Başkan Şahin e özel sorular

Bafra Kızılırmak İlkokulu öğrencileri, makamında ziyaret ettikleri Belediye Başkanı Zihni Şahin i, sordukları özel sorularla terletti

Başkan Şahin e özel sorular

Bafra Kızılırmak İlkokulu öğrencileri, Belediye Başkanı Zihni Şahin’i ziyaret etti. 4-C sınıfı 
öğretmeni Ülker Karataş, 4-B sınıfı öğretmeni Ercan Sezer ile birlikte makama gelen öğrenciler, Belediye Başkanı Zihni Şahin le yaptıkları röportaj da özel sorular da yönettiler.

Öğrencilere yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler veren Başkan Şahin, Belediyeler, insanlarımızın mahalli müşterek nitelikteki ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan ve karar organı seçmenler tarafından seçilerek oluşturulan, idari ve mali özerkliğe sahip kamu tüzel kişiliğidir. Belediye Başkanı ise en üst amir olarak belediye teşkilâtını sevk ve idare eder, belediyenin hak ve menfaatlerini korur. İnsan şehrin, şehir de insanın aynasıdır. Bu nedenle daha güzel ve daha yaşanabilir bir Bafra inşa etmek için çalışıyoruz. İnşallah gelecek nesillere daha güzel bir Bafra bırakacağız” dedi.

Öğrencilerin özel sorularını da cevaplayan Şahin, sporu sevdiğini, futbol müsabakalarını izlediğini, Bafraspor ve Samsunspor sevdalısı olduğunu söyledi. Başkan Şahin, günde en fazla 5 saat uyuduğunu, insanların iyi günlerinde mutluluklarını, hüzünlü günlerinde ise acılarını paylaştığını kaydetti.

 EN ÇOK OKUNANLAR