30 yıllık hedeflere 10 yılda ulaşıldı

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Sağlıkta 30 yılda ulaşılabilecek değişim ve dönüşümü, istikrarlı siyasi iradeyle 10 yılda tamamladık dedi

30 yıllık hedeflere 10 yılda ulaşıldı

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Samsun Ruh Salığı Ve Hastalıkları Hastanesi nde incelemelerde bulunup, hastaları ziyaret etti. Demir, AK Parti iktidarıyla birlikte sağlık alanında 30 yılda tamamlanabilecek çalışmaların, 10 yılda bitirildiğini söyledi. 

DEVRİM NİTELİĞİNDE
Milletvekili Demir, Samsun Ruh Salığı Ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Hüseyin Yalçın Büyükkarabacak ı makamında ziyaret etti. Başhekim Büyükkarabacak tan bilgiler alan Demir, daha sonra bazı bölümlerdeki hastaları ziyaret ederek, onların sorun ve şikayetlerini dinledi. Program sonrası açıklama yapan Demir, AK Parti iktidarıyla sağlıkta devrim niteliğinde değişim ve dönüşüm yaşandığını belirterek, Gelişmiş ülkelerin 30 yılda ulaştığı değişim ve dönüşüme 10 yıl gibi bir sürede ulaştık. Bunda en büyük etken de, istikrarlı ve güçlü siyasi iradedir dedi. 

SAĞLIKTA MARKA KENT
Artık dev şehir hastanelerinin kurulduğunu söyleyen Milletvekili Demir açıklamalarını şöyle sürdürdü: Hizmet kalitesini artırmak ve maliyeti etkin sağlık hizmeti dengesini kurabilmek amacıyla ülkenin dört bir tarafında şehir hastaneleri kurulacak. Samsun da da bu konuda adımlar atılıyor. Samsun Ruh Salığı Ve Hastalıkları Hastanesi nin yeni hizmet binasının tamamlanması için çalışmalar hızla sürüyor. Yakın bir zamanda modern bir hastaneye geçiş yapılacak. Diğer hastanelerle ilgili inşaat aşamaları da devam etmekte. Bu hastaneler tamamlandığında Samsun un adı sağlıkta marka haline gelecek.  

 EN ÇOK OKUNANLAR

İsmet Taşdemir gidiyor! İşte ilk aday

1 İsmet Taşdemir gidiyor! İşte ilk aday

Samsunspor'da köklü değişim

2 Samsunspor'da köklü değişim

Nihat Özdemir'den destek sözü

3 Nihat Özdemir'den destek sözü

Cansu Çebi Samsun Fasl-ı Şahane'de

4 Cansu Çebi Samsun Fasl-ı Şahane'de

Samsun Karadeniz birincisi

5 Samsun Karadeniz birincisi

26 Mayıs Pazar Samsun hava durumu...

6 26 Mayıs Pazar Samsun hava durumu...

Samsun'da kumara özel ekip

7 Samsun'da kumara özel ekip

Alışveriş merkezini yoğun duman kapladı

8 Alışveriş merkezini yoğun duman kapladı

Teravih namazına giderken trenin altında kaldı

9 Teravih namazına giderken trenin altında kaldı

Hüsnü Şenlendirici'nin acı günü

10 Hüsnü Şenlendirici'nin acı günü