Numan Kurtulmuş Operatör Koltuğunda

Ordu’nun Altınordu İlçe Belediyesi tarafından alınan 11 adet araç, makine ve ekipmanları için tören düzenlendi. Törene katılan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, kepçenin operatör koltuğuna oturarak incelemelerde bulundu.

Numan Kurtulmuş Operatör Koltuğunda

Altınordu Belediyesinin Karapanır Mahallesi’nde bulunan Fen İşleri Müdürlüğü’nün bulunduğu alanda yapılan araç, makine ve ekipman tanıtım törenine Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ordu Milletvekili İhsan Şener, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ak Parti Ordu milletvekili adayları, Oktay Çanak, Nilgün Tomakin, Şakir Çoban ile birlikte Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ilçe belediye başkanları, daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

TEKİNTAŞ: 30 MART’TA ALDIĞIMIZ BAŞARININ ÖNEMİNİ BİLİYORUZ

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, katılım gösteren herkese teşekkür etti. 30 Mart yerel seçimlerinin çok önemli bir eşik olduğunu ifade eden Tekintaş, 30 Martta Ordu’da büyükşehirde ve diğer tüm ilçelerde aldığımız başarının ne denli önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. 20’de 20’yi gerçekleştiren bir il olmanın 19 ilçe belediye başkanlarının AK Parti’li olmasının avantajını çok iyi biliyor ve buna göre hareket ediyoruz. Biz göreve geldiğimizde sınırlı araçlarla hizmete verdik. Daha sonra belediye başkan yardımcılarımızla bir araya geldik ve bir yandan kuruluşu tamamlarken bir yandan da hizmeti sunabilmek için neler yapması gerektiğini planlamaya çalıştık. Bugün onların ürünü olan bu araçları filomuza katmaktan hizmetlerimizi daha iyi yapmaktan sevinç duyuyoruz herkese teşekkür ediyoruz dedi.

KURTULMUŞ: ARTIK MİLLET NASIL DÜŞÜNÜYORSA, DEVLETTE ONLAR GİBİ DÜŞÜNÜYOR

Altınordu Belediyesi araç tanıtım törenine katılarak bir konuşma yapan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, araçların Altınordu Belediyesi’ne hayırlı olmasını ve güzel hizmetlerde kullanılmasını diledi. Türkiye’de son dönemde genel ve yerel yönetimlerde başarının arttığını vurgulayan Kurtulmuş, Ülkemizde genel ve yerel yönetimlerin çok daha iyi yönetildiği bir dönemin içinde olduğumuzu ifade etmek isterim. Türkiye, aynı Türkiye ama artık Türkiye’de hizmetlerin kalitesi, miktarı ve yaygınlığı bakımından fevkalade önemli gelişmeler oldu. Bu gelişmelerden bazılarına baktığımızda öncelik olarak Türkiye yerel ve genel siyasetinde eskiden kalan önemli hastalıklarından birini geride bıraktı. O’da devlet millet uyuşmazlığı idi. Devlet erki ile devleti yöneten ve devletin gücünü kullananlarla, milletin arasında çok derin farklılıklar vardı. Amiyane tabirle devlet başka telden çalar, millet başka telden çalardı. Türkiye’deki en önemli gelişmelerden bir tanesi devletle milletin bütünleşme sürecine girmiş olmasıdır. Artık millet nasıl düşünüyorsa, devletin yöneticileri de onlar gibi düşünür hale geldiler diye konuştu.

Konuşmaların ardından, belediyeye alınan araçlar için dualar eşliğinde kurdele kesildi. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş da, belediye için alınan kepçenin operatör koltuğuna oturarak incelemelerde bulundu.

NumanEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da polis ekiplerine silahlı saldırı!

1 Samsun'da polis ekiplerine silahlı saldırı!

Şüphelileri kovalayan polis otosu kaza yaptı, 1 polis yaralı

2 Şüphelileri kovalayan polis otosu kaza yaptı, 1 polis yaralı

Parkta bulunan bebek cesediyle ilgili korkunç görüntüler ortaya çıktı

3 Parkta bulunan bebek cesediyle ilgili korkunç görüntüler ortaya çıktı

Minik öğrencilerden huzurevi sakinlerine ziyaret

4 Minik öğrencilerden huzurevi sakinlerine ziyaret

Galatasaray taraftarından havaalanı ve Florya'da protesto

5 Galatasaray taraftarından havaalanı ve Florya'da protesto

Şişli'de şiddetli yağmurla oluşan çukura 2 araç düştü

6 Şişli'de şiddetli yağmurla oluşan çukura 2 araç düştü

Takla atan araç, lisenin bahçesine uçtu

7 Takla atan araç, lisenin bahçesine uçtu

Başkent'te Kimyasal madde taşıyan tır demir yüklü tıra çarptı

8 Başkent'te Kimyasal madde taşıyan tır demir yüklü tıra çarptı

Patlayan bilgisayar yangın çıkarttı: çıkan yangından 20 kişi etkilendi

9 Patlayan bilgisayar yangın çıkarttı: çıkan yangından 20 kişi etkilendi

İnsanlığın lüzumu...

10 İnsanlığın lüzumu...