Gözpınar: Adamların Derdi İktidar Olmak Değil”

AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Av.Rabia Gözpınar, kendilerine 2+2+1 diyerek hedef koyan siyasi partiler olduğunu hatırlatarak, “İktidara aday olan partinin hedefinde 2+2+1 olmaz, 5’te 5 olur. Adamların derdi iktidar olmak değil” dedi.

Gözpınar:  Adamların Derdi İktidar Olmak Değil”

AK Parti Kadın Kolları 7 Haziran seçim çalışmalarını başlattı. İlk olarak Akyazı Mahallesi’nde 5 ev toplantısı gerçekleştiren AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Av.Rabia Gözpınar, açıklamalarda bulundu. Ordu’daki diğer siyasi partilerin 2+2+1 gibi bir hedef belirlediğini, kendilerinin ise 5’te 5 hedefi çizdiklerini ve bu doğrultuda çalışma yaptıklarını belirten Gözpınar, “İktidara adayıyım, diyen ve kendilerine 2+2+1 hedefi belirleyenler bizim 5’te 5 hedefimizi anlayamaz. Bizim hedefimize onların hayalleri erişemez. Adamların derdi iktidar olmak değil ki. 2001 yılında beceremediler bırakıp kaçtılar ve bizleri de algı oluşturmakla itham ediyorlar. Biz annelerimize, bacılarımıza, kardeşlerimize, teyzelerimize, halalarımıza güveniyoruz, biz Ordu’ya güveniyoruz” diye konuştu.

“YENİLEN PEHLİVAN GÜREŞE DOYMAZMIŞ”

Yerel seçimlerinden yapılmasından bu yana bir yıl geçtiğini, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ise henüz bir yılını doldurmadığını hatırlatan Gözpınar, “Ordu, Cumhurbaşkanını seçmek için sandığa gitti ve yüzde 67 oy verdi. 14 irili ufaklı parti birleştiniz yüzde 31 oy aldınız. ‘Yenilen pehlivan güreşe doymazmış’ derler, nasıl ki, Ordulu hemşehrilerimiz 10 Ağustos’ta yüzde 67 oy vererek, 30 Mart’ta 20 de 20 yaparak bize güvendiyseler 7 Haziran’da da yine bize güvenecekler, yine istikrardan yana, yine yeni Türkiye, yeni Ordu yolunda, daima adalet ve daima kalkınmadan yana 5’te 5 için AK Parti’yi tercih edeceklerdir” şeklinde konuştu.

“AK PARTİ FARKINDALIK ORTAYA KOYDU”

Gözpınar, şunları kaydetti: “AK Parti bu seçimde diğer partilere karşı farkındalık ortaya koyarak, Ordu’da kadın aday gösterdi. Adayımız Av.Ayşe Nilgün Tomakin, hem kadınlarımızın derdi ile yakından ilgilenecek hem Ordu siyasetinde bir Osmanlı hanımefendisi söz sahibi olacak hem de Ordu için varını yoğunu ortaya koyacaktır. Kadın ruhunun, kadın duyarlılığının ve duygusal zekasının olmadığı bir siyaset eksik ve sakat bir siyasettir. Belki bizim sırtımızda top mermisi yok ama Kurtuluş Savaşı’ndaki kadınımızın Anadolu aşkı, vatan sevgisi bizlerde de var. Onları o zaman o cepheye gitmesini sağlayan hangi güç ise bizim de 7 Haziran seçimlerinde 5’te 5 için dağ taş demeden, gece- gündüz demeden, yollara düşüren güç aynısıdır.”EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunsporda imzalar an meselesi

1 Samsunspor'da imzalar an meselesi

Samsunspor taraftarından kombine isyanı

2 Samsunspor taraftarından kombine isyanı

Akif Çağatay Kılıçın acı günü

3 Akif Çağatay Kılıç'ın acı günü!

Samsunda feci kaza Yaralılar var

4 Samsun'da feci kaza! Yaralılar var

Samsun için kuvvetli fırtına uyarısı

5 Samsun için kuvvetli fırtına uyarısı!

Sahadan çekilen İranlıları Bakan Bak ikna etti

6 Sahadan çekilen İranlılar'ı Bakan Bak ikna etti

Samsunda emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

7 Samsun'da emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

Kırmızı ışıkta katliam yapan şoför adliyede

8 Kırmızı ışıkta katliam yapan şoför adliyede!

Samsunda inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

9 Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

Samsunsporun son rakibi Giresun

10 Samsunspor'un son rakibi Giresun