Hacklenen sayfa kapatıldı

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, yapılan yasal başvuruların ardından PKK terör örgütü tarafından hacklenen sayfanın kapatıldığını açıkladı

Hacklenen sayfa kapatıldı

Bölücü Terör Örgütü PKK tarafından hacklenerek çalınan Bafra Beledile Başkanı Zihni şahin in sosyal paylaşım sayfası, yasal başvuruların ardından kapatıldı. Başkan Şahin, Bafra, Samsun, yurt içi ve yurt dışında yaşayan hemşehrilerimle iletişim kurduğum, yaptığımız faaliyetleri duyurma imkânım olduğu facebook sayfam, yasa dışı bölücü terör örgütü PKK tarafından saldırıya uğramış ve çalınmıştı. Yapılan bu çirkin saldırı için anında Facebook yönetimine gerekli bilgi verilmiş ve şikayetimiz yapılmıştır. 12 Nisan 2015 pazar günü ise Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğümüze müracaat edilmiş, savcılığımız gerekli işlemleri başlatmış Samsun Bilişim Suçları birimine konu intikal ettirilmiştir. Samsun Bilişim Suçları bizlerle temasa geçmiş, gerekli tüm bilgi ve belgeler kendilerine verilmiştir. Yapılan çalışmalar sonucunda facebook sayfamızın kapatılması sağlanmıştır dedi.

Tüm yetkililere yaptıkları çalışmalar nedeniyle teşekkür eden Başkan Şahin, sayfada kendileri yapmış gibi gösterilen yayınlara Bafra ve Samsunluların itibar etmeyerek tepki göstermesinin takdire şayan olduğunu da sözlerine ekledi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Şaka gibi nedenler

1 Şaka gibi nedenler

İsmet Taşdemir: 'Güven olmadan çalışamayız'

2 İsmet Taşdemir: 'Güven olmadan çalışamayız'

Samsun'a 5 milyon liralık dev yatırım!

3 Samsun'a 5 milyon liralık dev yatırım!

Samsun'u hortum vurdu!

4 Samsun'u hortum vurdu!

Toplantılar Samsun'a taşınıyor

5 Toplantılar Samsun'a taşınıyor

Kayıp AA muhabirinin cesedi bulundu

6 Kayıp AA muhabirinin cesedi bulundu

Samsunspor'da üye olma şartları zorlaşacak

7 Samsunspor'da üye olma şartları zorlaşacak

Akılalmaz ölüm! Acı haberi Samsun'dan aldılar...

8 Akılalmaz ölüm! Acı haberi Samsun'dan aldılar...

Samsun'da inanılmaz kaza!

9 Samsun'da inanılmaz kaza!

23 Mayıs Perşembe Samsun hava durumu...

10 23 Mayıs Perşembe Samsun hava durumu...