AK Parti den öncesini asla unutmayın

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, partilerinden iktidarından önceki Türkiye nin unutulmamasını isteyerek, Hastaneye bile hastayla birlikte 4 kişi gider, biri muayene diğeri de ilaç kuyruğunda beklerdi dedi

AK Parti den öncesini asla unutmayın

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.   Köktaş, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti il ve ilçe başkan yardımcıları ve teşkilat üyelerinin de katılımıyla halk ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Ziyaretlerine Sebze ve Mevye Gıda Hali nden başlayan Köktaş,  Gümüşhaneliler Federasyonu ve bağlı derneklerle kahvaltıda buluştu. Samsun Yabancılar Pazarı Esnaf Odası Başkanı Olcay İnanç ve Samsun Yabancılar Pazarı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Akyüz ün misafiri olan Köktaş, pazardaki esnafın sorun ve taleplerini de tek tek not aldı. Köktaş, Mecidiye ve Saathane esnaflarını da ziyaret ederek sohbet etti.

BÜYÜMEK İÇİN BAŞKANLIK ŞART
Milletvekili Adayı Fuat Köktaş ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda milletin AK Parti iktidarından öncesini unutmadığını ve unutmaması gerektiğini söyledi. Köktaş, Aziz milletimiz 3 Kasım 2002 seçimleri öncesindeki Türkiyeyi unutmadı çok iyi biliyor. Her gittiğim programlarda dile getiriyorum. Anlatıyorum, anlatmaya da devam edeceğim. O günleri yaşayanlar çok iyi biliyor fakat bugün ülkesinin geleceğine yön verecek olan yani 7 haziranda oy kullanacak olan 18-23 yaş arasındaki gençlerimiz o günleri bilmiyor. Eğitimdeki, ulaşımdaki, sağlıktaki sıkıntıları onlar görmedi. Hatırlayın hastaneye giderken hastayla birlikte 3 kişi daha yanında giderdi. Biri hastayla ilgilenirken, biri muayene, biri ilaç kuyruğuna girer saatlerce beklemek zorunda kalırdı. Bu ve bunun gibi örnekleri çoğaltabiliriz milletimiz bunların farkında, farkında olduğu için her seçimde AK Parti ye destek verdi. Oynanan oyunlara, kurulan kumpaslara aldırmadan, elinin tersi ile iterek istiklaline ve istikbaline sahip çıktı.  Yine önemli bir sürece daha geldik. Yatırımların devam edebilmesi, Türkiye nin büyüyebilmesi için Türkiye sivil bir anayasasını yapıp ve yönetim de hızlı ve çabuk karar verebilme, yönetim maliyetlerini aşağıya düşürebilecek tedbirleri mutlaka alması lazım bunun yolu da mutlaka ve mutlaka başkanlık sistemidir diye konuştu.

Köktaş, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nı da kutladı. 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a trafik kazası: 1 ölü

1 Samsun'a trafik kazası: 1 ölü

Samsun'da aksiyon filmlerini aratmayan görüntü

2 Samsun'da aksiyon filmlerini aratmayan görüntü

Samsun Cumhuriyet Savcılığından 'emzirmeye müsaade edilmedi' açıklaması

3 Samsun Cumhuriyet Savcılığından 'emzirmeye müsaade edilmedi' açıklaması

İkisi de oynuyor

4 İkisi de oynuyor

Öztürk'ten prim hamlesi

5 Öztürk'ten prim hamlesi

Gümüşçüyü soyup eğlenmek için gittikleri pavyonda yakalandılar

6 Gümüşçüyü soyup eğlenmek için gittikleri pavyonda yakalandılar

İpekoğlu ilk peşinde

7 İpekoğlu ilk peşinde

Darp edilen doktor 27 saattir yaşam savaşı veriyor

8 Darp edilen doktor 27 saattir yaşam savaşı veriyor

Samsun'daki 'dayak kreşi'nden yeni görüntüler

9 Samsun'daki 'dayak kreşi'nden yeni görüntüler

Samsun'da hafta sonu hava nasıl olacak?

10 Samsun'da hafta sonu hava nasıl olacak?