Özendikleri Osmanlıcılık bugün olsaydı, kelleleri giderdi

Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan, partililer ile yaptığı sohbette hükümeti eleştirerek, Eğer çok istedikleri şeriat düzeni olsaydı, kesilmedik uzuvları kalmazdı bu hırsızların dedi.

 Özendikleri Osmanlıcılık bugün olsaydı, kelleleri giderdi

Partisinin İskenderun ilçe teşkilatını ziyaret eden Emine Ülker Tarhan a partililer büyük ilgi gösterdi. Türkiye de ciddi bir devalüasyon yaşandığını belirten Tarhan, Türkiye nin ekonomik krizin eşiğinde olduğunu savundu. Ekonomide yaşanan durumun, 2001 yılında dönemin Başbakanı Bülent Ecevit e yazar kasa atma olayını hatırlattığını belirten Tarhan, Krizi seçime kadar ertelemeye kararlı göründüklerini, ama eninde sonunda Türkiye nin krize doğru gittiğini görüyorum. Bu cari açık sürdürülebilir bir cari açık değil arkadaşlar. Yani biz sürekli ülke olarak cepten yiyor durumdayız. Bunu hissettirmemeye çalışıyorlar ama sokaktaki insan bunu eni iyi o hissediyor dedi. 

ÖZENDİKLERİ OSMANLICILIK BUGÜN OLSAYDI KELLELERİ GİDERDİ 

Hükümetin ülkeye büyük zararlar verdiğini iddia eden Tarhan, şunları söyledi: Cehennem diye bir yerin varlığına inanıyoruz. Onlar oraya gidecekler. Öyle büyük günahları var ki oraya gideceklerine inanıyoruz. O çok özendikleri yeni Osmanlıcılık bugün olsaydı, işledikleri günahlar ve suçlar nedeniyle kelleleri çoktan gitmişti. Eğer çok istedikleri şeriat düzeni olsaydı bu topraklarda, hırsızların biliyorsunuz şeriatta önce kolları kesilir. Kesilmedik uzuvları kalmazdı bu hırsızların. O yüzden çekip gitsinler. Daha fazla bu ülkeye, Anadolu ya gölge etmesinler.  EN ÇOK OKUNANLAR

Belediye başkanına müzik aleti çaldırdılar

1 Belediye başkanına müzik aleti çaldırdılar

18 yaşındaki Aybüke'ye, yolun karşısına geçerken otomobil çarptı

2 18 yaşındaki Aybüke'ye, yolun karşısına geçerken otomobil çarptı

Hadise ve Mümin Sarıkaya 6 Kardeş Kültürler Festivali'nde sahne aldı

3 Hadise ve Mümin Sarıkaya 6. Kardeş Kültürler Festivali'nde sahne aldı

Bu otomobilden sağ çıktı

4 Bu otomobilden sağ çıktı

Niğde'de aynı anda iki ayrı kaza: 4 yaralı

5 Niğde'de aynı anda iki ayrı kaza: 4 yaralı

Bakan Çavuşoğlu ABD'de tutuklu bulunan Sinan Narin ve Eyüp Yıldırım'ı ziyaret et

6 Bakan Çavuşoğlu ABD'de tutuklu bulunan Sinan Narin ve Eyüp Yıldırım'ı ziyaret et

Otomobilin çarptığı kadın hayatını kaybetti

7 Otomobilin çarptığı kadın hayatını kaybetti