Salihcan şampiyon, Mehmet Yasin ikinci

Özel Sporcular Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası nda Samsun İlkışık Eğitim Uygulama İş Okulu Spor Kulübü nden Salihcan Öztankal ve Mehmet Yasin Bayraktar finale yükseldi. Finalde Salihcan, Mehmet i 3-1 yenerek şampiyon oldu

Salihcan şampiyon, Mehmet Yasin ikinci

Özel Sporcular Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası İstanbul da düzenlendi. Down sendromlu, otistik ve mental guruplarında 147 sporcunun katıldığı şampiyonada İlkışık Eğitim Uygulama İş Okulu Spor Kulübü nden Salihcan Öztankal ve Mehmet Yasin Bayraktar finale yükseldi. Final maçında Mehmet Yasin Bayraktar ı 3-1 mağlup eden SAlihcan Öztankal, Türkiye şampiyonu olmayı başardı. Şampiyon Salihcan ın babası Hüseyin Öztankal, Çocuklarımız daha fazla teknik ve taktik destekle önemli başarılar elde edebileceklerini yine herkese gösterdi. Bizlerden maddi manevi desteğini esirgemeyen Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt a, okul müdürümüz Resul Aygün e, çocuklarımızın öğretmeni Murat Pala ya ve Aytaş Yemek Catering e teşekkür ediyorum dedi. 

MADALYA SEVİNCİ...
İki Samsunlu sporcunun final oynadığı maçın ardından ise düzenlenen ödül töreniyle Salihcan Öztankal ve Mehmet Yasin Bayraktar a madalyaları takdim edildi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

1 Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

2 Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

Edremit'te korkunç kaza ucuz atlatıldı

3 Edremit'te korkunç kaza ucuz atlatıldı

Terminalde şüpheli koli alarmı

4 Terminalde şüpheli koli alarmı

Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı

5 Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı

Madde bağımlısı ormanlık alanda yangın çıkarttı

6 Madde bağımlısı ormanlık alanda yangın çıkarttı