Türkiye prangadan kurtulacak

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, Milletin içinden çıkan yeni bir anayasa ve başkanlık sisteminin uygulanmasıyla Türkiye ayağına takılan prangalardan kurtulacak dedi

Türkiye prangadan kurtulacak

AK Parti Samsun 3. Sıra Milletvekili Fuat Köktaş, seçim çalışmaları kapsamında Kavak, Ladik, Vezirköprü, Havza ve Asarcık ilçelerinde programlar gerçekleştirdi. İlçe teşkilatları, esnafla ve vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Adayı Köktaş, gösterilen ilgi, alaka ve desteğe teşekkür etti.

VİZYONER ÜLKE OLACAK
Kavak, Ladik, Vezirköprü, Havza ve Asarcık ilçe teşkilatları ile bir araya gelen Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş ziyaretlerde yaptığı konuşda, AK Parti nin başarısının temelinde azimle, kararlılıkla çok çalışmanın olduğunu söyledi. Köktaş, Her konuşmamızda üstüne basa basa söylüyoruz. Yeni Türkiye nin temellerin sapa sağlam olması ve üstüne kat çıkılabilmesi için 7 Haziran seçimleri çok ama çok önemli. Milletin içinden çıkan yeni bir anayasa ile başkanlık sisteminin uygulanmasıyla Türkiye ayağına takılan prangalardan kurtulacak, ülkemiz dünyada vizyoner bir ülke haline gelecektir. Bunun içindir ki bizlerin ve çocuklarımızın geleceğini düşünmek adına elimizden gelen gayreti, çalışmayı yapmalıyız. Bu inanç ve azim sizlerde var dedi.

SANDIKTAN ZAFERLE ÇIKILACAK
Vezirköprü ilçesinde Kutlu Doğum Haftası Kapsamında Köprülü Mehmet Paşa Camii nde yapılan programa katılan Milletvekili Adayı Köktaş, burada vatandaşlarla sohbet etti. Daha sonra Vezirköprü de kurulan Seçim Koordinasyon Merkezi nde partililerle biraraya gelen Köktaş, 7 Haziran seçimlerinin çok önemli olduğunu hep birlikte el ele, omuz omuza çok çalışılması gerektiğini söyledi. Birlikte Güçlü Türkiye, Birlikte Güçlü Samsun sloganını hatırlatan Köktaş,  Bu birlikteliği partimizin kuruluşundan bu yana teşkilatlarımızla birlikte gösteriyoruz, inşallah 7 Haziran da da bu birlik ve başarıyı göstererek sandıktan zaferle çıkacağız dedi.

Yalçın KARATAŞEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da İsmet Taşdemir için karar zamanı

1 Samsunspor'da İsmet Taşdemir için karar zamanı

Samsunspor'da yeni sezona yol haritası çiziliyor

2 Samsunspor'da yeni sezona yol haritası çiziliyor

Suat Çakır: 'Hatalar tekrarlanmayacak'

3 Suat Çakır: 'Hatalar tekrarlanmayacak'

Görülmedik kaza! Otomobil asılı kaldı

4 Görülmedik kaza! Otomobil asılı kaldı

Kayıp kadın ölü bulundu!

5 Kayıp kadın ölü bulundu!

Samsun'da pes dedirten hırsızlık! Mezarlığı bile soydular

6 Samsun'da pes dedirten hırsızlık! Mezarlığı bile soydular

Samsunspor Ata'nın huzurunda

7 Samsunspor Ata'nın huzurunda

Başkan Cemil Deveci: 'Atakum'a yakışan bu coşkudur'

8 Başkan Cemil Deveci: 'Atakum'a yakışan bu coşkudur'

Fettah Can Samsun'da hayranlarıyla buluştu

9 Fettah Can Samsun'da hayranlarıyla buluştu

Samsun Valiliği açıkladı! Yeniden sahnelenecek

10 Samsun Valiliği açıkladı! Yeniden sahnelenecek