MEDİCAL PARK SAMSUN HASTANESİ’NDE 23 NİSAN

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Medical Park Samsun Hastanesi’nde sevinç ve coşkuyla kutlandı.

MEDİCAL PARK SAMSUN HASTANESİ’NDE 23 NİSAN

Medical Park Samsun Hastanesi’ne gelen minik hasta ve ziyaretçileri hastane girişinde kurulan oyun alanında palyaço karşıladı. Özel bir kolej de stant açarak gelen çocukların bayramını kutladı ve hediyeler verdi. Çocuk Gelişim Uzmanı Ayşenur Bekaroğlu, gelen çocuklar ile ilgilenerek, velilerle sohbet etti ve bilgilendirme yaptı. Çocuklar ile boyamalar yapılıp, oyunlar oynandı. Minik ziyaretçilerin bayramları kutlanarak Türk bayrağı, balon ve çeşitli hediyeler verildi.
Medical Park Samsun Hastanesi Genel Müdürü Dr. Hakan Özcan, Başhekim Dr. Mustafa Şen ve Prof. Dr. Emel Özyürek’in de katıldığı Çocuk Hematoloji Servisinde yapılan kutlamada serviste yatan çocuklar ve aileleri ile pasta kesildi. Çocuklar şarkılar eşliğinde dans ederek eğlendiler.
Medical Park Samsun Hastanesi Genel Müdürü Dr. Hakan Özcan, “Geleceğimiz olan çocuklarımızın bu özel gününde farklı organizasyonlar yaparak kutladık. Amacımız hastaların ve ailelerin birlikte moral ve motivasyonlarını yükseltmektir. Çocuklarımızı ve ailelerini mutlu görmek bizleri de mutlu ediyor. Bu organizasyonlarda emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
Medical Park Samsun Hastanesi Başhekimi Dr. Mustafa Şen ise, “23 Nisan’a özel yaptığımız organizasyonlarda çocuklarımızı mutlu ederken, büyükleri de unutmadık hastane girişinde açtığımız stantta ücretsiz şeker ölçümü yaparak diyabet hakkında da bilgilendirme yaptık. Tüm çocuklarımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlar sağlıklı ve mutlu bir yaşam dilerim” diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da ustalıktan 58 ülkeye ihracat yapan firma patronluğuna

1 Samsun'da ustalıktan 58 ülkeye ihracat yapan firma patronluğuna

Samsun'da üniversite öğrencisinin şüpheli ölümü

2 Samsun'da üniversite öğrencisinin şüpheli ölümü

Samsun'da Demet öğretmene vefa

3 Samsun'da Demet öğretmene vefa

Samsun'daki yasak aşk intiharında flaş gelişme! 33 gün önce söylemişti...

4 Samsun'daki yasak aşk intiharında flaş gelişme! 33 gün önce söylemişti...

Ufuk Budak Almanya'da

5 Ufuk Budak Almanya'da

 İlkel ulaşım Meclis'te

6 İlkel ulaşım Meclis'te

Samsunspor'da personele 1 ay maaş

7 Samsunspor'da personele 1 ay maaş

Samsun'da tavuk hırsızlığı

8 Samsun'da tavuk hırsızlığı

Samsunspor ile Boluspor 59. randevuda

9 Samsunspor ile Boluspor 59. randevuda

Gözler Beşir'de

10 Gözler Beşir'de