Aslanhan, Diyetisyenlere Yüklendi: “Yüzde 90’ı Ajan, Genlerimizle Oynuyorlar”

Kişisel Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan, “Bugün televizyonlara çıkıp, ‘onu yeme bunu yeme’ diyenlerin, sağlıklı beslenme uzmanı ve diyetisyen adı altında bir şeyler anlatanların yüzde 90’ı ajandır. Ülkemizin genleriyle oynuyorlar” dedi.

Aslanhan, Diyetisyenlere Yüklendi: “Yüzde 90’ı Ajan, Genlerimizle Oynuyorlar”

Atakum Belediyesi tarafından iki seans halinde gerçekleştirilen seminer kapsamında, Kişisel Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan, bilindik sivri dilli tarzıyla Samsunlulara uyarılarda bulundu. İlk olarak Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğrencilerine yaptığı “Sosyal medya yuva yıkıyor” şeklindeki açıklamasıyla dikkat çeken Sıtkı Aslanhan, akşam programında ise Atakumlu ailelere seslendi.

“YÜZDE 90’I AJAN”

Türk toplumunun fiziksel olarak güçsüz hale getirilmek istendiğini kaydeden Sıtkı Aslanhan, “Bugün televizyonlara çıkıp, ‘onu yeme bunu yeme’ diyenlerin, sağlıklı beslenme uzmanı ve diyetisyen adı altında bir şeyler anlatanların yüzde 90’ı ajandır. Ülkemizin genleriyle oynuyorlar. Allah, insan vücudu neye ihtiyaç duyuyorsa onu yaratmıştır. Hiç bozulmayan yoğurtlar herkesin buzdolabında. İçinde ne var da bu yoğurt bozulmuyor diye merak etmiyoruz. Çocuklarımız cips yemekten artık merdiven çıkamaz hale geldi. Bu oyuna dur deyin” şeklinde konuştu.

“ÇOCUKLARINIZLA ARKADAŞ OLMAYIN”

Anne ve babaların çocuklarıyla arkadaş olma çabasında olduğunu ancak bunun büyük bir yanlış olduğunu ifade eden Sıtkı Aslanhan, “Baba babalığını bilecek, anne anneliğini bilecek. Çocuklarınızla arkadaş olursanız anne ve babalığı kim yapacak. Arkadaş olmaya kalkarsanız anne ve babalığı da kaybedersiniz. Çocuklarınıza her istediklerini de almayın. Çünkü hayat onlara yarın her istediklerini vermeyecek. Hazırlıklı olmalılar” diye konuştu.

“İNTERNET BIÇAK GİBİDİR”

İnternet kullanımı hakkında da uyarılarda bulunan Sıtkı Aslanhan, “İnternet doğru şekilde kullanıldığında önemlidir. Ancak internet bir bıçak gibidir. Ekmek kesmek için kullanıldığında doğru, insan kesmek için kullanıldığında yanlış bir hal alır. Çocuklarınızı internete karşı koruyun. Savaş içerikli şiddet oyunlarından uzak tutun” açıklamasında bulundu.

TAŞÇI İLGİDEN MEMNUN

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ise, “Kültürel ve sanatsal etkinliklerimizin yanı sıra farkındalık oluşturmaya yönelik seminerlerimizi de sürdürüyoruz. Bu anlamda gençlerimizin, çocuklarımızın iyi şekilde yetiştirilmesi için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sosyal belediyecilik anlayışımıza ara vermeden devam edeceğiz. Amacımız farkındalık oluşturmak. Özellikle dezavantajlı toplulukların bu dezavantajlarını avantaja çevirmelerini sağlamak. Bu anlamda gerçekleştirilen seminere gösterilen ilgi karşısında memnun olduk” ifadelerini kullandı.

ASLANHAN’A TEŞEKKÜR

Seminerin ardından Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Kişisel Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan’a teşekkür ederek, akşamın anısına mini Atatürk Anıtı hediye etti. Seminere katılanlara da ücretsiz olarak ‘katılım belgesi’ verilirken Sıtkı Aslanhan, okuyucularının kitaplarını imzalamayı ihmal etmedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Ünlü iş adamı Samsun'da hayatını kaybetti

1 Ünlü iş adamı Samsun'da hayatını kaybetti

Samsun'da korkunç ölüm!

2 Samsun'da korkunç ölüm!

Samsun'da bir tabanca ortalığı karıştırdı

3 Samsun'da bir tabanca ortalığı karıştırdı

Baykal'ın tedavisi Samsunlu cerrahın kontrolünde

4 Baykal'ın tedavisi Samsunlu cerrahın kontrolünde

Samsun'da belediye binasında intihar girişimi!

5 Samsun'da belediye binasında intihar girişimi!

Benimle birlikte kulübede oturur

6 Benimle birlikte kulübede oturur

Kendisi istemiş

7 Kendisi istemiş

Askeri üsse saldırı: 41 ölü

8 Askeri üsse saldırı: 41 ölü

Tavukçulukta kafalar karıştı

9 Tavukçulukta kafalar karıştı

 Samsun'a turist çekecek proje

10 Samsun'a turist çekecek proje