HEP BİRLİKTE HEDEFE

Erhan Altın, Bu yolda yalnız değil, camia olarak, şehir olarak birlikte yürümemiz lazım. İnşallah el birliğiyle Samsunspor u hak ettiği yer olan Süper Lig e çıkartacağız dedi

HEP BİRLİKTE HEDEFE

Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, Orduspor maçı öncesi zor bir karşılaşmanın kendilerini beklediğini her fırsatta dile getirdiğini, bununda gerçekleştiğini  söyledi. Orduspor karşısında bazı bölümlerde zorlanmalarına rağmen 10 kişi ile kazandıklarını ifade eden Altın, Rakibimiz beklediğim gibi çok dirençli bir oyun ortaya koydu. Golün gelmemesi oyuncularım üzerinde sanırım baskı ve stres yarattı. Konsantrasyon eksikliği de hataları beraberinde getirdi. Hedefe giden yolda zaman zaman bu tarz maçlar ortaya çıkabiliyor. Kazandık ve yolumuza devam ediyoruz dedi.  

EN AZ KAYIP
Kendileri için kazanmanın önemli olduğunu vurgulayan Erhan Altın, Bunu başardık. 3 puanı takımımıza kazandıran oyuncularımı ve sergiledikleri mücadeleden dolayı Ordusporlu genç kardeşlerimi kutluyorum. Amacımız sezon sonuna kadar en az puan kaybını yaşamak ve ilk 6 içerisinde yer almak. Ligin ikinci yarısında 24 puan topladık. Bunun devamının gelmesi için elimizden gelen çabayı ortaya koyacağız. Bu yolda yalnız değil, camia olarak, şehir olarak birlikte yürümemiz lazım. İnşallah el birliğiyle Samsunspor u hak ettiği yer olan Süper Lig e çıkartacağız diye konuştu. 
MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Antalya'da gürültü kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

1 Antalya'da gürültü kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

Şehit Yarbay Dunca'nın baba evine acı haber ulaştı

2 Şehit Yarbay Dunca'nın baba evine acı haber ulaştı