Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Özendikleri Osmanlıcılık bugün olsaydı, kelleleri giderdi

Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan, partililer ile yaptığı sohbette hükümeti eleştirerek, Eğer çok istedikleri şeriat düzeni olsaydı, kesilmedik uzuvları kalmazdı bu hırsızların dedi.

 Özendikleri Osmanlıcılık bugün olsaydı, kelleleri giderdi

Partisinin İskenderun ilçe teşkilatını ziyaret eden Emine Ülker Tarhan a partililer büyük ilgi gösterdi. Türkiye de ciddi bir devalüasyon yaşandığını belirten Tarhan, Türkiye nin ekonomik krizin eşiğinde olduğunu savundu. Ekonomide yaşanan durumun, 2001 yılında dönemin Başbakanı Bülent Ecevit e yazar kasa atma olayını hatırlattığını belirten Tarhan, Krizi seçime kadar ertelemeye kararlı göründüklerini, ama eninde sonunda Türkiye nin krize doğru gittiğini görüyorum. Bu cari açık sürdürülebilir bir cari açık değil arkadaşlar. Yani biz sürekli ülke olarak cepten yiyor durumdayız. Bunu hissettirmemeye çalışıyorlar ama sokaktaki insan bunu eni iyi o hissediyor dedi. 

ÖZENDİKLERİ OSMANLICILIK BUGÜN OLSAYDI KELLELERİ GİDERDİ 

Hükümetin ülkeye büyük zararlar verdiğini iddia eden Tarhan, şunları söyledi: Cehennem diye bir yerin varlığına inanıyoruz. Onlar oraya gidecekler. Öyle büyük günahları var ki oraya gideceklerine inanıyoruz. O çok özendikleri yeni Osmanlıcılık bugün olsaydı, işledikleri günahlar ve suçlar nedeniyle kelleleri çoktan gitmişti. Eğer çok istedikleri şeriat düzeni olsaydı bu topraklarda, hırsızların biliyorsunuz şeriatta önce kolları kesilir. Kesilmedik uzuvları kalmazdı bu hırsızların. O yüzden çekip gitsinler. Daha fazla bu ülkeye, Anadolu ya gölge etmesinler.  EN ÇOK OKUNANLAR

Parkta oturan opera sanatçısı silahlı saldırıya uğradı

1 Parkta oturan opera sanatçısı silahlı saldırıya uğradı

Zonguldakta amatör maçta tekme tokat kavga

2 Zonguldak'ta amatör maçta tekme tokat kavga

AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr Selim Temurci CHP demokrasimizin defosudur

3 AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci: 'CHP demokrasimizin defosudur'

Çok katlı ahşap yapıların depreme karşı dayanıklılığı araştırılıyor

4 Çok katlı ahşap yapıların depreme karşı dayanıklılığı araştırılıyor

AK Parti Ceylanpınar İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

5 AK Parti Ceylanpınar İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı