HDP, Düzce de kiralık yer bulamıyor

HDP Düzce İl Başkanı Selahattin Gezgin il başkanlığı binası ve seçim bürosu için kiraladıkları yerlerin sahiplerinin tehdit edilmesi nedeniyle sözleşmelerinin iptal edildiğini iddia etti.

HDP, Düzce de kiralık yer bulamıyor

HDP Düzce de milletvekili adayı olarak Yüksel Budak, Ali Şeker ve Abdurrahman Budak ı aday gösterdi. HDP Düzce İl Başkanı Selahattin Gezgin adaylarının tanıtımının ardından seçim çalışmalarına başlayacaklarını belirterek, 3 adayımızdan ilk sıra adayımız kadın. 3 adayımızla önümüzdeki hafta sonu tanıtım toplantısı yapacağız. Tanıtım toplantısının ardından çalışmalarımız başlamış olacak diye konuştu.
Seçim bürosu ve il başkanlığı binası için yer bulmakta zorluk çektiklerini ifade eden Selahattin Gezgin, Vatandaşın bize karşı tepkisi yok. Biz çalışmalarımızı sokakta, mahallelerde, derneklerde rahat yürütüyoruz. Ancak el altından birileri tuttuğumuz yerleri bozuyor ve yer sahipleri bize geri dönüş yaparak iptal ettiriyor. Paralarını peşin ödememize ve kontrat yapmamıza rağmen geri dönüşlerde yerlerini bize veremeyeceklerini söylediler. Bazı kişiler haklı bahanelerle geri dönüş yaparken, bazıları ise açıkça tehdit edildiklerini hatta bu tehditlerin ailelerine ve çocuklarına kadar gittiğini söylediler. Parti stratejisi olarak kimsenin sıkıntı yaşamaması için biz anahtarları teslim ettik. Sıkıntı çekmek istemiyoruz ama her yer bizim için propaganda alanıdır. Şu anda bir çalışma ofisi ya da il binamız yok dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Adana'da ahır yangını

1 Adana'da ahır yangını

Fenerbahçe Kulübü: 'Tolga Zengin ve Mustafa Pektemek tahrik etti'

2 Fenerbahçe Kulübü: 'Tolga Zengin ve Mustafa Pektemek tahrik etti'

Yörükler Anadolu'ya girişin bininci yılı için yola çıktı

3 Yörükler Anadolu'ya girişin bininci yılı için yola çıktı

Mezun adayları Atatürk'ün huzuruna çıktı

4 Mezun adayları Atatürk'ün huzuruna çıktı

Beşiktaş taraftarı takımını meşalelerle karşıladı

5 Beşiktaş taraftarı takımını meşalelerle karşıladı

Derbi, Avrupa basınında manşetlerde

6 Derbi, Avrupa basınında manşetlerde

Tolga Zengin: 'Sürekli anneme küfür ettiler'

7 Tolga Zengin: 'Sürekli anneme küfür ettiler'

Beşiktaşlı taraftarlar, Şenol Güneş içim hastaneye akın etti

8 Beşiktaşlı taraftarlar, Şenol Güneş içim hastaneye akın etti