Adnan Ölmez den okuluna müjdeler

Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, okulda adına köşe yaparak duygulandıran Adnan Ölmez Ortaokulu öğrencilerine müjdeler verdi

Adnan Ölmez den okuluna müjdeler

Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında Adnan Ölmez Ortaokulu öğrencileri ile bir araya geldi. Okulun kapısında çiçeklerle karşılanan Ölmez, içeride özgeçmişinin ve fotoğraflarının bulunduğu Adnan Ölmez Köşesi ile karşılaştı. Yapılan sürpriz karşısında duygulanan Ölmez, okul yöneticilerine ve öğrencilere teşekkür etti.

İYİ Kİ BU OKULU YAPMIŞIM
Adnan Ölmez Ortaokulu nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Programı öncesi konuşma yapan Ölmez, öğrencilere burs müjdesi verdi. Ölmez, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı yürekten kutluyorum. Dünyanın hiç bir yerinde olmayan bu bayramı Türk çocuklarına atfeden Türkiye Cumhuriyeti nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmetle anıyorum. Beni hiç beklemediğim bir sürprizle karşılayan okul yöneticilerine ve öğencilere çok teşekkür ediyorum. Allah bana iyi ki de bu okulun yapımında katkıda bulunmayı nasip etti. Okulumuz yapıldığı günden beri sportif alanlarda çok önemli başarılar elde etti. Ama maalesef bu başarıyı eğitim alanında fazla gösteremedik. Okulumuzun başarısını yükseltmek için öğrencilerimizi motive etmeliyiz. Bu anlamda bundan sonra her yılın sonunda sınıf birincilerine iki altın, sınıf ikincilerine ise bir altın vererek başarılarını ödüllendireceğim. Yine okulumuzdan mezun olup orta ölçekli puanlarla üniveristeyi kazanan öğrencilerimize öğrenim hayatları süresince burs vereceğim. Ve yine üniversiteyi bitiren öğrencilerimize Borsan Grup ta işe başlamaları için öncelik sağlayacağım diye konuştu.

PAHA BİÇİLMEZ BİR DEĞER
Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez e teşekkür eden Okul Müdürü Şükrü Yüksel, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı, sanayici, iş adamı ve en önemlisi hayırsever Adnan Ölmez e verdiği katkılardan dolayı çok teşekkür ediyoruz. Adnan Ölmez, paha biçilmez bir değer, model alınacak bir hayırsever ve imrenilecek bir iş adamıdır. Okulumuzdan nice Adnan Ölmez lerin çıkmasını umut ediyoruz ifadelerini kullandı.

YOĞUN KATILIM
Adnan Ölmez Ortaokulu nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Programı na, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, Haber Medya Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu, Altı Nokta Körler Derneği Başkanı Aynur Yiğit, Adnan Ölmez Okul Aile Birliği Başkanı Arif Çelik, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Konuşmalarının ardından Adnan Ölmez Ortaokulu öğrencileri şiirler okuyarak, oratoryum gösterisi ve halk oyunları performansı sergiledi. 

Ayşe KUŞCU

 

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

TAHTA AÇILDI, ŞOV BAŞLADI

1 TAHTA AÇILDI, ŞOV BAŞLADI

Samsun'da feci kaza, 1'i ağır 2 yaralı

2 Samsun'da feci kaza, 1'i ağır 2 yaralı

Otoparka yeni düzenleme yolda

3 Otoparka yeni düzenleme yolda

Zonguldak'tan iki isme kanca

4 Zonguldak'tan iki isme kanca

Samsunspor'da durmak yok

5 Samsunspor'da durmak yok

Samsun'da boğulan 16 yaşındaki genç hayatını kaybetti

6 Samsun'da boğulan 16 yaşındaki genç hayatını kaybetti

Oy için gittiler

7 Oy için gittiler

Samsun'da 'yol verme' kavgası kanlı bitti: 1 yaralı

8 Samsun'da 'yol verme' kavgası kanlı bitti: 1 yaralı

Samsun'da Ketenci'ye son görev

9 Samsun'da Ketenci'ye son görev

İbrahim Özyer son yolculuğuna uğurlanıyor

10 İbrahim Özyer son yolculuğuna uğurlanıyor