Başkan İkiz, Melbourne de

Avustralya nın Melbourne şehrinde başlayan Dünya Jeotermal Kongresi ne, Havza Belediye Başkanı ve JKBB Başkan Yardımcısı Murat İkiz başkanlık ediyor

Başkan İkiz, Melbourne de

Dünyadaki jeotermal ve yenilenebilir enerji kaynaklarının daha verimli kullanılması amacıyla 5 yılda bir toplanan Dünya Jeotermal Kongresi, Avustralya nın Melbourne şehrinde başladı. Dünya Jeotermal Kongresi ne katılmak üzere Melbourne şehrine giden Türk heyetine, kongreye yoğun programı nedeniyle katılamayan JKBB ve Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin yerine Havza Belediye Başkanı ve JKBB Başkan Yardımcısı Av. Murat İkiz başkanlık ediyor. İkiz ile birlikte Türkiye’den jeotermal kaynaklara sahip 30 belediye başkanı kongreye katılıyor. 

Havza Belediye Başkanı ve JKBB Başkan Yardımcısı Murat İkiz, kongrenin ana amacının jeotermal kaynakların geliştirilmesiyle ilgili bilimsel, teknik ve ekonomik bilgi değişimi için bir platform sağlamak olduğunu belirterek, Bu tür kongreler ile her geçen gün önemi artan jeotermal ve yenilenebilir enerji kaynaklarının dünya ve ülkemiz adına daha verimli hale getirilmesi için çalışmalar paylaşılmakta. Ayrıca bu tür organizasyonlar ile jeotermal konusunda dünyada yaşanan gelişmeler ile teknolojik gelişmeler hakkında bilgiler edinmekteyiz dedi.

       EN ÇOK OKUNANLAR

Her şeyi açıklayacak

1 Her şeyi açıklayacak

Samsun'da Erva bebeğin dramı

2 Samsun'da Erva bebeğin dramı

Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

3 Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

Hakem 'penaltı' dedi

4 Hakem 'penaltı' dedi

Samsun'da şüpheli araçtan 4 tabanca ele geçirildi

5 Samsun'da şüpheli araçtan 4 tabanca ele geçirildi

Doğan Medya Grubu satıldı

6 Doğan Medya Grubu satıldı

Samsun'da 47 sanığa ceza yağdı

7 Samsun'da 47 sanığa ceza yağdı

Samsunspor'da passolig sayısı artıyor

8 Samsunspor'da passolig sayısı artıyor

Feci ölüm! Kimliğini öğrenenler bir kez daha kahroldu...

9 Feci ölüm! Kimliğini öğrenenler bir kez daha kahroldu...

Samsunspor'da üzen istatistik

10 Samsunspor'da üzen istatistik