X Reklamı Kapat

KIZILAY DEĞİLİZ

Barajı geçsin anlayışıyla başka partilere oy verilmemesi gerektiğine dikkati çeken Deniz Baykal, Kızılay değiliz dedi.

 KIZILAY DEĞİLİZ

CHP eski Genel Başkanı ve Antalya milletvekili adayı Deniz Baykal, Gazipaşa İlçe Örgütü ne teşekkür ziyaretinde bulundu. İlçe yöneticileri ve partililer tarafından karşılanan Deniz Baykal, ilçe binasında partililere seslendi. Ak Parti iktidarının artık sonunun geldiğini söyleyen Deniz Baykal, Kurumların ve yetkilerinin içi boşaltıldı. Bütün bunların altında yatan amaç keyfi bir iktidarı tesis etmek. Biz ileri demokrasiden vazgeçtik normal demokrasi olsa bize yetecek dedi. 

AMAN GEVŞEMEYELİM

7 Haziran seçimlerinde Türkiye nin geleceğinin belirleneceğini vurgulayan Baykal, Bu seçim Türkiye de yalanla gerçeğin karşı karşıya geleceği bir seçim olacak. Doğru, dürüst, söylediğini açıkça söyleyen, kafasının arkasında ince hesap olmayan, söylediğinin hesabını verebilecek bir siyaset anlayışını Türkiye de tekrar etkili kılmak zorundayız. Ben günlerdir yollardayım. Serik ve Manavgat ta güzel çalışmalar yaptık. Serik te arkadaşlarımız diyorlar ki Birinci parti olacağız. Sokakta hepimiz gerçekten bunu gördük. Artık Gazipaşa ve Alanya şöyle bir silkiniversin. Gazipaşa nın silkinmesine ihtiyaç yok aman gevşemeyelim. Sizin bir şeyleri anlamanıza, öğrenmenize ihtiyaç yok. Her şeyi biliyorsunuz ama gevşemeyin. Bu defa olacak, bu defa olmadı gibi bu duygulara sakın teslim olmayın. Şimdi en hassas zaman. Morali bozmayalım, heyecanı, şevki kaybetmeyelim. Gazipaşa her zaman olduğu gibi bu işin öncüsü olsun diye konuştu. 

KIZILAY DEĞİLİZ

Türkiye nin CHP ye şiddetle ihtiyacı olduğuna dikkati çeken Deniz Baykal, barajı geçsin anlayışıyla başka partilere oy verilmemesi telkininde bulundu. CHP den vazgeçerek, CHP nin değerlerine hizmet edilemeyeceğine işaret eden Baykal, şöyle dedi:
Aman sakın. Çok ciddi olun. Daha önce de bunu yaptık, hatırlayın. Meclise gelir gelmez, Cumhurbaşkanlığı seçiminde hemen teslim oldu. Halbuki öyle bir vaziyet ortaya çıkmıştı ki Tayyip bey CHP yi ziyaret edeceğim ve listeyle gideceğim demişti. Bize gelecekti, biz de diyorduk ki İlla CHP li seçilsin demiyoruz, bir AKP li de seçilebilir. Ancak bunu anlaşarak, uzlaşarak, milletin kararıyla yapmamız lazım. O da hayır ben istediğimi seçerim havasındaydı. Seçemez hale getirmiştik onu. Türkiye deki o büyük kırılmanın önemli bir aşaması odur. Merhametten maraz doğar. Biz Kızılay değiliz, biz CHP yiz. Değerlerimiz, ilkelerimiz, iddiamız var. Her bir oyumuza ihtiyacımız var. Yeni oy alalım diyoruz bir yandan da oraya, buraya savurmak olacak iş değil. Çok dikkatli olun. Üzerimizde böyle baskılar var. Bunlara meydan vermeyelim. Durum iyi gözüküyor. İnşallah Antalya da güzel bir sonuç alacağız. Sizlere önemli görevler düşüyor. Biz de elimizden geleni yapacağız. Türkiye nin başını belaya sokmalarına izin vermeyin.EN ÇOK OKUNANLAR

Elazığda trafik azası 1 ölü 2 yaralı

1 Elazığ'da trafik azası: 1 ölü 2 yaralı

Adanada barda silahlı kavga 1 kadın öldü, 5 kişi yaralandı

2 Adana'da barda silahlı kavga: 1 kadın öldü, 5 kişi yaralandı

Bodrumdaki deprem İzmirde hissedildi

3 Bodrum'daki deprem İzmir'de hissedildi

Bodrumda 63 şiddetinde deprem

4 Bodrum'da 6.3 şiddetinde deprem

Deprem Datçada da hissedildi

5 Deprem Datça'da da hissedildi

Sokak kavgasında kan aktı 3 yaralı

6 Sokak kavgasında kan aktı; 3 yaralı

Kos Adasındaki caminin minaresi yıkıldı, büyük hasar oluştu

7 Kos Adası'ndaki caminin minaresi yıkıldı, büyük hasar oluştu

Deprem Marmariste de şiddetli hissedildi

8 Deprem Marmaris'te de şiddetli hissedildi

Deprem Didimlileri korkuttu

9 Deprem Didimlileri korkuttu

Kadıköyde korkutan yangın

10 Kadıköy'de korkutan yangın