Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Türkiye prangadan kurtulacak

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, Milletin içinden çıkan yeni bir anayasa ve başkanlık sisteminin uygulanmasıyla Türkiye ayağına takılan prangalardan kurtulacak dedi

Türkiye prangadan kurtulacak

AK Parti Samsun 3. Sıra Milletvekili Fuat Köktaş, seçim çalışmaları kapsamında Kavak, Ladik, Vezirköprü, Havza ve Asarcık ilçelerinde programlar gerçekleştirdi. İlçe teşkilatları, esnafla ve vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Adayı Köktaş, gösterilen ilgi, alaka ve desteğe teşekkür etti.

VİZYONER ÜLKE OLACAK
Kavak, Ladik, Vezirköprü, Havza ve Asarcık ilçe teşkilatları ile bir araya gelen Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş ziyaretlerde yaptığı konuşda, AK Parti nin başarısının temelinde azimle, kararlılıkla çok çalışmanın olduğunu söyledi. Köktaş, Her konuşmamızda üstüne basa basa söylüyoruz. Yeni Türkiye nin temellerin sapa sağlam olması ve üstüne kat çıkılabilmesi için 7 Haziran seçimleri çok ama çok önemli. Milletin içinden çıkan yeni bir anayasa ile başkanlık sisteminin uygulanmasıyla Türkiye ayağına takılan prangalardan kurtulacak, ülkemiz dünyada vizyoner bir ülke haline gelecektir. Bunun içindir ki bizlerin ve çocuklarımızın geleceğini düşünmek adına elimizden gelen gayreti, çalışmayı yapmalıyız. Bu inanç ve azim sizlerde var dedi.

SANDIKTAN ZAFERLE ÇIKILACAK
Vezirköprü ilçesinde Kutlu Doğum Haftası Kapsamında Köprülü Mehmet Paşa Camii nde yapılan programa katılan Milletvekili Adayı Köktaş, burada vatandaşlarla sohbet etti. Daha sonra Vezirköprü de kurulan Seçim Koordinasyon Merkezi nde partililerle biraraya gelen Köktaş, 7 Haziran seçimlerinin çok önemli olduğunu hep birlikte el ele, omuz omuza çok çalışılması gerektiğini söyledi. Birlikte Güçlü Türkiye, Birlikte Güçlü Samsun sloganını hatırlatan Köktaş,  Bu birlikteliği partimizin kuruluşundan bu yana teşkilatlarımızla birlikte gösteriyoruz, inşallah 7 Haziran da da bu birlik ve başarıyı göstererek sandıktan zaferle çıkacağız dedi.

Yalçın KARATAŞEN ÇOK OKUNANLAR

Bu nasıl serbest piyasa

1 Bu nasıl serbest piyasa?..

Samsunsporda galibiyet hazırlığı

2 Samsunspor'da galibiyet hazırlığı

Samsunspordan 5li imza

3 Samsunspor'dan 5'li imza

Samsunlu gence acı kader

4 Samsunlu gence acı kader

Bakan Çağatay Kılıçtan Samsunspora taziye mesajı

5 Bakan Çağatay Kılıç'tan Samsunspor'a taziye mesajı

Buz tutan barajda kayboldu

6 Buz tutan barajda kayboldu

 Hızlı tren başka  bahara kaldı

7 Hızlı tren başka bahara kaldı

Samsunda velilere zorlu sınav

8 Samsun'da velilere zorlu sınav

Futbol şehitlerine beste

9 Futbol şehitlerine beste

Samsunda üniversiteli ByLockcular adliyeye sevk edildi

10 Samsun'da üniversiteli ByLockcular adliyeye sevk edildi