanlık Sisteminden geçmektedir. İnşallah hedeflerimiz doğrultusunda seçim çalışmalarımızı yürütüp başarılı bir sonuç alacağız ifadelerini kullandı.
Toplantının sonunda ilçe teşkilatı tarafından mahalle başkanlarına, bölgelerinde yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verildi.EN ÇOK OKUNANLAR

Denizli'deki kazada ölü sayısı 2'ye yükseldi

1 Denizli'deki kazada ölü sayısı 2'ye yükseldi

Elazığ'da trafik kazası: 7 yaralı

2 Elazığ'da trafik kazası: 7 yaralı

Elektrik kontağından çıkan yangın ahşap evi kül etti

3 Elektrik kontağından çıkan yangın ahşap evi kül etti